Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. jak bym wsadzil licznik z fisem to da sie to uruchomic ?
  2. czyli nie jest mi to do niczego potrzebne. a jak podepnę full fis to tej opcji nie bede mial ? co pokazuje fis gdy ten czujnik zadziala ?
  3. mam w misce olejowej czujnik nie jest on do niczego podłączony, jest to czujnik albo jakości oleju albo stanu nie wiem na 100%. do czego można ten czujnik podpiąć żeby chodził ?
  4. no mnie tez dziś pod Manchatanem trzymali teraz często bywam weekendami w Olsztynie ale nie widuje żadnych Kolegów z forumowymi ramkami
  5. jutro to oblukam
  6. masy nie sprawdziłem ;p ale raczej musi byc chyba ok
  7. kurde co może być; maty sprawdzone przejście jest , daje ogrzewanie na 6 i ani ten ani ten fotel nie grzeje, bezpiecznik 44 niby caly
  8. ale to jeden i drugi by nie mogl otwierac a u mnie tyl lewe sie otwieraja a prawe tylne drzwi nie
  9. blokada raczej chyba nie bo by wszyskie blokowalo. raczej wygladami to na przerwe w obwodzie chyba
  10. kurde to czemu ta szyba sie otwiera z panelu kierowcy a z pasazera nie ?
  11. nie wie nikt co dochodzi do wlacznika? gdzie jest masa gdzie + itd. ?
  12. jak bedzie czas ale raczej napewno nie w tym tygodniu jeszcze ale korci i mam jeszcze problem z elekryka tylu nie rozwiazana jedna szyba nie chodzi a od siebie z panelu moge ja otwierac i nie wiem o co chodzi i prace stoja w miejscu nikt nie chce powiedziec co leci pinami we wlaczniku szyb
  13. tego czy zapalają sie wszystkie to za bardzo nie widac ale ostatnio co nie mialem boczkow to zapalaly sie tylko te co otwarte jak dobrze pamiętam. a co do moich new foteli to masz foto : stan super i zawsze chcialem skore dlatego ty masz moje ladne materiałowe bo tak bym ich nie sprzedał
  14. no ta wiącha leci do przodu do tego bałaganu po lewej w nogach jak dobrze kojarzę u mnie nic do przodu wsio stoi brak czasu praca do 22 ;/ a co do dbania to u mnie wszystko takie , nie ma lipy
  15. kurde nie czaje za bardzo zamotalem sie. to dasz mi te z tych foteli co ja ci wyslalem czy ze swojej wiazki w samochodzie ?
  16. jak ci nie będą potrzebne to możesz mi je podesłać [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:15_________________________________________________jak zmieniasz na poliftowe to jak ci zostana ?
  17. mi potrzeba tylko wtyczki te zolte [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:10_________________________________________________z tych moich foteli oczywiscie ;p
  18. no dokladnie moze kolega pablo_9 chce sprzedać stare kostki ?
  19. Mam taki problem -w samochodzie jest tak: 3 kostki, czerwona 4 kable, czerwona 2 kable, żółta 3 kable - w fotelach mam tak: 3 kostki zielona 4 kable, czerwona 1 kabel, żółta 2 kable Samochód polift, fotele starsze jak to połączyć żeby grzało i żeby poduszek nie odpalić :gwizdanie:
  20. ja tez przełożyłem tył tylko jest jeden problem z tylna lewa strona od siebie z panelu mogę sterować a pasażer ni hu hu co moze byc ?[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:28_________________________________________________a moze ma ktos rozpiske guzika podnosnika szyb gdzie powinien byc prad itp
  21. EndriuGiz odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    przecież jest za wiele mi on nic nie mówi
  22. EndriuGiz odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    wrzuć schemat tech swojego samo poziomu bo jest spoko
  23. a jak masz znajomego diagnostę płacisz 20zl oszczędzasz czas na przyciemnienie i zostanie jeszcze kasę na bro z foli której nie trzeba było kupować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.