Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[B6 AWX] Błysk i połysk w środku
ja tez używam tych wilgotnych chusteczek sa dobre i dlugo dlugo nie widac kurzu
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
ja tez bym bral dzielone jakos te rezanie mi niepasuje
-
[B5 AHU] Czy te felgi nie będą obcierały w mojej B5, Czy trzeba zakładać dystanse ?
tak jak kolega spedyt pisze nie będzie obcierać :th:
-
[B5 AFN] Valeo Black version
no wyglada pieknie jak bedziesz mial lepsze fotki to wrzuc :th:
-
[B5 AHU] korozja drzwi
najlepiej oddac do jakiegos zakladu ja w swoim poprzednim samochohodzie tez tak mialem i zrobia ci elegancko i pojezdzisz jeszcze dlogi czas
-
[B5 ADR] Jak z podswietleniem z ramkami DIDO na zegarach?
ja niemam fotek ale mam ramki i niema zadych odbic jest spoko wyglada super
-
[ALL B6] Jak wyciągnąć tylne siedzenia ?
wyciagasz zaglowki pozniej jak wyciagniesz zaglowki to musisz wyciagnac prowadniece po ktorych te zaglowki jezdza i podnosisz oparcie do gory i mamy juz wyciagniete
-
[B5 ADP] czy 18'' stawiaja duży opór w trakcie jazd?
no na 18 bedzie wygladac miod a spalanie nie wzrosnie duzo
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
ja mam dido zagielem i jest wyglada jak z fabryki :th:
-
Nareszcie jest moja strona
super foty :oklaski: pozdro dla ciebie
-
[b5] Moja niunia - kiedyś i dziś
łądna a4 tylko w srodku ten wyswietlacz temperatury dlamnie sie niepodoba ale ogolnie jest spoko jakies alu i troche poprawek i bedzie super
-
[B5 ADR] co to za kable ?
jutro sprobuje je wyciagnac jak znajde chwile czasu dzieki za podpowiedz
-
[B5 ADR] co to za kable ?
wystarczy wlozyc cos metalowego i plackiego aby weszlo i radio da rade wyciagnac ??
-
[B5 ADR] co to za kable ?
no własnie ze mam teraz ori beta mam kupowac jakies na cd ale sie wlasnie zastanawialem od czego te kable w bagażniku jak w becie niema mozliwosci podlaczenia zmieniarki a niemam tych kluczy do wyjecia radyjka i niewiem jak je wyciagnac bo bym zobaczyl czy te kable leza tak luzem czy sa podpieta ale podpiete raczej nie sa. moze wie ktos jak wyjac radio bez tych kluczy ??
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
bierzesz instrukcje i jest wszystko napisane * jak nie masz o czymś pojęcia to proszę nie udzielaj takich rad
-
[B5 ADR] co to za kable ?
te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???
-
[B5 ADR] co to za kable ?
mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??
-
[B5 1Z] tylnie klamki a przednie
hmm..... moim zdaniem ciężko bedzie bo w tylnych klamkach jest sruba z 2 stron a w przednich z jednej strony jest srubka a z drugiej trzyma sie na zamku. Ale nierobilem tego nigdy, luknelem tylko do ksiazki i z rysunkow sie domyslilem tak, ale to moze byc nieprawda to sa moje przypuszczenia
-
[B5 1Z] tylnie klamki a przednie
z przodu jest zamek przecież :gwizdanie:
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
ja zamówiłem te ramki dziś dostałem je założyłem i efekt jest piorunujący
-
jezeli miał by ktos ochote przetłumaczyc te kody....
H65 J1P M51 G1A 5RG 5SL T5Z 3FA 8RE Mam problem z odczytanie tych kodow moze wie ktos co one znacza ?? po 1. nie odświeżaj starych wątków. po 2. jakbyś czytał regulamin to byś wiedział, od czego jest funkcja SZUKAJ na forum - wyjaśnienia wszystkich kodów znalazłem na forum (oprócz H65, bo on jest dziwny i sprawdź czy dobrze go zczytałeś, bo ma złą składnię) po 3. za to należy się ostrzeżenie, ale tym razem się powstrzymam. [lukaszr]
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
hehehe moja tez strzelila
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
dzieki wielkie o to mi chodzilo :naughty:
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
ja ostatnio przegladalem forum i byl link do strony internetowej gdzie mozna bylo kupic te ramki i teraz szukam i niemoge znalesc jak by ktos widzial ta strone albo ktos wie co to za strona to czy mogl by wkleic tu ten link z gory dzieki (to nie allegro)
-
oz canova
piekne :oklaski: podobaja mi sie i na tez beda wygladac spoko