Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. jak robisz cale auto to tak a jak sam zderzak to odpada
  2. ja tez podlacze sie do tego tematu juz od dawna obserwuje te lampki i sie zastanawiam nad ich kupnem wiec jak by ktos mogl udzielic paru informacji tak jak kolega emilmuha napisal byli bysmy bardzo wdzieczni i moze ktos ma fotki jak to wyglada na a4 ??
  3. no niezly komplecik ale ja sie czaje na s line
  4. ja tez mysle ze zdjecia byly by najlepsza dokumentacja przeszlosci auta cos przerabiasz lub malujesz cyk robisz foto i masz pozniej spokojna godzine
  5. EndriuGiz odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    zalezy czy oti czy jakas podruba ale sam termostat kosztuje okolo 100 zł max
  6. w kazdym dobrym spklepie motoryzacyjnym :th:
  7. no wyglada to ciekawe
  8. kurde 18 to juz troche zaduze no ale co sie nie robi dla
  9. no wlasnie ori te od s line sa spoko np
  10. no 17 to najrozsądniejsza fela na polskie drogi a te fele co chcesz kupic niezabardzo beda pasowac do a4
  11. widzialem a4 z takimi felami. zbytnio mi sie to niepodobalo
  12. jak kupisz metr za 5 zl to tak, moj kolega kupowal za 11 zl to wyginal i nic tam niepekalo i wszystko wygladalo git
  13. da sie wygiac ta liste fajnie ja sie podlacze do tematu i moze ktos mi powie ile ma ta listwa w b5 sedan ? z dolu i z gory?
  14. no wyglada fajnie ale dla mnie odpada bo mam sedana
  15. znaczek na klapie tylnej jest mniejszy
  16. ja proponuje wyjac dysk z jednego kompa podlaczyc do 2 i zgrac pliki pozniej dysk wyjac i spowrotem zamontowac do kompa z ktorego wyjeles dysk
  17. ja tez jezdze teraz z gumowymi i jest spoko bo mam jasne welurowe a w zimie to wyglada straszne robia sie czarne
  18. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    ja tez mam europejczyka mi tam to nieprzeszkadza ze jedno jest wieksze od drugiego a co do wybierania na szrot to odpada u mnie audi to nie zaden polonez czy duzy fiat, jak stac cie na to i stac cie na czesci ze sklepu [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 21:46 _________________________________________________a co do braku grzania to mata siadla pewnie
  19. wejdz w dzial Nawigacja , Car Audio i CB-Radio i tam 2 post sa radia a4 i wszystko tam pisze
  20. allegro ebay poszukaj wszedzie jest tego pelno na pewno cos znajdziesz
  21. zgodze sie z kolega Adecneo jak masz dobry wzmacniacz i kiepskie glosniki to bedzie nawet dobrze i glosno grac a w przeciwnym razie bedizesz mial pierdzenie a nie granie
  22. do bagaznika tez bylo znalesc jakies gumowe bo te z wykladziny sie zasyfia strasznie a guma to guma umyjesz i po klopocie
  23. wchodzisz w link wpisujesz co chcesz wciskasz szukaj wystakuja ci pliki i pobierasz co chcesz konto premium 25 zl chyba i sciagasz bez ograniczen a tak musisz czekac http://www.megadownload.pl/
  24. jakos mi sie one niepodobaja wole ori s line :th: co audi to audi
  25. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    ja bym brał 1 wyglada swietnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.