Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Oj to ja chyba ze dwa kropki dostanę, bo na moim już prawdziwy kolor ciężko rozpoznać Nie myty chyba ze 6 tygodni, ale może jutro się uda
  2. Ech dziwny ten swiat. Człowiek chciałby sobie z kumplem zjeść powiedzmy pizze i od razu mu sie przylepia odpowiednią etykietkę
  3. Noo dotarłem Spocik pierwsza klasa A teraz idę coś przekąsić ...
  4. Ale poszaleliście. Z pół godzinki nadrabiałem zaległości w Waszym topicu Muszę Was znowu odwiedzić
  5. Dupczyć jak najbardziej i ile wlezie. Bo to jest zdrowe (choć czasem bywa niezdrowe dla portfela ) Alkohol w rozsądnej ilości tez jak najbardziej Ale kopcenie fuj
  6. nie zapomnij fajek Piter nie daj się wykorzystywać. Niech sam sobie przyniesie
  7. Ech ta polska 'kultura'. Wódki i wódki ... Moim zdaniem lepiej soku, np. pomarańczowego
  8. Chyba szkoda czasu. Na drodze taki syf, że po jednym wyjeździe do pracy wóz wygląda jak przed myciem.
  9. Dzięki serdeczne Felgi, które mnie interesują są jeszcze z ET 30, ale tu pozbawiłbym się możliwości ewentualnej regulacji dystansem. Zresztą takie ET raczej już jest za małe do B6.
  10. Podałem w poście - ET40 .
  11. Przebrnąłem przez ten wątek, jednak nadal nie mam pewności, czy felgi jakie chcę kupić nie będą ocierały mi o nadkole, ani nie będą haczyć o elementy zawieszenia. Mowa o felgach 8,5J ET40 R18", na to chcę założyć opony o wymiarach 235/40/R18. Z wyliczeń wyszło mi, że w porównaniu do moich obecnych 7J ET42 felga wysunie mi się bardziej o 17mm i wejdzie wgłąb o 21mm. Dodatkowo będę chciał obniżyć auto o 20mm jak gdzieś dorwę zawieszenie 1BE. Na oko wygląda, że nie będzie problemów, ale nie mam pewności. Czy ktoś może potwierdzić, że nie będzie problemów z takimi felgami i oponami w B6.
  12. To fajnie, że naprawione. Widzę, że moje podejrzenia były nietrafne. Sorki, że się nie odzywam, ale nie mam netu od piątku, bo mój dostawca daje d*py :/
  13. Niom. Ten też pewnie za jakiś czas się pojawi jako bezwypadkowy od dziadka co do kościoła dojeżdżał 1x w tygodniu Ciekawe z ilu mój jest zespawany :gwizdanie:
  14. Szkoda, wygląda że ładny egzemplarz był przed 'zdarzeniem'.
  15. Yyyy, to chyba nie o mnie chodzi mam nadzieję :gwizdanie: Obrobiłem wczorajsze logi, zaraz wyślę linka
  16. "I wtedy zapada taka niezręczna cisza ..." :>
  17. Swoją drogą ciekawe gdzie się podziewa Kasia. Obiecała wpadać i nie wpada ;(
  18. Nie wygadali się na spocie Nie ma to jak ja - cichy szczurek
  19. wypuszcza dymki w kształcie logo No nie wiem czy można na to wyrwać jakiegoś lachona
  20. Mam drugi mocniejszy - neodymowy
  21. No spocik jak zwykle Dzisiejsze logi postaram się jutro obrobić. Dziś już mam dość Wreszcie mogłem przekazać magnes właścicielowi A co do działania forum, to u mnie śmiga świetnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.