Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam kilka pytań: -jak naprawić opadającą zaślepkę spryskiwacza lamp ? -czy na dziennych tylne lampy powinny się świecić? - i jak to jest z dynamicznymi kierunkami, czy przy wciśniętym stopie moduł przestaje działać i mrugają jak zwykle kierunki ?
-
B8 TrOOOOp
akurat mi chodzi o listwy progowe więc tam tylko na prosto
-
B8 TrOOOOp
A nowe czym przykleić jakas tasma m3? Jakieś wymiary?
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak sprawnie oderwać/odciąć listwy progowe i wkleić nowe?
-
B8 TrOOOOp
mam do Was pytanie. Otrzymałem list z zaproszeniem do audi w celu aktualizacji oprogramowania w ea189. co z tym fantem zrobić?
-
B8 TrOOOOp
dzięki Panowie zakupie jak polecacie
-
B8 TrOOOOp
polecicie jakieś dywaniki gumowe na zimę ??? ze stoperami itp
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Koledzy może podpowiecie, mam lampki led w bagażniku które mi mrygaja. Tak już kupiłem samochód. Słabej jakości są czy coś trzeba dodać??
-
B8 TrOOOOp
dzięki Kolego pomogło
-
B8 TrOOOOp
Koledzy kupiłem kabel ami bluetooth i jak słucham muzykę z komórki to się zacina przerywa itp. Macie takie cuda ?
-
B8 TrOOOOp
od środka ruszę klamka i mogę je otworzyć z zewnątrz. a potem zamknę z pilota i otworze i znowu nie dziala
-
B8 TrOOOOp
Koledzy mam problem z klamką tylną lewa. Zamyka się i otwiera od środka, a z zewnątrz już ni hu hu. To standard w audi gdzieś wyczytałem ??
-
B8 TrOOOOp
o widzisz dzieki kolego
-
B8 TrOOOOp
no mam na usb kabel. ale lubiłem w starym powozie podłączyć sobie tel i puścić cos z neta
-
B8 TrOOOOp
Witam Kolegów, mam pytanie czy jak mam navi 3g i mam ami to czy moge tez mieć aux w podlokietniku ??
-
naprawa wyswietlacza fis
dzięki
-
naprawa wyswietlacza fis
chodzi mi żeby pasował do polifta ;p żebym nie kupił niedobrego bo kompletnie nie wiem jak wygląda
-
naprawa wyswietlacza fis
niech ktoś podrzuci linka do ali na fisa do licznika lift
-
naprawa wyswietlacza fis
Cze, dobrze zrozumiałem ze jeśli tylko linie się pokazują na wyświetlaczu to znaczy ze tylko połączenie jest lipne? jeśli blaknie przy wysokich temp to do wymiany jest cały wyświetlacz? mój licznik to full fis vdo lift jaki wyświetlacz kupić jak coś ?
-
Mrugająca kontrolka airbag
nie
-
Mrugająca kontrolka airbag
kabli nie sprawdzałem, sensor już wymieniałem raz jak przy -28 odmówił posłuszeństwa a vag nic nie pokazuje ;/
-
Mrugająca kontrolka airbag
Witam, Mam problem z mrugającą kontrolka airbag przy zimnym aucie. Gdy samochód się nagrzeje kontrolka gaśnie i wszystko jest ok. Co może być przyczyną? sensor do wymiany ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak samo ciężko jak i tobie napisać ale dzięki znalazłem już wcześniej także nieaktualne
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
podpowie może ktoś gdzie w kostkach jest pin od otwarcia maski chodzi mi o kasowanie komunikatu min poziomu oleju.i czy kasuje on komunikat poprzez zmasowanie ?