Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. ja tez używam tych wilgotnych chusteczek sa dobre i dlugo dlugo nie widac kurzu
  2. ja tez bym bral dzielone jakos te rezanie mi niepasuje
  3. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no wyglada pieknie jak bedziesz mial lepsze fotki to wrzuc :th:
  4. EndriuGiz odpowiedział(a) na slaw86 temat w Audi A4 B5
    najlepiej oddac do jakiegos zakladu ja w swoim poprzednim samochohodzie tez tak mialem i zrobia ci elegancko i pojezdzisz jeszcze dlogi czas
  5. ja niemam fotek ale mam ramki i niema zadych odbic jest spoko wyglada super
  6. wyciagasz zaglowki pozniej jak wyciagniesz zaglowki to musisz wyciagnac prowadniece po ktorych te zaglowki jezdza i podnosisz oparcie do gory i mamy juz wyciagniete
  7. no na 18 bedzie wygladac miod a spalanie nie wzrosnie duzo
  8. ja mam dido zagielem i jest wyglada jak z fabryki :th:
  9. super foty :oklaski: pozdro dla ciebie
  10. łądna a4 tylko w srodku ten wyswietlacz temperatury dlamnie sie niepodoba ale ogolnie jest spoko jakies alu i troche poprawek i bedzie super
  11. jutro sprobuje je wyciagnac jak znajde chwile czasu dzieki za podpowiedz
  12. wystarczy wlozyc cos metalowego i plackiego aby weszlo i radio da rade wyciagnac ??
  13. no własnie ze mam teraz ori beta mam kupowac jakies na cd ale sie wlasnie zastanawialem od czego te kable w bagażniku jak w becie niema mozliwosci podlaczenia zmieniarki a niemam tych kluczy do wyjecia radyjka i niewiem jak je wyciagnac bo bym zobaczyl czy te kable leza tak luzem czy sa podpieta ale podpiete raczej nie sa. moze wie ktos jak wyjac radio bez tych kluczy ??
  14. bierzesz instrukcje i jest wszystko napisane * jak nie masz o czymś pojęcia to proszę nie udzielaj takich rad
  15. te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???
  16. mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??
  17. hmm..... moim zdaniem ciężko bedzie bo w tylnych klamkach jest sruba z 2 stron a w przednich z jednej strony jest srubka a z drugiej trzyma sie na zamku. Ale nierobilem tego nigdy, luknelem tylko do ksiazki i z rysunkow sie domyslilem tak, ale to moze byc nieprawda to sa moje przypuszczenia
  18. z przodu jest zamek przecież :gwizdanie:
  19. ja zamówiłem te ramki dziś dostałem je założyłem i efekt jest piorunujący
  20. H65 J1P M51 G1A 5RG 5SL T5Z 3FA 8RE Mam problem z odczytanie tych kodow moze wie ktos co one znacza ?? po 1. nie odświeżaj starych wątków. po 2. jakbyś czytał regulamin to byś wiedział, od czego jest funkcja SZUKAJ na forum - wyjaśnienia wszystkich kodów znalazłem na forum (oprócz H65, bo on jest dziwny i sprawdź czy dobrze go zczytałeś, bo ma złą składnię) po 3. za to należy się ostrzeżenie, ale tym razem się powstrzymam. [lukaszr]
  21. hehehe moja tez strzelila
  22. dzieki wielkie o to mi chodzilo :naughty:
  23. ja ostatnio przegladalem forum i byl link do strony internetowej gdzie mozna bylo kupic te ramki i teraz szukam i niemoge znalesc jak by ktos widzial ta strone albo ktos wie co to za strona to czy mogl by wkleic tu ten link z gory dzieki (to nie allegro)
  24. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    piekne :oklaski: podobaja mi sie i na tez beda wygladac spoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.