Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. no wyglada to ciekawie ale ze swoim samochodem bym tego nierobil
  2. 44 lat, 10 miesięcy i 3 dni zaraza • elektryczność • powietrze
  3. mi tez 3 najlepiej jeszcze nad 2 bym sie zastanowil ale 3 sa naj
  4. wojtas-audi a może coś takiego byś chciał? no te fele wygladaja ciekawie :th: podobaja mi sie tylko ciekawe jak by wygladaly na a4 ale na pewno swietnie
  5. jezeli chcesz zdemontowac to od strony drzwi masz zatrzask musisz wcisnac cos pod kierunek i podwarzyc wtedy kierunek ci sie "odepnie" i bedziesz mogl go wyjac a co do tego ze jest luzny to moze byc to ze polamal ci sie ten zatrzask bo innej mozliwosci nie ma za bardzo poniewaz siedzi tam to wszystko ciasno i niema prawa sie gibac
  6. nie jest tak ciezko chwila moment i wyciagniete a jak wyciagasz i ten na krotkim zosawiasz,przekrecasz licznik tak ze widac tyl i na luzie wyciagasz kabel (pierwszy wyciagasz ten kabel po lewej pozniej ten po rawej :th:)
  7. u mnie ciezko bylo wyciagnac palcami to urzylem srubokreta i poszlo gladko
  8. no to spoko ze rozwiazales swoj problem pozdro
  9. no ja zablokowalem po paru godinach jak wrucielem do samochodu juz mialem mozliwosc wpisania kodu
  10. no te wygladaja pieknie :th:
  11. no takie komentarze sa dobijajace
  12. zgadzam sie z kolegami oddaj ro renowacji
  13. ja mam znaczki i mi tak pasuje
  14. 2 duzo osob ma i to mi sie niepodoba troche hehe no ale tak juz to jest bral bym 1 z tego zestawu wygladaja super
  15. to lepiej jakies fajne pokrowce kupic niz bulic 520zl za ori no ale w sumie co ori to ori
  16. ja niczym niezabezpieczalem co miesiac, dwa smaruje pasta lekko scierna i jest spoko :th:
  17. jak zaplacisz to Ci wypoleruja a jak nie to kupujesz paste i lecisz :th:
  18. no niejest drogie nietrzeba tego czytac zeby to wiedziec
  19. no wlasnie ta cena jest troche zaniska no ale slyszlaem ze firma jest dobra
  20. no dokladnie obie sa ladne ale bardziej nr 2 mnie przekonuje
  21. wyglada swietnie :th: tylko pozazdrościć
  22. no dobry pomysl tez tak robie i jest good jak ci ktos odpowie :th:
  23. wydaje mi sie ze jesli masz to stac cie na nowki fele a w szczegolnosci ze to b6 :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.