Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[B5 AHU] Czy te fele będą pasowały?
zgadzam sie z tym ja bym bral tamte lub poszukaj jeszcze jakies inne na allegro masz tego full
-
[ALL B5] Pomoc w wyborze tylnych lamp - ankieta ??
bardzo dobry wybor :th: czekamy na foty
-
[ALL B5] Jak macie ustawione światla ?
o kurde ja byłem tydzień temu na stacji diagnostycznej mowie swiatelka trzeba wyregulowac, wyregulowali mowie ile place a oni mowia ze w trosce o bezpieczenstwo ustawianie swiatelek jest gratis wsiadlem w samochod i pojechalem hehe
-
to jest tuning
niezla fura powinna niezle latac
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
Kredka maskuje rysę do pierwszego mycia ciepłą wodą. kredka na taka ryse nie da rady a poza tym dokladnie kolega Aramis mowi do pierwszego mycia ale kredka nawet tego niezamaluje
-
[B5 ALL] Gwoździem po lakierze
raczej sam z tym nic nie zrobisz kredka ani zadna poleraka nie pomoze chyba musisz sie udac do lakiernika i zalatwic to z nim . normalnie chamstwo zeby zrobic cos takiego takiemu samochodowi ;(
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
3 nowe foty w pierwszym poscie :naughty:
-
[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]
fajne ladna i zadbana powodzenia w dalszych modach kolego :th:
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
no mam zamiar zmienic na skore ale narazie poczeka bo nie ma floty [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 07:45 _________________________________________________nowe lampy fk dziekole sa super :th:
-
[B5 AHH] Zmiana radia na inne
na allegro masz zaslepki http://allegro.pl/item340923708_ramka_radiowa_audi_a4_1995_1999_niemiecka_fvat.html no glosniczki z tylu nie sa snandardem ale mozesz je zamontowac w bagazniku z tylu na polce
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
jak dla mnie to te lusterka kaszana
-
Zaobrączkowaliśmy się
Gratulacje
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
u mechanika : gaqdam z nim ze mam audi a4 a on odrazu zawiecha siada bedziesz do mnie jezdzil a ja na aluminium bede zarbial, duzo pali, i same minusy wysmialem go i powiedzialem zeby sie przerzucil na auto zlom jak zajmuje sie zlomem a nie naprawa samochodow.
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
mowia ze mam chyba cos z glowa nie tak bo ciagle siedze czyszcze go i cos przy nim dlubie hehehe smiac mi sie chce jak to slysze to moja pasja i niewiem co im do tego ehheehhe
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
no ale te pokrowce kiedys znikna bo planuje kupic ori skorzane fotele :th:
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
te pokrowce sa dobre bo fajne sie siedzi i wyglad jest lepszy jak dla mnie a ramka tez wydawala mi sie wczesniej tandeta dopoki nie zobaczylem jej u kumpla z ramkami na zegarach prezentuje sie swietnie :th:
-
[B5 AEB] zmiana tylnych lamp i wasza opinia
jak dla mnie to bym bral 2
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
no troche sie zmienilo. przypatrz sie dobrze to zobaczysz
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 // ENDRIUGIZ \\ + FK Automotive
A oto moje , silnik 1.8 125KM. Rok produkcji 1997 kolor granatowy Wyposażenie: - klimatronik - elektryczne przednie szyby - elektryczne lusterka Moje mody : - alu ori Audi 16 - opony continental 215/55/16 - podłokietnik - centralny zamek + domykanie szyb - ramki dido na zegary - ramka na biegi - pokrowce - lampy FK Automotive Angel Eye Chrom Planuje: - kierownica S4 - chromy wokół szyb - lekkie przyciemnienie szybek - gleba - chip - obudowy lusterek IN PRO - HID 8000k - skora w srodku Oceniajcie i mile widziane jakieś podpowiedzi
-
Czy te lampy dają rade :)
lampki wygladaja ladnie mysle ze by pasowaly i wyglad samochodu by sie zmienil na +
-
[ALL] Przestroga-ZLODZIEJE przy Politechnice -3 miasto/Serwis AUDI Groblewski-makabra
o kurde kolego przykra sparwa a goscie z serwisu normalnie brak slow aby jak najmiej takich sytuacji
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
jak dla mnie to ori czyli Concert
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
ja bym wogole nie zmienial ale jesli chcesz to 1
-
[B6 AKE] Jakie mam wybrac felgi?
ja bym bral 2 ja super
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach ? Czy warto to brać ?
wzor felgi :th: ktos ma chyba takie na forum jak poszukasz dobrze to moze znajdziesz