Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy mam kilka pytań: -jak naprawić opadającą zaślepkę spryskiwacza lamp ? -czy na dziennych tylne lampy powinny się świecić? - i jak to jest z dynamicznymi kierunkami, czy przy wciśniętym stopie moduł przestaje działać i mrugają jak zwykle kierunki ?
  2. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    akurat mi chodzi o listwy progowe więc tam tylko na prosto
  3. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nowe czym przykleić jakas tasma m3? Jakieś wymiary?
  4. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak sprawnie oderwać/odciąć listwy progowe i wkleić nowe?
  5. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam do Was pytanie. Otrzymałem list z zaproszeniem do audi w celu aktualizacji oprogramowania w ea189. co z tym fantem zrobić?
  6. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki Panowie zakupie jak polecacie
  7. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    polecicie jakieś dywaniki gumowe na zimę ??? ze stoperami itp
  8. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki
  9. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy może podpowiecie, mam lampki led w bagażniku które mi mrygaja. Tak już kupiłem samochód. Słabej jakości są czy coś trzeba dodać??
  10. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki Kolego pomogło
  11. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy kupiłem kabel ami bluetooth i jak słucham muzykę z komórki to się zacina przerywa itp. Macie takie cuda ?
  12. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    od środka ruszę klamka i mogę je otworzyć z zewnątrz. a potem zamknę z pilota i otworze i znowu nie dziala
  13. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy mam problem z klamką tylną lewa. Zamyka się i otwiera od środka, a z zewnątrz już ni hu hu. To standard w audi gdzieś wyczytałem ??
  14. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    o widzisz dzieki kolego
  15. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no mam na usb kabel. ale lubiłem w starym powozie podłączyć sobie tel i puścić cos z neta
  16. EndriuGiz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam Kolegów, mam pytanie czy jak mam navi 3g i mam ami to czy moge tez mieć aux w podlokietniku ??
  17. EndriuGiz odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    dzięki
  18. EndriuGiz odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    chodzi mi żeby pasował do polifta ;p żebym nie kupił niedobrego bo kompletnie nie wiem jak wygląda
  19. EndriuGiz odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    niech ktoś podrzuci linka do ali na fisa do licznika lift
  20. EndriuGiz odpowiedział(a) na osa_84 temat w Audi A4 B5
    Cze, dobrze zrozumiałem ze jeśli tylko linie się pokazują na wyświetlaczu to znaczy ze tylko połączenie jest lipne? jeśli blaknie przy wysokich temp to do wymiany jest cały wyświetlacz? mój licznik to full fis vdo lift jaki wyświetlacz kupić jak coś ?
  21. kabli nie sprawdzałem, sensor już wymieniałem raz jak przy -28 odmówił posłuszeństwa a vag nic nie pokazuje ;/
  22. Witam, Mam problem z mrugającą kontrolka airbag przy zimnym aucie. Gdy samochód się nagrzeje kontrolka gaśnie i wszystko jest ok. Co może być przyczyną? sensor do wymiany ?
  23. tak samo ciężko jak i tobie napisać ale dzięki znalazłem już wcześniej także nieaktualne
  24. podpowie może ktoś gdzie w kostkach jest pin od otwarcia maski chodzi mi o kasowanie komunikatu min poziomu oleju.i czy kasuje on komunikat poprzez zmasowanie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.