Treść opublikowana przez FASTSHOPP
-
przewod od zbiorniczka
tak wlasnie myslelem dzieki za informacje
-
przewod od zbiorniczka
witam czy ktos z forumowiczow powie mi gdzie idzie 3 cienki wezyk znajdujacy sie pod zbiorniczkiem wyrownawczym ?? dodam ze silnik to 1.9 tdi 90 km ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
pewnie ze nie ma o co wszystkie opinie i sugestie sa mile widziane a nawet potrzebne
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
sprawdz tez stan zawieszenie i amortyzatorow jak amortyzatory nie beda trzymac to samochod tez bedzie miotac jak d*pa zacznie podskakiwac
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
no wlasnie nie podoba mi sie to i mysle czy nie wstawic tam normalnych kratek a dol zostawic taki jak jest ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- ---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- bedzie tak jak w oryginalnym jakas dokladka
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
no wlasnie w tym problem, dolna czesc to jest ta czarna oryginalna dokladka i ona jest pod takim samym katem jak srodkowa czesc zderzaka i inaczej sie nie da zrobic
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
??
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
a teraz czas na male zmiany ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
trepek mam pytanko odnosnie wyciszenia sciany grodziowej, czy to cos daje zauwazyles jakos zmiane po zalozeniu jest ciszej ??
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
wiem ze za takie pieniadze to cudo to nie jest ale nie ma sie co oklamywac jaka b5 by to nie byla wiek i przejechane kilometry robia swoje a niestety nowych juz nie ma
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
moze i tak ale ja za swoja dalem 6200 jezdze od lata wymienilem klocki z tylu filtry i olej
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
automat i cena przynajmniej o polowe za wysoka
-
zderzak s4 b5
czy zderzak od s4 b5 z 98 r bedzie pasowal do a4 poliftowej 99 r ??
-
kolo dwumasowe
w 1z bylo zwykle sprzeglo w ahu i ahh jest dwumasa
-
Dziwne odgłosy spod maski. Napinacz, pasek czy sprzęgiełko (video)
na 100 % alternator dla pewnosci po odpaleniu psiknij wd 40 w niego zobacz czy przestanie piszczec
-
Srebrna A4-ka aa
o widze ze sie urazil sory za uzycie twojego niku w zdaniu
-
Srebrna A4-ka aa
ale nie wazne czy 120 czy 320 jak silniczek ladnie pracuje to napewno bedziesz z niego zadowolony
-
Srebrna A4-ka aa
120 tys he pewnie dziadzio sobie kupil 1.8 t zeby w niedziele do kosciola jezdzic
-
modyfikacja 1.9 abu
witam czy moglby mi ktos wypisac co kupic i co wymienic w silniku tak aby podciagnac go do granic wytrzymalosci nawet pod 200 hp jesli to wogole mozliwe tak aby nowy osprzet pasowal pod inny silnik np afn jak by ten padl, wiem ze duzo jest takich watkow ale czytajac je wszystkie dostalem mentliku w glowie i wkoncu nie wiem juz nic , prosze tylko o wypowiedz ludzi ktorzy naprawde sie na tym znaja i wiedza co pisza
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
przod zderzaka nie jest nizej od tylnej czesci w oryginale to wszystko bylo zrobione tak na szybkiego zeby tylko poskladac go na swieta, wymaga jeszcze duzo poprawek ale to dopiero po nowym roku a z obnizeniem zobaczymy zawieszenie juz jedzie
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
pracy duzo a czasu malo ale powoli do przodu ---------- Post dopisany 21-12-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 23:16 ---------- narazie jest tak reszta dopiero w styczniu
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
to jest caly czas ten sam zderzak, czarna dokladka ''hokej'' jest obnizona i zostaly dolozone 2 ukosne poprzeczki
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
a betoniarka byla w wyposazeniu dodatkowym zapomnialem napisac ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- nie bylem dzis w garazu ale wydaje mi sie ze AHU
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
Wieczorem napisze bo nie bardzo pamietam ale na pewno nie 1z
-
moje a4 b5 1.9 tdi z silnikiem bez mocy :)
no cos w tym stylu ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- przydałby sie jeszcze 2.7 pod maska ale jak narazie dojezdzam samochodem do pracy wiec 90 tez ma jakies plusy