Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
B8 TrOOOOp
witam, podpowie ktoś co ten sterownik drzwi 8k0959793B ogarnie w lusterkach ? składanie, ogrzewanie, fotochrom ?
-
Błąd sterownika drzwi
mam problem taki sam brak podświetlenia szyb, brak kierunku, brak ustawienia lusterka i skladania i nie działa centralny. sterownik 8k0959793B. Dział do puki nie podłączyli mi fotochromu zew. i teraz nie działa mi ani wew ani zew i jeszcze elektryka drzwi. ale znowu prawa strona działa oprócz fotochromu
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
zrobiłem kable teraz pytanie bo diody świecą cały czas. Dałem plus do 1 pinu a masę do 3 pinu ? czy wina kodowania ?
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
u kogo mogę kupić kostki z pinami ? bo okazuje się ze mam te blendy w lusterkach z diodami, ale kabli doprowadzonych brak, więc bym sobie to ogarnął tylko kostek nie mogę dostać
-
B8 TrOOOOp
czy jak wyjmę lampę to będzie dostęp do zaślepki sprysku ? bo mi opada chce coś tam poprawić
-
B8 TrOOOOp
hejka Panowie pytanie: -mam fotochrom w środku i zauważyłem ze jedno z luster zew tez jest fotochromem, kostki lusterek są 10pinowe jest jakiś manual jak wyrezac fotochromy ? albo podpowiecie jak to uruchomić albo co sprawdzić? na pewno ściemnia się tylko wewnętrzne lustro
-
B8 TrOOOOp
Podpowie ktoś czy do lusterek Europa swoich założę obudowy od angola z side assist?
-
B8 TrOOOOp
caly kpl to za duzo
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć
- kostka / wtyczka
-
kostka / wtyczka
Potrzebuje nr wtyczki w drzwiach kierowcy od przycisku zamykania centralnego zamka w klamce wewnętrznej .
-
B8 TrOOOOp
Poda ktoś nr wtyczki do przycisku w klamce wewnątrz samochodu od otwierania i zamykania auta
-
B8 TrOOOOp
a tylne drzwi tez pasują ? sedan a avant
-
B8 TrOOOOp
Czy osłony głośników B&O z drzwi przednich (te trójkąty) w a4 b8 były takie same jak w a5 ?
-
B8 TrOOOOp
podpowie ktoś coś w temacie zaślepki sprysku? kopie kopie po forum i nie mogę nic wykopac zaslepka spryskiwacza nie trzyma się, lata sobie jak chce. jak do niej się dobrać i jak ją naprawić ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
tak myślałem o tych wymiarach:) takie zestawy występują na allegro. A na samochodzie mam 650 i 500
-
B8 TrOOOOp
Jaki jest ori rozmiar wycieraczek szyby przód ?
-
B8 TrOOOOp
Świeci zacnie ! muszę u siebie pomyśleć
-
Przyciski szyb chrom z A6 C7, A8 etc
Panowie i jak ogarnął ktoś temat guzików z a6c7 ? działać działają, ale co z blokada drzwi tylnych ??
-
B8 TrOOOOp
mam jeszcze pytanie o przyciski szyb w drzwiach od strony kierowcy. Mam założone od a6 c7 z blokada rodzicielska dla poszczególnych drzwi (i nie działa mi to), czy ktoś to ogarnął ?
-
B8 TrOOOOp
Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak składujecie koła poza sezonem jezdnym? macie jakieś stojaki czy nie bierzecie do bani ?
-
B6 DIVISION
Panowie pytanie, u Ojca w b6 padła chłodnica klimy. kupować ori używkę czy jakąś nowa ?
-
B8 TrOOOOp
mam lampy od polifta