Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
CHROMOWA RAMKA NA MIESZEK
te foto co pokazał cayenne jest dobre a o tej ramce z allegro juz zapomniałem hehe
-
CHROMOWA RAMKA NA MIESZEK
no wyglada to zaje****** :naughty: :naughty:
-
CHROMOWA RAMKA NA MIESZEK
no wlasnie tez tak myślałem ze szkoda dziury robic :thumbdown: [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 13:51 _________________________________________________a może masz zdjęcie jak zrobiłeś ta listwę to mógłbyś podesłać :naughty:
-
CHROMOWA RAMKA NA MIESZEK
co sadzicie o takiej ramce na mieszek ??? bo zastanawiam sie czy ladnie by to wygladalo i czy sie oplaca robic dziury żeby to wstawić ??? :mysli: http://allegro.pl/item242639141_chromowa_ramka_na_mieszek_audi_a4_passat_octavia.html
-
[B5 ADP] Stuki przy skręcaniu
mi tez sie wydaje ze luzy na którymś wahaczu ale poszukaj na forum bylo to jzu przerabiane
-
[B5 AJM] Zmatowienie na szybce relektora przedniego
może macie za duże zarowki wstawione znaczy sie za duzo wat
-
[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej
ja tez przykleiłem u siebie i wygląda spoko a kleiłem glue mała tubka i wygodnie było sie dostać bo mało miejsca tam dwa palce sklejona ale to szczegol :naughty:
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
moj kumplel kupil ramki chromowane cos 11 zł za metr i juz drugi rok i nie odpada chrom a słyszałem ze z tych listw odpada to ja juz niewiem o co chodzi :no:
-
[B5 ADR] Problem z radiem (kod?)
nom musisz miec kod u mnei byl w takiej ksiazce i wpisalem go i radio sie odpalilo i bylo git
-
Pytanie o dwie rury wydechowe w b5
mam takie pytanko czy można wstawic do audi a4 b5 dwie rury wydechowe tylko nie chodzi mi o te 2 co wychodzą z jednego tłumika co mozna kupić na allegro za 500 złi z jednej rury leci dym a z drugiej nie tylko normalne dwa tłumiki.
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
no z tym tuningiem to lekka przesada niepodobaja mi sie te zderzaki i progi ale reszta autka spoko no ale jak ci sie podoba to spoks
-
[B5 AFM] B5 '98 2,8 V6 QUATTRO Moje 193 kucyki pod jednym dachem
audi mi sie podoba oklaski spoko wyglad oprócz tych listew w srodku alusy tez spoko godne uwagi
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
widac ze zadbany taki nawet w dobrym stanie :oklaski: parę poprawek i będzie spoko
-
co sądzicie o tych felach do sedana b5
chce kupic te fele dezent f 17 do swojej co o nich sadzicie ???
-
co sądzicie o tych felgach do a4 b6 kombi???
te fele duzo osob juz ma no ale jak ci sie podobaja to bierz pozdro
-
[B5 ALG] Jak wam się podoba ta felga na moim aucie??
spoko podobają mi sie:th:, będą fajnie wyglądały na
-
[B5 ADR] Problem z Vag. Niewiem ocb :(
czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Vagiem ?? co mogę nim robić i jaki vag najlepiej kupić aby pasował do audi a4 ?? pozdro
-
[B5 ADP] A4 1.6 1995 narazie wystarczy
mi sie na przykład podobały te chromy na przednim zderzaku sa spoko :oklaski: ale te lampy trochę kiepskie lepsze by były po II lifcie
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
spoko fura tylko te siatki :thumbdown: a i podobaja mi sie te 2 rury z tylu sa git :D
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
spoko audi tylko zrób tyłek i będzie git :dance:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Chciałem kupić audi a4 i szukałem w wyszukiwarce informacji o tym samochodzie, przez przypadek wpadłem na to forum, przeczytałem parę wątków i stwierdziłem ze to spoko forum, odwiedzam je teraz regularnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!! jeżdze audi a4 1.8 sedan 125KM z 1997 roku !!!!! pozdro dla wszystkich !