Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[INNE] S6 Manual
a jak zabierają dowód płaci się mandat? jak przyciemniasz szyby to wyciągasz je czy na samochodzie ?
-
[ALL B5] Polift, otwieranie bagażnika z pilota
a jak to zrobić Kolego ?
-
[ALL B5] Polift, otwieranie bagażnika z pilota
Witam! rozwiązałem problem z pompką i niedziałającymi pilotami. wymieniłem pompkę na ta z polifta piloty zaczęły działać , lecz nie do końca. otwierania bagażnika z pilota nie działa, a gdy chce otworzyć ręcznie bagażnik to słychać tylko jak coś pompka burczy i nic, można tylko otworzyć z kluczyka. co może być ?[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 18:21_________________________________________________up
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ja w swoim przedlifcie mialem otwieranie i domykanie szyb z lluczyka potem wstawilem pilot i z pilota tez to chodzilo
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
potrzebny jest jakis przekaznik do 4 szyb? mam polifta instalacja elektryczna moze byc od przedlifta ?
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Mam takie pytanie bo kupuje boczki tył pod elektrykę i gość mi ma wyjac wiazke szyb cala na 4 szyby bo ja mam na 2. samochód jest bez foteli w środku, jak najłatwiej wyjąć ta wiązkę i którędy ona idzie w samochodzie żeby mu wytłumaczyć bo jest trochę nie kumaty
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
a oparcie z avanta podejdzie do sedana ?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 08:49_________________________________________________oczywiscie chodzi o tylna kanape
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
wypali to z przelozeniem materialu ? cos czuje ze nie podolam i ze ani skory ani materialu nie bedzie fotel kierowcy u mnie slabo grzeje wiec trzeba by bylo i tak rozbierac i patrzec co z matami. ciezko ta skore bedzie przelozyc ? i kanapa tyl jest od kombi a ja mam sedana da sie to jakos zgrac ?[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 14:00_________________________________________________i czy byly skory kubelkowe bez grzania d*p ?
-
[ALL B5] Cena wysylki foteli - orientuje sie Ktoś?
a na taj palecie jak to ustawic zeby sie zmiescic w wymiarach
-
[ALL B5] Cena wysylki foteli - orientuje sie Ktoś?
ile moze kosztowac wysylka foteli kurierem albo czyms innym chodzi o fotele kubelkowe x2, kanapa tyl 4 boczki i podlokietnik. Orientuje sie ktos jak to wyslac zeby wyszlo tanio
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
mam kubelki materialowe i chcialbym maty przerzucic do kubelkow skurzanych wykonalne jest to ? czy ciezka sprawa ?
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
a ja moge kupic skore bez podgrzewania a mam materialowe podgrzewane da sie to przełożyć do skory ?
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
I. Wywołać menu GŁÓWNE w oparciu o konstrukcję IF/ELSE: 1. W postaci funknkcji: wywołać prośbę o podanie danych użytkonika i czy je wyświetlić: imię, nazwisko, nr indeksu (zapisać do komórek w tablicy). Dane (imię, nazwisko, nr indeksu, decyzja) muszą zostać przekazane do funkcji z poziomu funkcji MAIN Wyświetlenie danych jest poprzez pętle do ... while 2. Napisz program wczytujący 4 liczby rzeczywiste i wyznaczający średnią arytmetyczną z liczb pozostałych po odrzuceniu wartości skrajnych (tzn. maksimum i minimum). 3. Zadana jest tablica min 10 elementowa. Podaj ile razy w tablicy wystepują obok siebie dwie liczby przyste/nieparzyste. Szybka pomoc bo egzam mam teraz ;/
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
hehehe juz mi na oczy pada sory zmeczenie materiału [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:13_________________________________________________Napisz program wczytujący 4 liczby rzeczywiste i wyznaczający średnią arytmetyczną z liczb pozostałych po odrzuceniu wartości skrajnych (tzn. maksimum i minimum). a jeszcze cos takiego prostego dla was
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
Kod jest ten Twoj kolego KIMI wylko te "system("PAUSE"); " wkleilem, w 1 wyborze podaje dane wciskam "t" i nie wyswietla nic tylko sie wylacza
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
wstawilem wszedzie i to samo dane podane sie nie wyswietlaja a jak zgadne zgadule to nie wyswietla sie brawo tylko sie wylacza
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
w 3 ma być pusto bo jak będzie wszystko to będzie za dobrze dzięki Panowie za pomoc [br]Dopisany: 16 Luty 2011, 18:36_________________________________________________a czemu jak podam dane i wcisne zeby wyświetlił dane to wychodzi z programu
-
[ALL] Potrzebna pomoc w programowaniu C++
Witam! Mam na zaliczenie do zrobienia program w c++ o tresci : Wywołać menu GŁÓWNE w oparciu o konstrukcję SWITCH/CASE: 1. W postaci funknkcji: wywołać prośbę o podanie danych użytkownika: imię, nazwisko, nr indeksu a następnie wyświetlić na ekranie jeżeli użytkownik się zgodzi. Dane (imię, nazwisko, nr indeksu) muszą zostać przekazane do funkcji z poziomu funkcji MAIN 2. Napisać skrypt "Zgadula" podpowiadający użytkownikowi (mniejsza/większa) oraz informujący, czy użytkownik zgadł i za którym razem. 3. 4. Wyjście z programu. Wszystko ma byc w jednym projekcie. Pomoże ktos bo ja sie kompletnie nie znam ?
-
[ALL B5] Schemat elektryczny centralnego zamka
Witam! poszukuje schematu elektrycznego centralnego zamka do audi a4 b5 polift. posiada ktoś coś takiego ?
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
dzięki Kolego za pomoc zobaczymy co z tych wyliczeń będzie :gwizdanie:
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
to po **** on kazal to liczyc ?[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:48_________________________________________________a to przewidywalne ?
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
heheh dobry jestes z fizy gadasz jak moj wykladowca wes mi to rozwiąż bo słabo to czaje
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
to będzie 8,1 ?
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
To jak obliczyc te E1 w pierwszej bateri ?
-
[ALL] Potrzebna pomoc z Fizyki !
Mam obliczyć jakiś badziew nawet nie wiem o co chodzi bo nie bylo mnie na zjeździe. Kto pomoże ?