Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o dwie rury wydechowe w b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takie pytanko czy można wstawic do audi a4 b5 dwie rury wydechowe tylko nie chodzi mi o te 2 co wychodzą z jednego tłumika co mozna kupić na allegro za 500 złi z jednej rury leci dym a z drugiej nie :wallbash: tylko normalne dwa tłumiki.

Opublikowano

Patrząc po spód auta wydaje sie to możliwe, kwestia tego typu że musisz przerobić wydech i główną rure wydechową rozdzielić i poprowadzić prawą i lewą stroną, dodatkowo musisz dać zamocowania tłumika po prawej stronie. Jak nie maszsprżetu, warsztatu dojścia do gientarki to samemu nie zrobisz.

Opublikowano

ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły :hi:

Opublikowano

ale sprawa jest do zrobienia patrzac na auto Adasia czy Bienia niby tylko 1,9TDI ale ma 2 ruły :hi:

Lukasku ale w B6 masz zaślepki pod autem i nie problemu z wsadzeniem drugiej puszki.W B5 z tego co pamietam to jest bak paliwa i nie jest tak łatwo.

Zawsze mozesz takie rozwiązanie zastosować http://www.allegro.pl/item231133528__tlumik_wm_duet_do_vw_golf_iii_nowy_mega_bass_.html

Opublikowano

no fakt zapomnialem ze w B5 byla inna technologia :decayed: ale zdolny mechanior doreza Ci ten wydech :hi:

Opublikowano

Dlaczego chcecie iść w stronę psiadaczy bumek?, oczywiście zakladaj 2 rury, zwykle w pakiecie jest folia na szyby, siata na grill, cd pod lustro i niebieskie żarówy, litości...

Opublikowano

E no ładny dyskretny podwójny wydech spoczko wygląda. Nie mówimy tu o podwieszaniu podwójnych wiader z tyłu :polew::kox:

Opublikowano

Dlaczego chcecie iść w stronę psiadaczy bumek?, oczywiście zakladaj 2 rury, zwykle w pakiecie jest folia na szyby, siata na grill, cd pod lustro i niebieskie żarówy, litości...

Kompletnie cie nie czaje ....najlepiej kupic seryjne auto i prezxentowac sie jak 1000 innych takich samych jezdzacych w kraju co ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 23:30 _________________________________________________A tak pozatym to masz tutaj : http://cgi.ebay.de/Duplex-Supersport-Auspuff-Audi-A4-8E-8H-4-Zyl-SOUND_W0QQitemZ160152456474QQihZ006QQcategoryZ44205QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano

A ja powiem tak samemu mozna zrobic dwururke,troche umiejetnosci spawarka,Ja mam tak zrobione audi12gv3.jpg

Opublikowano

Dlaczego chcecie iść w stronę psiadaczy bumek?, oczywiście zakladaj 2 rury, zwykle w pakiecie jest folia na szyby, siata na grill, cd pod lustro i niebieskie żarówy, litości...

Kompletnie cie nie czaje ....najlepiej kupic seryjne auto i prezxentowac sie jak 1000 innych takich samych jezdzacych w kraju co ?

Ja też nie czaje.. miałem "bumke" i nie wiem czemu TWoja opinia o posiadaczach marki BMW jest taka....

DO WSZYSTKICH: jeszcze jakaś wypowiedź na temat BMW i ładujemy ostrzeżenia, dziękuję

[pre_pl]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.