Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
bierz 18 bedzie dobrze
-
Caravaggio vs Palladio
ori a jesli szukasz cos ciekawego to allegro.pl i szukaj z oryginalnych jakichs bo sa bardzo trwale
-
[B5 1Z] moja niunia
Fajna ladne kolka wymien kierunki na biale, no i tak jak mowiles zawias i lampki a listwa co sam docinales ile mm ??
-
kolor zaciskow do BIALEGO auta na 18
ja bym pomalowal na srebrno
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
nr 3
-
[ALL] Pomocy usb mi szwankuje ;/
ykk zrobilem juz to i tez nic pablo666 a jak to zmienic ? ja sciagnelem sterowniki zainstalowalem i tez dalej nic i probuje dalej
-
[ALL] Pomocy usb mi szwankuje ;/
urzadzenie mam tylko jedno jest to drukarka i niemozliwe zeby ona blokowala
-
[ALL] Pomocy usb mi szwankuje ;/
mam XP pen ma 2 gb a sterowniki juz probowalem wgrac i nie pomaga
-
[ALL] Pomocy usb mi szwankuje ;/
Mam taki problem kupilem mp3 i pendrive i niechca mi sie wlaczyc w kompie(pokazuje sie ikona ale nic tam niema jakby byl pusty dysk) ;/ a gdy podlacze do starego pc ktory ma z 8 lat to chodza bez problemu. Co moze byc ? a mam podlaczona drukarke i podlaczam czesto telefon i chodzi wszystko dobrze.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
czytam i czytam i dalej nie wiem ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja pomozcie
-
[ALL B6] DYLEMAT - które felgi i opony zostawić do B6
Zostaw ori Audi :th:
-
[B5 AFN] Owiewka maski przedniej
o do vanow to sie zgodze ale nie do a4
-
[B5 ADR] Składane siedzenia
u mnie tez sie nie skladaja ale da sie przezyc to nie transporter :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Owiewka maski przedniej
nie no przesada z ta owiewka jest do bani
-
Dachowanie Volvo przy 100 km/h
o kurde niezle dachowanie
-
[ALL]Czy mogą być te fele ?
dla mnie odpadaja ale to ty wybierzesz czy tak czy nie :cwaniak1:
-
Majka dopiero sie urodziła ale jest juz nową klubowiczką !!!!
gratulacje :th:
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
te sa fajne :th: mi sie podobaja
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
nie za fajne te alu z twojego linku adasko19855 poszukaj czegos lepszego albo tak jak kolega ykk Ci podpowiada, te fele sa niezle :th:
-
[B5 ADR] Przyciemniane szyb 2 wybory???
dobry wybor :th: pochwal sie fotkami jak bedzie gotowy
-
[B5 ADR] Przyciemniane szyb 2 wybory???
moim zdaniem czarne :th: lekka sciema
-
Fotoradar w Żuku - gruba przesada
hehe nie no to jest juz przesada
-
[B5 AFN] Proszę o opinię
mi sie podoba . efekt jest super . wyglad autka od razu sie zmienil na +
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
o kurde no to grill udany :gwizdanie:
-
[B5 AEB] prosze o rade w sprawie felg
wzor taki se no ale o gustach sie nie dyskutuje jesli ci sie podobaja to bierz :th: