Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. no wygladaja dosyc fajnie
  2. no to chyba chodzi ci o to oslone co przykrywa przeplywomierz tak ? bo tez niewiem zabardzo ocb
  3. ja tez bym zakladal od rs4 bedzie gitara :th:
  4. odkrecasz tapicerke (chyba 4 srubki) sciagasz ja do gory odczepiasz kable, odstawiasz tapicerke na bok widzisz juz wszystkie flaki i wymieniasz slizg
  5. wyglada to niezle bede obserwowal dalej wasze prace wrzucaj wiecej fotek pozdro
  6. no wyglada to dosyc fajnie
  7. nie kazde dopiero te produkowane po 97 roku patrzylem w ksiazce :P
  8. no bo jak wymieniales pompe to chyba spuszczales plyn chlodniczy i wtedy sie wlasnie zapowietrzyl :gwizdanie:
  9. ori sa good :th: a nie jakies podroby i później prostowanie i spawanie
  10. no klasyka jak najbardziej
  11. wyglada swietnie super bryka ladny kolorek i ta reklamowka daje fajny kontrast pasuje tam hehe ale ogolnie fadna fura
  12. czujnik znajduje sie z tylu silniki(za pokrywa zaworow) musisz go wyciagnac i sprawdzic opor musi miec 2 k ohmy jak to czujnik to tylko ori nie zadne badziewo :th:
  13. wrzuc pare fotek audi, ale tak z tej jednej fotki widze ze ladny samochodzik
  14. no to moze te prowadnice co fotel po nich jezdzi sie wyrobily i puka
  15. ja bym pomalowal tylko listwy a zderzak bym zostawil taki jaki jest :th:
  16. ja tez mam modol jak zamykam samochod szybki same leca do gory :th: dobra rzecz polecam
  17. jak kupisz i zalozysz do swojej niuni to wrzuc foty
  18. u mnie tez trzeszczalo ale tak zauwarzylem ze to obciera od pasow ten zamek o fotel, odgielem go troche i po klopocie moze i u ciebie jest to samo
  19. no piekna proponuje jakies lampki ladne wstawic i przyciemnic szybki :th:
  20. no wlasnie mi tez na pierwszy rzut oka pomyslalem ze wszedlem na forum 4x4 fela ta mi sie niepodoba a opony tez bym zalozyl jakies dunlopa lub goodyeara tak jak kolega rafaello mowi i troche szersze lacze bym zalozyl
  21. jak narazie 1 jest najlepsza
  22. no wyglada nawet ciekawie
  23. no wyglada ciekawie :th: tylko czy sie bedzie trzymac na tej tasmie i czy odpadac niebedzie . a koszt pomalowania mysle w granicach 50-100 zł
  24. zebys mial je na a4 to mozna by bylo cos powiedziec, ale tak sama fela jakos mi za bardzo sie nie podoba mozna na a4 bedzie wygladac lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.