Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[ALL B5] Miska olejowa i czujnik
jak bym wsadzil licznik z fisem to da sie to uruchomic ?
-
[ALL B5] Miska olejowa i czujnik
czyli nie jest mi to do niczego potrzebne. a jak podepnę full fis to tej opcji nie bede mial ? co pokazuje fis gdy ten czujnik zadziala ?
-
[ALL B5] Miska olejowa i czujnik
mam w misce olejowej czujnik nie jest on do niczego podłączony, jest to czujnik albo jakości oleju albo stanu nie wiem na 100%. do czego można ten czujnik podpiąć żeby chodził ?
-
Spoty Olsztyńskie
no mnie tez dziś pod Manchatanem trzymali teraz często bywam weekendami w Olsztynie ale nie widuje żadnych Kolegów z forumowymi ramkami
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
jutro to oblukam
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
masy nie sprawdziłem ;p ale raczej musi byc chyba ok
-
[B5 ABC] Naprawa podgrzewania w fotelach przednich
kurde co może być; maty sprawdzone przejście jest , daje ogrzewanie na 6 i ani ten ani ten fotel nie grzeje, bezpiecznik 44 niby caly
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ale to jeden i drugi by nie mogl otwierac a u mnie tyl lewe sie otwieraja a prawe tylne drzwi nie
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
blokada raczej chyba nie bo by wszyskie blokowalo. raczej wygladami to na przerwe w obwodzie chyba
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
kurde to czemu ta szyba sie otwiera z panelu kierowcy a z pasazera nie ?
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
nie wie nikt co dochodzi do wlacznika? gdzie jest masa gdzie + itd. ?
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
jak bedzie czas ale raczej napewno nie w tym tygodniu jeszcze ale korci i mam jeszcze problem z elekryka tylu nie rozwiazana jedna szyba nie chodzi a od siebie z panelu moge ja otwierac i nie wiem o co chodzi i prace stoja w miejscu nikt nie chce powiedziec co leci pinami we wlaczniku szyb
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
tego czy zapalają sie wszystkie to za bardzo nie widac ale ostatnio co nie mialem boczkow to zapalaly sie tylko te co otwarte jak dobrze pamiętam. a co do moich new foteli to masz foto : stan super i zawsze chcialem skore dlatego ty masz moje ladne materiałowe bo tak bym ich nie sprzedał
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
no ta wiącha leci do przodu do tego bałaganu po lewej w nogach jak dobrze kojarzę u mnie nic do przodu wsio stoi brak czasu praca do 22 ;/ a co do dbania to u mnie wszystko takie , nie ma lipy
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
to moje fotele cena adekwatna do stanu
-
[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela
kurde nie czaje za bardzo zamotalem sie. to dasz mi te z tych foteli co ja ci wyslalem czy ze swojej wiazki w samochodzie ?
-
[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela
jak ci nie będą potrzebne to możesz mi je podesłać [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:15_________________________________________________jak zmieniasz na poliftowe to jak ci zostana ?
-
[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela
mi potrzeba tylko wtyczki te zolte [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:10_________________________________________________z tych moich foteli oczywiscie ;p
-
[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela
no dokladnie moze kolega pablo_9 chce sprzedać stare kostki ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ładna fura żółte wstawki mega
-
[ALL B5] Podłączenie grzania dup i airbag fotela
Mam taki problem -w samochodzie jest tak: 3 kostki, czerwona 4 kable, czerwona 2 kable, żółta 3 kable - w fotelach mam tak: 3 kostki zielona 4 kable, czerwona 1 kabel, żółta 2 kable Samochód polift, fotele starsze jak to połączyć żeby grzało i żeby poduszek nie odpalić :gwizdanie:
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
ja tez przełożyłem tył tylko jest jeden problem z tylna lewa strona od siebie z panelu mogę sterować a pasażer ni hu hu co moze byc ?[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:28_________________________________________________a moze ma ktos rozpiske guzika podnosnika szyb gdzie powinien byc prad itp
-
Rezanie bixenonu
przecież jest za wiele mi on nic nie mówi
-
Rezanie bixenonu
wrzuć schemat tech swojego samo poziomu bo jest spoko
-
[INNE] S6 Manual
a jak masz znajomego diagnostę płacisz 20zl oszczędzasz czas na przyciemnienie i zostanie jeszcze kasę na bro z foli której nie trzeba było kupować