Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam, podpowie ktoś co ten sterownik drzwi 8k0959793B ogarnie w lusterkach ? składanie, ogrzewanie, fotochrom ?
  2. mam problem taki sam brak podświetlenia szyb, brak kierunku, brak ustawienia lusterka i skladania i nie działa centralny. sterownik 8k0959793B. Dział do puki nie podłączyli mi fotochromu zew. i teraz nie działa mi ani wew ani zew i jeszcze elektryka drzwi. ale znowu prawa strona działa oprócz fotochromu
  3. zrobiłem kable teraz pytanie bo diody świecą cały czas. Dałem plus do 1 pinu a masę do 3 pinu ? czy wina kodowania ?
  4. u kogo mogę kupić kostki z pinami ? bo okazuje się ze mam te blendy w lusterkach z diodami, ale kabli doprowadzonych brak, więc bym sobie to ogarnął tylko kostek nie mogę dostać
  5. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy jak wyjmę lampę to będzie dostęp do zaślepki sprysku ? bo mi opada chce coś tam poprawić
  6. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hejka Panowie pytanie: -mam fotochrom w środku i zauważyłem ze jedno z luster zew tez jest fotochromem, kostki lusterek są 10pinowe jest jakiś manual jak wyrezac fotochromy ? albo podpowiecie jak to uruchomić albo co sprawdzić? na pewno ściemnia się tylko wewnętrzne lustro
  7. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podpowie ktoś czy do lusterek Europa swoich założę obudowy od angola z side assist?
  8. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    caly kpl to za duzo
  9. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć
  10. EndriuGiz odpowiedział(a) na EndriuGiz temat w Audi A4 B8
    dzieki:)
  11. EndriuGiz opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Potrzebuje nr wtyczki w drzwiach kierowcy od przycisku zamykania centralnego zamka w klamce wewnętrznej .
  12. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poda ktoś nr wtyczki do przycisku w klamce wewnątrz samochodu od otwierania i zamykania auta
  13. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a tylne drzwi tez pasują ? sedan a avant
  14. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy osłony głośników B&O z drzwi przednich (te trójkąty) w a4 b8 były takie same jak w a5 ?
  15. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podpowie ktoś coś w temacie zaślepki sprysku? kopie kopie po forum i nie mogę nic wykopac zaslepka spryskiwacza nie trzyma się, lata sobie jak chce. jak do niej się dobrać i jak ją naprawić ?
  16. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki
  17. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak myślałem o tych wymiarach:) takie zestawy występują na allegro. A na samochodzie mam 650 i 500
  18. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki jest ori rozmiar wycieraczek szyby przód ?
  19. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Świeci zacnie ! muszę u siebie pomyśleć
  20. Panowie i jak ogarnął ktoś temat guzików z a6c7 ? działać działają, ale co z blokada drzwi tylnych ??
  21. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam jeszcze pytanie o przyciski szyb w drzwiach od strony kierowcy. Mam założone od a6 c7 z blokada rodzicielska dla poszczególnych drzwi (i nie działa mi to), czy ktoś to ogarnął ?
  22. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??
  23. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak składujecie koła poza sezonem jezdnym? macie jakieś stojaki czy nie bierzecie do bani ?
  24. EndriuGiz odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanie, u Ojca w b6 padła chłodnica klimy. kupować ori używkę czy jakąś nowa ?
  25. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam lampy od polifta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.