Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. zasilanie modułu skad wziales ? z 1 od prawej gniazda na tej listwie z zasilaniem ? bo ja z tej wlasnie 1 sruby
  2. a ja jaj nie dobrze ;/ u mnie tez pod wzmakiem bo mam bose system. przod gra ok z tylu mam jeden głośnik padnięty i tam huczy ;/ moze jak beda 2 to sie uspokoi
  3. mozliwe ze i mi sie wydaje ze mocno swieci ---------- Post dopisany 27-07-2012 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2012 at 09:01 ---------- dzis zauwazylem ze moduł zakłóca mi głośnik z tylu w drzwiach jak wylacze go to glosnik gra dobrze jak wlacze to burczy czym to moze byc spowodowane ? moze tym ze mam jeden głośnik odłączony czy cos z modułem ?
  4. u mnie normalnie sie świeci jak przy długich, można sobie tłumaczyć ze to kontrolka od włączonych dziennych
  5. i mówisz ze te tez będą na żółto świeciły ? ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- a kontrolka długich pali sie u was ?
  6. Po otrzymaniu modułu, wymianie na ten drugiej generacji, dzisiaj parę godzinek w garażu i moduł lata w mojej bestii, żadnych większych problemów nie było dodatkowo dodałem sobie ukryty wyłącznik na wypadek jakby mi dzienne nie były potrzebne, albo z modułem coś się działo. ładnie to wygląda i jest praktyczne. tylko teraz trochę samochód się postarzał w porównaniu do zenonu trzeba szukać jakichś białych żarówek coś polecicie ?
  7. a to nie jest jeszcze tak źle bo widziałem ze i po 3 albo i 4 mrugnięcia były ;p
  8. daj jakiś filmik jak możesz jak to błyska, z tego co pamiętam to jakos dziwnie nachodziły na siebie przy wciśnięciu manetki do konca pozniej wylaczniu kierunku jeszcze blyskal 3 razy czy tam ile masz ustawione ale moze sie myle
  9. biegi dobrze wchodzą, lata po prostu jak wyrzucę z biegu nie wraca na środek a jak jest na biegu to wajcha tez lata na boki jakby był na luzie
  10. Mam taki problem lata mi drazek od biegow jak we starym fiacie czasami zamiast 1 wchodzi 3 i wkurza mnie to ;/ jak temu zaradzic ?
  11. prosiaki na 100 pro:thumbup1:
  12. u mnie to na niebiesko to jest zjazd do garazu a biale pole miedzy autem a zjazdem jest droga na ktorej miesci sie samochod , miedzy zjazdem a samochodem jest moze 4-5m. Sprawa wygladala tak ze dzwonil ktos po policje i wszystkie samochody za szybe otrzymaly mandaty i tak z 5 razy i dalej stawiaja tłuki :rant:
  13. moj stoi w garazu ale bylem u swojej Panny i stal pod domem -30 zapalam kontrolki saczely swirowac ale zapalil, tylko teraz mam problem z sensorem od poduszek chyba bo swieci mi sie AirBag i nie moge go skasowac
  14. dzisiaj Olsztyn kolo 7:40 czarny b7 z czarnymi szybami rej NO .... później o 16 tez Olsztyn srebrna b5 z klubowymi ramkami rej CB 702... pozdrawiam
  15. więc muszę teraz poważnie pomyśleć i zrobić
  16. aha rozumiem rozumiem, klej cos takiego http://allegro.pl/boll-klej-do-szyb-samochodowych-szyby-samochodowej-i2073790584.html ?
  17. lakier drzeć trzeba ? i podkładem malować?
  18. będę musiał coś pomyśleć i chyba wyciąć sam a potem pojechać wkleić do nich chyba że też wklejaliście sami ?
  19. nie dość że chcą koło 100zł to jeszcze nie daje gwarancji że nie uszkodzi lakieru
  20. no a uszczelka z dawcy ? przecież ta pod chrom ma jakies zaczepy ?
  21. a stara uszczelka bedzie potrzebna ?
  22. a takie pytanie jak tak ciężko wyciąć ta szybkę to jak ktoś kupi komplet z trójkątami to nie lepiej stara wybić ?
  23. Witam mam taki problem ze rdzewieje mi rant klapy gdzie nie ma lakieru bo poprzaedni gamon ktory mial samochod zle wyregulowal zderzak i stukalo przy zamykaniu, dlatego obilo lakier i zamalowywanie zaprawka nic nie daje bo farba daje odskauje w tym miejscu. co zrobic oddac do lakiernika ? ale szkoda malowac calej klapy dla samego rantu ;/ co polecicnie ?
  24. Mam następne zadanie, pomoże ktoś? Napisz program, który posortuje n punktów (xi,yi) względem malejącej odległości od punktu centralnego (x0, y0). Program powinien wczytać dane ze standardowego wejścia o następującej postaci: x0 y0 n x1 y1 x2 y2 .... xn yn Na wyjściu program powinien wypisać permutację punktów (x1, y1), ...., (xn, yn): od tych leżących najdalej (x0, y0) do tych leżących najbliżej: x1' y1' x2' y2' ... xn' yn' Przykładowo, dla wejścia: 2 4 3 -10 15 2 5 3 8 Program powinien zwrócić: -10 15 3 8 2 5 Do rozwiązania zadania należy wykorzystać algorytm Insertion Sort. Przyjmij, że n<100. [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 10:08_________________________________________________i jak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.