Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[B5] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby
no ja tez mialem ostatnio tez taki problem poszedlem do sklepu motoryzacyjnego kupilem ten lakier za 10 zł pomalowalem i wszycho gra
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
szukalem i niemoge znalezc tych fotek w tym zapupie grupowym jakbys mogl alvaro to czy mogl bys mi podac ta stronke
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
wowww :naughty: niezle chyba tez sobie taka sprawie :naughty: ma ktos moze jakies lepsze foty ???
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tych felgach????
ogolnie to wszystkie 4 wzory sa fajne ale nad 2 bym sie zastanowil
-
[B5 AFN] Nitowanie tablic rejestracyjnych
ja tez wolalbym ramki klubowe i bede musial sobie takie zamowic
-
[B5 sedan] jakie głośniki i gdzie
ja tez mam sedana i niebylo miejsca na glosniki z tylu i szkoda bylo mi ciac boczki moim zdaniem inwestycja w sam przod jest najlepsza abym ja dobrze slyszal a reszta mnie nieobchodzi ja bym zainwestowal w dobry bass w bagarzniku ze wzmacniaczem i dobre glosniki w przednich drzwiach
-
[B6] Aluski 18" na lato
no fele te ktore podales pojawialy sie na forum juz wiele razy i wszystkie sa ladne ale te fele co pokazal juras mogly by byc tez ciekawe
-
[B5 ADR] Listwy chromowane w koło szyb
ja slyszalem ze jest kiepsko no ale zalezy jakie sa te listwy moze te beda dobre
-
[B5 AFN] Co sądzicie o tych felgach?
fajne fele beda pasowac tak mi sie zdaje
-
[B5 ADR] Listwy chromowane w koło szyb
listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada
-
wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.
ja mam podlokietnik ostatnio kupilem. bardzo fajna sprawa polecam ja bym bral bez zastanowienia
-
Problem z radiem BETA :(
Witam !! mam taki problem z radiem Audi BETA ze gdy wloze kasete to kaseta nie czyta nieleci z niej muza. Na samym poczatku gdy kupilem samochod i wlozylem kasete to raz zagral a teraz niegra co moze byc ???
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Wskazania temperatury miałem tak jak na fotce.Mechanior wymienił termostat i czujnik ponoc dobrej firmy.Było ok przez miesiac. Zgłaszajac reklamacje stwierdził ze w AUDI to morma.d*pa prawda. Czujnik temperatury musi miec 2 omy oporności inna wartosc bedzie wskazywac błedna temperature na zegarku
-
Trochę ślisko
na bank by tu nic nie pomogło
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
a tak wygląda podłokietnik jak ja zrobiłem u siebie tylko jeszcze w domu świetna sprawa taki podłokietnik
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
piekna i ładne alusy pomysle moze do swojej takie sobie sprawie
-
[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4
no piekna tylko te przyciemnienie i ta galka zmiany biegow do wymiany proponuje jakeis fajne lampki z przodu i z tylu ogolnie spoko
-
[B5 AFN] 1.9 TDI
ładny avant :oklaski: czecie cie pare zniam ale pozniej bedzie cudo :thumbup:
-
[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5
felga ladna tylko jest problem jak by wygladala na
-
[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.
jak dla mnie to za duży tuning ale taki sprzęt grający to by mi sie przydał :thumbup:
-
Jak usunąć z szyby hologram z numerem rejestracj????
a próbowałeś benzyna na szmatce ??? może da rade . bo jeśli zostały ci tylko kawałki tej naklejki na szybie to benzyna powinna to zmyć sam zmywałem jakąś naklejkę która nie chciała zejść i u mnie poszło tylko nie wiem jak będzie z ta od rejestracji
-
[B5 AEB] Czy tłumiki wydechu mam ze stali nierdzewnej ?
no mi sie zdaje ze nawet jeśli są ze stali nierdzewnej to wkład ci sie chyba wypala tłumik to jest taka rzecz ze sie wymienia po kilku latach nawet jeśli są ze stali nierdzewnej
-
[B6 AWX] plany wiosenne
ładne podobają mi sie
-
[B5 AWT 1,8T]A4
no piękna ja bym proponował chrom dookoła szyb , przyciemnić lekko okienka jakies lampy przód i tył i białe kierunki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam pozdro