Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. no ja tez mialem ostatnio tez taki problem poszedlem do sklepu motoryzacyjnego kupilem ten lakier za 10 zł pomalowalem i wszycho gra
  2. szukalem i niemoge znalezc tych fotek w tym zapupie grupowym jakbys mogl alvaro to czy mogl bys mi podac ta stronke
  3. wowww :naughty: niezle chyba tez sobie taka sprawie :naughty: ma ktos moze jakies lepsze foty ???
  4. ogolnie to wszystkie 4 wzory sa fajne ale nad 2 bym sie zastanowil
  5. ja tez wolalbym ramki klubowe i bede musial sobie takie zamowic
  6. ja tez mam sedana i niebylo miejsca na glosniki z tylu i szkoda bylo mi ciac boczki moim zdaniem inwestycja w sam przod jest najlepsza abym ja dobrze slyszal a reszta mnie nieobchodzi ja bym zainwestowal w dobry bass w bagarzniku ze wzmacniaczem i dobre glosniki w przednich drzwiach
  7. no fele te ktore podales pojawialy sie na forum juz wiele razy i wszystkie sa ladne ale te fele co pokazal juras mogly by byc tez ciekawe
  8. ja slyszalem ze jest kiepsko no ale zalezy jakie sa te listwy moze te beda dobre
  9. fajne fele beda pasowac tak mi sie zdaje
  10. listwy chorm fajna sprawa ale tylko orginał a nie jakies badziewo po pierwszym mysciu odpadaja albo chrom odpada
  11. ja mam podlokietnik ostatnio kupilem. bardzo fajna sprawa polecam ja bym bral bez zastanowienia
  12. Witam !! mam taki problem z radiem Audi BETA ze gdy wloze kasete to kaseta nie czyta nieleci z niej muza. Na samym poczatku gdy kupilem samochod i wlozylem kasete to raz zagral a teraz niegra co moze byc ???
  13. Wskazania temperatury miałem tak jak na fotce.Mechanior wymienił termostat i czujnik ponoc dobrej firmy.Było ok przez miesiac. Zgłaszajac reklamacje stwierdził ze w AUDI to morma.d*pa prawda. Czujnik temperatury musi miec 2 omy oporności inna wartosc bedzie wskazywac błedna temperature na zegarku
  14. na bank by tu nic nie pomogło
  15. a tak wygląda podłokietnik jak ja zrobiłem u siebie tylko jeszcze w domu świetna sprawa taki podłokietnik
  16. piekna i ładne alusy pomysle moze do swojej takie sobie sprawie
  17. no piekna tylko te przyciemnienie i ta galka zmiany biegow do wymiany proponuje jakeis fajne lampki z przodu i z tylu ogolnie spoko
  18. ładny avant :oklaski: czecie cie pare zniam ale pozniej bedzie cudo :thumbup:
  19. felga ladna tylko jest problem jak by wygladala na
  20. jak dla mnie to za duży tuning ale taki sprzęt grający to by mi sie przydał :thumbup:
  21. a próbowałeś benzyna na szmatce ??? może da rade . bo jeśli zostały ci tylko kawałki tej naklejki na szybie to benzyna powinna to zmyć sam zmywałem jakąś naklejkę która nie chciała zejść i u mnie poszło tylko nie wiem jak będzie z ta od rejestracji
  22. no mi sie zdaje ze nawet jeśli są ze stali nierdzewnej to wkład ci sie chyba wypala tłumik to jest taka rzecz ze sie wymienia po kilku latach nawet jeśli są ze stali nierdzewnej
  23. ładne podobają mi sie
  24. no piękna ja bym proponował chrom dookoła szyb , przyciemnić lekko okienka jakies lampy przód i tył i białe kierunki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.