Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. te foto co pokazał cayenne jest dobre a o tej ramce z allegro juz zapomniałem hehe
  2. no wyglada to zaje****** :naughty: :naughty:
  3. no wlasnie tez tak myślałem ze szkoda dziury robic :thumbdown: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 13:51 _________________________________________________a może masz zdjęcie jak zrobiłeś ta listwę to mógłbyś podesłać :naughty:
  4. co sadzicie o takiej ramce na mieszek ??? bo zastanawiam sie czy ladnie by to wygladalo i czy sie oplaca robic dziury żeby to wstawić ??? :mysli: http://allegro.pl/item242639141_chromowa_ramka_na_mieszek_audi_a4_passat_octavia.html
  5. mi tez sie wydaje ze luzy na którymś wahaczu ale poszukaj na forum bylo to jzu przerabiane
  6. może macie za duże zarowki wstawione znaczy sie za duzo wat
  7. ja tez przykleiłem u siebie i wygląda spoko a kleiłem glue mała tubka i wygodnie było sie dostać bo mało miejsca tam dwa palce sklejona ale to szczegol :naughty:
  8. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    moj kumplel kupil ramki chromowane cos 11 zł za metr i juz drugi rok i nie odpada chrom a słyszałem ze z tych listw odpada to ja juz niewiem o co chodzi :no:
  9. nom musisz miec kod u mnei byl w takiej ksiazce i wpisalem go i radio sie odpalilo i bylo git
  10. mam takie pytanko czy można wstawic do audi a4 b5 dwie rury wydechowe tylko nie chodzi mi o te 2 co wychodzą z jednego tłumika co mozna kupić na allegro za 500 złi z jednej rury leci dym a z drugiej nie tylko normalne dwa tłumiki.
  11. no z tym tuningiem to lekka przesada niepodobaja mi sie te zderzaki i progi ale reszta autka spoko no ale jak ci sie podoba to spoks
  12. audi mi sie podoba oklaski spoko wyglad oprócz tych listew w srodku alusy tez spoko godne uwagi
  13. widac ze zadbany taki nawet w dobrym stanie :oklaski: parę poprawek i będzie spoko
  14. chce kupic te fele dezent f 17 do swojej co o nich sadzicie ???
  15. te fele duzo osob juz ma no ale jak ci sie podobaja to bierz pozdro
  16. spoko podobają mi sie:th:, będą fajnie wyglądały na
  17. czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Vagiem ?? co mogę nim robić i jaki vag najlepiej kupić aby pasował do audi a4 ?? pozdro
  18. mi sie na przykład podobały te chromy na przednim zderzaku sa spoko :oklaski: ale te lampy trochę kiepskie lepsze by były po II lifcie
  19. spoko fura tylko te siatki :thumbdown: a i podobaja mi sie te 2 rury z tylu sa git :D
  20. spoko audi tylko zrób tyłek i będzie git :dance:
  21. Chciałem kupić audi a4 i szukałem w wyszukiwarce informacji o tym samochodzie, przez przypadek wpadłem na to forum, przeczytałem parę wątków i stwierdziłem ze to spoko forum, odwiedzam je teraz regularnie
  22. Witam!! jeżdze audi a4 1.8 sedan 125KM z 1997 roku !!!!! pozdro dla wszystkich !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.