Jump to content
IGNORED

Fotoradar w Żuku - gruba przesada

Wąski
 Share

Recommended Posts

A oto i ten sławny żuk :polew:

uksl9.jpg

Kretyni :gupek2:. Ja bym sprawdzil tego żuka czy jest sprawny technicznie :naughty:

a pamietacie te gadki gliniarzy,w stylu -

"to nie chodzi o lapanie kierowcow,fotoradary maja spelniac funkcje prewencyjna,ustawione sa w widocznych miejscach,a poprzedzaja je znaki z informacja o radarze,kierowcy widzac to zwalniaja i efekt jest osiagniety..."

a tu co!!! schowac sie (najlepiej dluga prosta na odludziu z ograniczeniem do 40km/h-jest takich sporo) i lapac,karac,karac,lapac i hura :evil:

:polew: hehe nie no to jest juz przesada

żadna przesada, w Niemczech to normalne np że fotoradar jest zamontowany w bagażniku jakiegoś kombiaka który dyskretnie stoi zaparkowany przy drodze, kilka razy już widziałem w vw passacie a gościu tylko wychodził i czyścił szybkę

żadna przesada, w Niemczech to normalne np że fotoradar jest zamontowany w bagażniku jakiegoś kombiaka który dyskretnie stoi zaparkowany przy drodze, kilka razy już widziałem w vw passacie a gościu tylko wychodził i czyścił szybkę

Niemcy to są Niemcy to jest Polska :no: Niemcy maja autostrady i dobre drogi a w Polsce ich niema, wiec po co takie porównanie.

W Islandi niema fotoradarów i 90% ludzi smiga zgodnie z przepisami

:)

Na sto beczek zgniłych śledzi :polew:

Co za Eu-geniusz wpadł na taki oldscholowy pomysł hehe..

Respect za niebanalny pomysł ( słodko wyglada ten fotoradarek - tak komicznie wystaje :> ) czekam na czasy kiedy fotoradary zamontują na przykład w koronie drzew...

ech ta nasza Polska chyba miedzy innymi za to ją tak Kocham :notworthy:

Ponad rok temu widziałem foto w bagażniku poldona kombi zaparkowanego równolegle do zjazdu z obwodnicy Tarnowa.

Żadna nowość.

Ponad rok temu widziałem foto w bagażniku poldona kombi zaparkowanego równolegle do zjazdu z obwodnicy Tarnowa.

Żadna nowość.

Taki poldolot z dobudowka.. :decayed:

Już chyba SB :embarrassed: nie pomoże niedługo ,oczy dokoła głowy :gwizdanie:

nie no parodia!jeszcze perfidnie otworzyli klape :wink4:no nic panowie noga z gazu na obcym terenie a u siebie jak kto sie czuje :th:

Tylko im podrzucić :tongue4:

molotovcocktailds4.png

molotovcocktailds4.f99f45ac94.jpg

Gnął pałe w obydwie strony :baseball:

w slupsku jest fototradar wmontowany w kubeł na śmieci... taki pomaranczowy..

kto tamtedy jezdzi to wie ze na CB mowia ze smietnik wsytawili na przystanku :D:DD:

Guest juras

no sorki ale czym Wy sie przejmujecie? fotoradary robia zdjecia jak sie jedzie z niedozwolona predkoscia. a jezeli ktos z Was jezdzi po terenie zabudowanym 100 na godzine to moze i ma sie czym przejmowac.

skoro w Irlandii wszyscy jezdza zgodnie z przepisanie to bez sensu bylo by zakladanie radarow. kasa w bloto. w Polsce niestety jest inaczej, zreszta sam czasami jestem tego przykladem. tylko ja nie robie wielkiej afery z jakiegos ukrytego radaru.

dla mnie beznajdziejnym pomyslem jest ustawianie go w widocznym miejscu i informowanie wszystkich gdzie on jest.

Na Podkarpaciu czesto stoi na poboczu Fiat stilo z uchylona tylna klapa i fotoradarem w bagazniku...

Ostatnio oglądałem program o kierowcach z Islandii, tam rzeczywiście jeżdżą przepisowo, a mandaty są bardzo słone, nawet kierowcy nie lubią piratów drogowych. Tyle że mają dobre drogi i normalne limity.

A co do Polski to myślę że jesteśmy o 100 lat cofnięci.

U nas to jest tak że nastawiają fotoradary, patrole, kupują cywilne samochody z kamerami z przodu i z tyłu, motory z kamerami, nastawiają lipne fotorodary i do tego jeszcze suszarki. Robią prawa tylko dla policji. Teraz mogą sumować i karać za wszystkie przekroczenia, kiedyś mogli tylko za jedno. Wszystko po to żeby kasować jak najwięcej money. Gdzie ta kasa idzie? na remont dróg? nie sądzę.

Niech najpierw zaczną poprawiać bezpieczeństwo naszych dróg i budować autostrady lub drogi szybkiego ruchu, i wtedy niech kasują za wykroczenia.

ja jak jade w dalsza trase,to zachlapuje polowe rejestracji blotkiem (polecam czarnoziem-ladnie sie kleji i nie odpada :th:) i nie patrze specjalnie na fotoradary :kox:,jak na razie dziala-0 zdjec :>

ja jak jade w dalsza trase,to zachlapuje polowe rejestracji blotkiem (polecam czarnoziem-ladnie sie kleji i nie odpada :th:) i nie patrze specjalnie na fotoradary :kox:,jak na razie dziala-0 zdjec :>

A naklejka na szybie ?? Masz naklejoną tak , że zakrywa ją wycieraczka czy wkładasz jakąś ulotkę ?? :naughty:

nia mam naklejonej naklejki,jest w schowku,jeszcze nikt nie zauwazyl.

Guest juras
ja jak jade w dalsza trase,to zachlapuje polowe rejestracji blotkiem (polecam czarnoziem-ladnie sie kleji i nie odpada ) i nie patrze specjalnie na fotoradary ,jak na razie dziala-0 zdjec

czyli wiadomo ze zgodnie z przepisami jezdzil nie bedziesz:)

pewnie ze jakby byly lepsze drogi to i bezpieczenistwo by wzrostlo. ale nie ma.

tylko ja sie zastanawiam co do stanu drog w Pl ma, np. 5-letnie dziecko ktore moze w kazdej chwili wyskoczyc na droge?

po swiecie bardzo nie jezdze, nie wiem jak jest w innych panstawach ale z tego w ktorym jestem nauczylem sie jezdzic normalnie. przynajmniej po miastach:)

po swiecie bardzo nie jezdze, nie wiem jak jest w innych panstawach ale z tego w ktorym jestem nauczylem sie jezdzic normalnie. przynajmniej po miastach:)

mowimy tutaj o fotoradarach,ktore zawsze (tak jak kontrole z suszarka)sa ustawione w takich miejscach,zeby udupic kierowce,a nie zeby bylo bezpieczniej,w tojmiescie jeden jest ustawiony na obwodnicy.

nikt z nas nie zapierdziela 100 w miejscach gdzie moze ktos wyskoczyc na jezdnie(z reszta w takich miejscach ani kotroli,ani fotoradarow nie ma)

a to jes tmoja szyba bez naklejki od 2 lat.

57545b7239afa3bfm.jpg

Guest juras

nie widziales jeszcze nikogo kto by jezdzil 100 po terenie zabudowanym?!!!

a ja widzialem i moze dlatego mam takie zdanie jakie mam.

Ja na przykład jeżdżę po terenie zabudowanym ponad 100km/h, niestety tabliczki są żle ustawione, po trasach 2 pasmowych przedzielone pasem zieleni są miejsca gdzie nie ma budynków a tabliczka 250px-Znak_d42.svg.png jest.

I nie mówcie że nikt z was nigdy nie jechał ponad 100km przez taki obszar

Guest sector

Poniżej 70/km nie jade na swoim terenie - a często szybciej - przy 40km prawie zasypiam .

Żadko kiedy kierowcy Audi jadą wolniej .

Zawsze 0 - promila , ale zawsze szybko. -niestety.

Ja na przykład jeżdżę po terenie zabudowanym ponad 100km/h, niestety tabliczki są żle ustawione, po trasach 2 pasmowych przedzielone pasem zieleni są miejsca gdzie nie ma budynków a tabliczka 250px-Znak_d42.svg.png jest.

I nie mówcie że nikt z was nigdy nie jechał ponad 100km przez taki obszar

ale w opisanym przykladzie nie wyskoczy ci 5 letnie dziecko,jak pisal juras,

pisalem,ze nikt z nas nie jazdzi 100km/h w miejscach,gdzie moze ktos wyskoczyc na jezdnie.