Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
co sadzicie o tych felgach
no wygladaja dosyc fajnie
-
[B5 ADR] Osłona nad filtrem powietrza
no to chyba chodzi ci o to oslone co przykrywa przeplywomierz tak ? bo tez niewiem zabardzo ocb
-
[B6 AVJ] Progi od RS4 czy listwy na drzwi S4. Czy jedno i drugie?
ja tez bym zakladal od rs4 bedzie gitara :th:
-
[ALL B5] Jak zmienić uszkodzony ślizg do szyby elektrycznej
odkrecasz tapicerke (chyba 4 srubki) sciagasz ja do gory odczepiasz kable, odstawiasz tapicerke na bok widzisz juz wszystkie flaki i wymieniasz slizg
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
wyglada to niezle bede obserwowal dalej wasze prace wrzucaj wiecej fotek pozdro
-
czarne felgi do czerwonej b5
no wyglada to dosyc fajnie
-
[B5] Szyba sama się opuszcza.
nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
no bo jak wymieniales pompe to chyba spuszczales plyn chlodniczy i wtedy sie wlasnie zapowietrzyl :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Felgi z allegro cena na plus , co z jakością ?
ori sa good :th: a nie jakies podroby i później prostowanie i spawanie
-
czarne felgi do czerwonej b5
no klasyka jak najbardziej
-
B7 2.0 tdi BLB
wyglada swietnie super bryka ladny kolorek i ta reklamowka daje fajny kontrast pasuje tam hehe ale ogolnie fadna fura
-
[B5 AEB] Gdzie jest czujnik temperatury wody ?
czujnik znajduje sie z tylu silniki(za pokrywa zaworow) musisz go wyciagnac i sprawdzic opor musi miec 2 k ohmy jak to czujnik to tylko ori nie zadne badziewo :th:
-
[B5 AFN] moja ślicznotka
wrzuc pare fotek audi, ale tak z tej jednej fotki widze ze ladny samochodzik
-
[B5 AHU] pukający fotel
no to moze te prowadnice co fotel po nich jezdzi sie wyrobily i puka
-
[B6 AVF] Malowac listwy boczne i cały tylni zderzak od S4 ?
ja bym pomalowal tylko listwy a zderzak bym zostawil taki jaki jest :th:
-
[B5] Szyba sama się opuszcza.
ja tez mam modol jak zamykam samochod szybki same leca do gory :th: dobra rzecz polecam
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
jak kupisz i zalozysz do swojej niuni to wrzuc foty
-
[B5 AHU] pukający fotel
u mnie tez trzeszczalo ale tak zauwarzylem ze to obciera od pasow ten zamek o fotel, odgielem go troche i po klopocie moze i u ciebie jest to samo
-
[B5 ADR] Pekniety pasek rozrzadu,kto placi?
producent jest gwarancja
-
[B5 ABC] audi a 4 1995 rok
no piekna proponuje jakies lampki ladne wstawic i przyciemnic szybki :th:
-
[B5 AVG] Zakup felg i opon - proszę o opinię
no wlasnie mi tez na pierwszy rzut oka pomyslalem ze wszedlem na forum 4x4 fela ta mi sie niepodoba a opony tez bym zalozyl jakies dunlopa lub goodyeara tak jak kolega rafaello mowi i troche szersze lacze bym zalozyl
-
czarne felgi do czerwonej b5
jak narazie 1 jest najlepsza
-
czarne felgi do czerwonej b5
no wyglada nawet ciekawie
-
[B5 AFN] "Lagodny" spoiler. Co myslicie?
no wyglada ciekawie :th: tylko czy sie bedzie trzymac na tej tasmie i czy odpadac niebedzie . a koszt pomalowania mysle w granicach 50-100 zł
-
czarne felgi do czerwonej b5
zebys mial je na a4 to mozna by bylo cos powiedziec, ale tak sama fela jakos mi za bardzo sie nie podoba mozna na a4 bedzie wygladac lepiej