Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gresus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gresus

  1. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie o co kaman :/ Wyjechałem z garażu i po 1km zapalila się ikonka filtra cząstek na pc i zaczęła mrugać ikonka elektryki na zegarach oraz auto przeszło w tryb serwisowy. Poniżej szczytane błedy: 3 Faults Found: 5188 - Diesel Particle Filter P2463 00 [036] - Excessive Soot Accumulation Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 3 Mileage: 121527 km Date: 2015.07.23 Time: 16:14:14 5253 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor P2452 00 [032] - Elect. Malfunction Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 254 Mileage: 121522 km Date: 2000.00.00 Time: 00:00:00 5162 - Diesel Particle Filter; Differential Pressure Sensor P2453 00 [101] - Implausible Signal Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 121524 km Date: 2015.07.23 Time: 16:02:44 Ostatnio miałem przygodę z poduszka i lekko silnik opadł. Może jakiś przewód wyrwalo :/
  2. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaka skrzynie masz ? manual, dodam że biegi na sucho wchodziły nic nie zblokowane wyglądało mi to trochę na zerwanie się jakiejś poduszki silnik lub skrzynia :/
  3. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dzisiaj nie miła sytuacja, auto podszkoczyło na hopie i zaczęło coś stukać w okolicy lewego koła. Sprawdziłem wszystkie wahacze zero luzu. Przejechałem jeszcze kilkanaście km, stukanie ustępowało przy dodawaniu gazu. zatrzymałem się i zobaczyłem że w okolicy przegubu wewnętrznego kropelkuje olej ze skrzyni :/ auto na lawete i do mechanika. Czekam na diagnozę ale jest stres :/
  4. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie stosował ktoś warto brać ? http://allegro.pl/wahacz-e-prawy-lewy-przod-dolny-audi-a4-b8-a5-q5-w-i5467394632.html
  5. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie po włączeniu klimy z nawiewów dochodzi delikatne brzęczenie, trzeba się wsłuchać ale jest. Sprężarka do regeneracji ?
  6. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie posiada ktoś fiszki jak wywalić całą tapicerkę ze bagażnika w sedanie
  7. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy tapicerka w postaci podsufitki słupków uchwytów itp. przedlift i polift to to samo ?
  8. Ostatni zanabyłem zestaw pod sprezarkę, świetna sprawa. Odpowietrzenie po całkowitym demontażu zacisku zajmuje 10 minut i polega jedynie na sprawdzaniu czy zbiorniczek wsadzony w zbiornik płynu uzupełnia płyn. Polecam tego typu narzędzia ułatwiają życie. W crossie w końcu mam dobry hebel z tyłu
  9. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak z tą pól osią demontował ktoś ?
  10. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy demontaż całej pół ośki wiąże się z uzupełnianiem oleju w skrzyni. Potrzebuje przegub wewnętrzny wymienić i nie wiem czy po odkręceniu pierścienia trzymającego i wyjęciu przegubu poleci olej ?
  11. Nie dzięki po alfie to bezawaryjność się przyda Listwy s-line na progach. Przy aucie nic nie robiłem wcześniejszy właściciel. Ja jedynie wymiana włącznika świateł bo przepalona ścieżka na płytce i nie świeciły wszystkie diody. Rączkę uchwyt od kierowcy. Jeszcze parę drobiazgów muszę powymieniać. Dopieścić Na żywo auto robi robotę A do tego jak ładnie leci na 5 biegu alfa dostawała zadyszki mimo 140km . Niestety jest jeszcze motocross, który gołoci moje kieszenie tak więc narazie dbanie o wymiany a później desain Taka sytuacja Teraz tylko znaleźć czas i montaż.
  12. no to mieliśmy podobną sytuację po czyszczeniu egr auto nie miało chęci odpalić. Ponowne rozebranie poskładanie nie dawało efektu, odpinanie aku i nic. Dopiero po 3 dniach walki auto jakby nigdy nic zagadało
  13. Pytanie z czego biorą się te opiłki. Można temu jakoś zaradzić. Chyba w wolnej chwili sam zerknę pod pompę jak tam sytuacja :/
  14. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie montował ktoś LED tył w sedanie. Po zaglądałem i w lampie w błotniku mam orginalnie 3 przewody a w klapie 4 czyli zgodnie z pinami w lampach LED. Nawet wtyczka w lampach w błotniku jest bardzo podobna - brakuje rowka na prowadnik, więc trzeba wymienić. Według mnie nie trzeba prowadzić dodatkowych przewodów do modułu komfortu bo wszystkie są - może że się mylę. Nawet w opisie https://www.sendspace.com/file/dsv620 brak tabelki dla sedana. Ma ktoś schemat podłączenia lamp zwyklych i LED ?
  15. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Temat Led tył zamknięty to piszę tutaj. Pacjent sedan - lampy led przed lift zakupione. Poszukuje wtyczek może ktoś ma na zbyciu. Czy wtyczki do avanta są te same bo nr mam to jak coś to zostaje ASO. Moduł komfortu z oznaczeniem A - kodował ktoś ? Czy prowadzenie kabli jest identyczne jak w avant, chodzi o wpinanie się do MK. Pozdrawiam
  16. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktoś płyn w chłodnicy ? Jak zlać ? Coś odpowietrzać po zalaniu ?
  17. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientuje się ktoś czy kurtyny przed lift i po lift to to samo ?
  18. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To u mnie jest odwrotnie - czasem przy tankowaniu klapka nie ma ochoty się otworzyć, pomaga off on centralnego na pilocie.
  19. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czujnik ruchu w lampce podsufitki - może ktoś wytłumaczyć jak to działa ?
  20. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Posiada ktoś rysunek obrazujący osłony podwozia ? Czy osłony z kombi różnią się od sedana ?
  21. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie w A4 jest jakiś korek spustowy płynu chłodniczego tak aby wsio zlać i zaadaptować nowy płyn ?
  22. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z wlepy 1BA ale sprężyny siedzą FK S597 HA, tak jak pisałem wczoraj kolor czerwony. Amory wyglądają na oryginał, na pewno do wymiany osłona górna amora - odbój. Teraz pytanie co robić wsadzać inne sprężyny czy wymienić gumy nad i pod sprężyną :/
  23. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy gdy auto stoi na kołach tylnia sprężyna jest całkowicie ugięta ? Wczoraj pozaglądałem i u mnie wszystkie zwoje są ściśnięte. To normalne :/ W jaki sposób przy takim położeniu ona w ogóle cokolwiek amortyzuje :/
  24. To ciekawie co ustawiłem na polski, zaraz jakąś chwile sprawdzę Opcja jest ale tego kodowania nie przyjmuje
  25. Gresus odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napewno nie mam standardowego zawieszenia. Tak jak pisałem sprężyny są czerwone ale brak na nich oznaczeń. Z amortyzatorów musiał bym spróbować coś szczytać ale są one o bardzo krótkim skoku. Niestety nie ja to montowałem i nie wiem co tam siedzi :/ Auto na 19 wygląda tak: http://postimg.org/image/8ijin3n6d/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.