Treść opublikowana przez kusiek
-
[B8 CAG] AUX- podłączenie ?
tylko ,że jak włączam na media to nie ma aux... tylko od razu wskakuje w cd...
-
[B8 CAG] AUX- podłączenie ?
Witam chciałem zapytać jak uruchomić aux ,który znajduje się podłokietniku... podłączam mp3,telefon i nic w multimediach nie pokazuje mi się aux... pomocy co mam zrobić ??
-
radio a usb
jak mogę sprawdzić jakie mam radio?
-
radio a usb
w schowku nie mam ami ale w podłokietniku mam aux.. głupie pytanie ale gdzie mogę sprawdzić jakie mam radio ? szukałem po książeczkach serwisowych i nie znalazłem może też dlatego ,że mam po francusku...
-
radio a usb
czyli wyższa szkoła jazdy jak dla mnie...bo ja się na elektronice kompletnie nie znam...i nie mam zielonego pojęcia...czyli wtedy jak podepnę ten emulator to zmieniarka nie będzie działać ?
-
radio a usb
oo kurcze no to fajna sprawa z tym emulatorem koledzy możecie mi podesłać jakieś linki jak wyglądają te emulatory :> nawet nie wiem jakie mam radio ;p mam na 6cd z przodu odtwarzają mp3... i wiem ,że nawi mam g2 mma2 coś takiego ten starszy system...
-
radio a usb
mam oryginalne radio w audi a4 b8 zmieniarka na 6cd,aux tylko brakuje usb...profesjonalna firma zajmująca się takimi rzeczami powiedziała mi za urządzebue ami ,które umożliwia podłączenie usb do radia 1000zł,... koledzy doradźcie mi jak to można jeszcze rozwiązać tanim kosztem ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
nie obiecuje ale postaram się przejechać do krk w niedzielę. Zazwyczaj dużo zjeżdża się audiczek ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
w niedziele to rzadko bywam w krk dlatego nie pokazuje się na spocie...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
kiedy są dokładnie ten spoty ? mieszkam od krk 35 km w piątek będę wieczorem na galerii kazimierz. Pamiętam ,że chyba w niedziele ?
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
koledzy a mam jeszcze pytanie tylne lampy led pasują od kombi do sedana ?? http://allegro.pl/kpl-lamp-audi-a4-avant-b8-8k-led-nowe-oryginalne-i1621729288.html
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
co myślicie o tym ? http://allegro.pl/show_item.php?item=1593454414
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
ja też chodzę do wsb w dg ale na odział w olkuszu
-
Punkty Karne - pytania.
właśnie ostatnio złapałem 4pk a miałem już 10 i razem mam 14 :/ za pierwszym machem 10 złapałem 3lipca 2010 ; p dlatego pytam bo kiedyś oglądałem tvn turbo i gosciu miał też 14 pk:p złapali go i zebrał 8 i mówili mu policjanci ,że jakby dostał 10 to było by po jeździe... a wtedy równe by miał 24... u mnie sprawa ze zdawaniem nie była by taka prosta : p mam kateogrie B,B+E,C,C+E ; p
-
Punkty Karne - pytania.
powiedzcie mi jak to jest z tymi pk karnymi? jest można mieć 24 pk karne jeździć czy jak się już ma 24 to odbierają prawko ? jedni mówią tak drudzy inaczej..
-
[ALL] Usuwanie rys na szybie
nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat postanowiłem go tutaj umieścić. Mam problem taki dokładnie ,że mam rysy na szybie od kierowcy i gdzieś mi się obiło o uszy ,że są sposoby na usuwanie takich rys lub firmy ,które zajmują sie tym... jestem z okolic Krakowa pomóżcie koledzy...
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
furka pierwsza klasa tylko pozazdrościć !
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
myślę aby z tyłu 5 szyb na ful przyciemnić na 2 z przodu tak delikatnie dla kontrastu...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
koledzy co myślicie na temat przyciemnienia szyb ? będzie kiczowato wyglądało czy w miarę ?
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
przede wszystkim szczescia! i wesolych świąt:)
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
2500 to dużoooo ; p hmm poszukam czegoś może ze znaczkiem:)
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
znaczek idzie załatwić taki czarny...
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
wszystko zależy kto jaką furą podjedzie...każdy będzie miał inną cenne jak wiadomo czym nowsze samochody silniki drożej ale na pewno wyjdzie dużo taniej niż umawiając sie samemu...
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
co myślicie o tym ??
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
wszystko jest do ustalenia...na początek pasowało by uzbierać osoby potem sie umawiać