Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, jak to mówią, zawsze musi być ten pierwszy raz :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zaraz pod filtrem przeciwpyłkowym, jest zamocowany w ściance kanału powietrznego. Ja tak chcę :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
MINIO tu - http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61829.0.html koles ma podobnie, tylko nikt mu nie odpowiedział. Najlepiej poleć do ASO to Ci po VIN-ie dobiorą ten czujnik. WG mojej etki numer jest tak jak podałem.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A kto mowi o jakości powietrza ? Jak masz numer nadwozia większy od 8Dx200001 to numer czujnika temperatury zasysanego powietrza do wentylacji jest 4A0 820 539 A.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko slawek .. kazdy ma swoje zdanie i o to chodzi .. kogo znam i kto robil u nich nie ma zlego zdania na ich temat .. a to ze ktos im napaskudzil w watku o nich to tylko i wylacznie zagrania marketingowe innych firm .. prawda jest taka ze placi sie ludziom za logowanie sie i za pisanie zle na kogos temat ... Z drugiej strony każdemu się może zdarzyć wpadka. Swoją drogą ciekawe jaka byłaby różnica w cenie za chipa w przypadku Rogala i Compsport-u. Poza oczywiście kosztami dojazdu do Rogala.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie miałem styczności z nimi i nie twierdzę, że robią złą robotę. Po prostu nie mam zaufania. Powód jest prozaiczny - kiedyś trafiłem na jakiś wątek o nich, gdzie było dużo niezbyt dobrych opinii i pewnie to spowodowało u mnie dystans do tej firmy. O Rogalu natomiast niczego złego nigdy nie przeczytałem.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie mam zaufania do Compsportu. Poza tym nie maja hamowni 4x4. Chip w 2.5 nie jest tak do konca bez uzasadnienia. 50 NM więcej to już coś jest wydaje mi się.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też planowałem się wybrać do Rogala, ale najpierw muszę turbo zrobić.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to część hołoty, w mojej osobie, mówi dobranoc i idzie spać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co było nie tak ? Z tego co mówiłeś nie było źle.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba mnie dzisiaj nie będzie Zdecydowanie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja nie będę miał, było pisać wczoraj to bym wziął. Mi niestety trzeba przypominać, bo ja już mam swoje lata i skleroza mnie bierze :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że dziś czekają nas atrakcje na spocie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no, ja na robotę, którą zrobili nie mogę narzekać póki co, jedynie stosunek do klienta marny. A zostawiłem tam ponad 6000 pln-ów. Potraktowali mnie jakbym miał zerową wiedzę o moim silniku. Niewiele brakło żeby mi mechanik powiedział że bzdury gadam. A potem jak im zostawiłem auto, to się okazało, że miałem rację.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Http://www.sserwis.pl Ja tam robiłem rozrząd z całą hydrauliką zaworową. Czy bym polecił to nie wiem, bo trochę olewczy stosunek do mnie miał jeden z mechaników, który mi to robił, ale generalnie są pozytywne opinie o tym serwisie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie musi sypać. Tam już od zjazdu z głównej drogi jest biało W sumie w skoczowie też niebardzo drogi są odśnieżone. Piter coś może na ten temat powiedzieć, bo mnie dziś odwiedził- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś wszyscy chyba zapracowani od rana, bo nikt nic nie pisze :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to poszaleliśmy :> Szkoda, że patelnia już wydarta dość mocno, ale na równicę jazda była piękna.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jedziemy gdzieś pośmigać wieczorem ??- [ALL B6] Problem z Radiem CD Audi
Oczywiście, że jest. 7,5A o ile dobrze pamiętam.- [ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Założyłem, że chodzi o rns-e przez tytuł wątku - "MMI", ale to w sumie wszystko jedno, tylko inne piny Czekamy na niusy co tam odkryjesz ciekawego- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Eee słabo sypie. U mnie ledwie ze 3 cm przybyło. Kurcze, dobija mnie świadomość, że w przyszłą niedzielę będę miał 34 lata ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witamy moderatora - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu