Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[ALL B5] Bose i dodatkowy wzmak do skrzyni
Witam! mam system bose i wzmaka w bagazniku ale chce sobie wstawic 2 wzmak do skrzyni skad wziac remote bo zasilanie to od aku
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
dzięki kolego Góral.tz będę musiał to sprawdzić
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
a jak poznać ze to to ?
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
chodzi o b5 tym razem
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
to pomoże ?[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________a i jeszcze jak sie o nia oparłem to opadła z 5 cm w dół
-
[ALL B5] Elektryczna szyba kierowcy - problem
Mam taki problem szyba opuszcza sie ok ale jak jedzie do gory to zatrzymuje sie z 5 cm przed końcem i jedzie w dol i widać ze jest jej cieżko co może być przyczyna ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a nie da się takiego z białym podświetleniem ? FIS-a nie mam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i podświetlanie masz na czarwono co nie? no dokładnie. co to może znaczyć ? łatwiej bedzie przerobić na fis ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a co jesli mam audi z 2000r a w liczniku zegarek jest analogowy ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam! Panowie pomóżcie przeglądnąłem parę stron i nic nie kumam. Kupiłem audi a4 w którym nie ma fis, ale chciałbym go założyć i stąd moje pytania: 1. Jaki licznik wybrać? 2. jest dużo przy tym roboty? 3. Wszystkie funkcje fis działają po przekładce ? 4. Co trzeba wymienić? 5. Duży koszt tej operacji ? Audi a4 b5 po lifcie 2000r
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
nie ma tu żadnego fachowca który bo to robił i by podpowiedział ??
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
no ja zobaczę u siebie tylko niewiem wlasnie jak vagiem to zmienic bo nigdy sie w to nie bawilem
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
ciekawe czy u mnie się nic nie popsuje moze inaczej sie nie da. Jak się zmieni to pada zegarek i data wiec niewiem
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
mam licznik z fisem i dlatego myslalem ze przeloze tarcze i bedzie git. Ale te od EU tarcze sa inaczej skalowane. jakie parametry zmieniłeś kolego Prezes85? Dokładnie to koledzy na spocie podłączyli vaga pod moja a4 i zmienili mile na km,żebym wiedział ile pali,średnie spalanie itd no to ja tez bede musial zrobić, i normalnie mile przeskakują na km ?
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
mam licznik z fisem i dlatego myslalem ze przeloze tarcze i bedzie git. Ale te od EU tarcze sa inaczej skalowane. jakie parametry zmieniłeś kolego Prezes85?
-
[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU
Witam! Mam takie pytanie czy miał ktoś styczność z tarczami do zmiany z wersji USA na Europejska? chodzi o takie zamienniki http://allegro.pl/tarcze-zegary-audi-a3-a4-a6-zamienniki-anglik-i1304517174.html . Wiecie coś na ich temat ?
-
[B6 AVF] Wybór rozrządu
no cena jest niska dość. zmieniłem już profil moje audi to a4 b6 z silnikiem AVF
-
[B6 AVF] Wybór rozrządu
Witam! mam audi a4 b6 kombi 1.9tdi 130KM i chce wymienić rozrząd. u mnie w mieście zaśpiewali 750zl za części: pasek Gates, rolka napinajaca INA, rolka prowadzaca INA, pompa wody SKF. Wszedłem na allegro i znalazłem taki zestaw http://allegro.pl/item1046245100_rozrzad_audi_a4_1_9tdi_quattro_130_km_avf_najtane.html będzie on dobry ? firmy są dobre czy raczej coś polecicie innego ?
-
[ALL B6] Wskazówka poziomu paliwa
no mam białe podświetlenie ale jakiej marki to nie wiem. gdzie dostane taki silniczek ?
-
[ALL B6] Wskazówka poziomu paliwa
Witam! kupiłem audi a4 B6 z silnikiem 1.9tdi i był tam problem ze wskazówką paliwa. gdy wyłączę zapłon pokazuje więcej niż połowa zbiornika a jak włączę zapłon to wskazówka wychodzi ponad skalę, co jest przyczyną?? ps. Ma ktoś może instrukcje obsługi do avanta w wersji elektronicznej ?
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
Panowie a te hidy za 200 zl zakłócają cb radio ?
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
jak dla mnie to nr 1 pasuja do sedana
-
[INNE] Instrukcja obslugi do Audi A3
Witam! potrzebuje instrukcji obsługi do audi a3 z roku 1998, jesli ktos ma link na rapida albo cos to niech podrzuci. z gory dzieki
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
Nie bardzo.. przełożyłem pod kierownicę na tydzień. Mocno przeszkadza przy wychodzeniu i wchodzeniu do auta. no to cos schrzaniles przy montazu albo masz duze radio i nie wchodzi ci cale do schowka.... u mnie nic nie przeszkadza chowa sie calutkie, a jak jestem w trasie to go delikatnie wysuwam ze by bylo lepiej slychac radio wchodzi całe, ale zawsze zawadzałem co chwila o przewód od gruszki. Dla mnie umieszczenie radia w kieszeni pod kierownicą jest mało wygodne i tyle. Dużo wygodniej jest mieć mikrofon pod prawą ręką. Swoje radio umieściłem między podłokietnikiem a siedzeniem pasażera. to kolego przerob sobie przewod od gruszki tak jak ja zrobilem ze wychodzi z boku radia i nie zawadzam noga i jest wszystko ok
-
Jak pobrać plik z wrzuty na dysk ???
jak ci sie pojawia ten link co go wciskasz i odpala Ci sie wmp to daj prawym na link wybierz zapisz element docelowy czy cos takiego i wyswietla Cie sie okno podajesz nazwe piosenki i na koncu .mp3 np xxxx.mp3