Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Gniady poimprezował fchooj :-D Wysłane z monopola 24/7
  2. Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D Wysłane z monopola 24/7
  3. Pełno gimbazy... Wysłane z monopola 24/7
  4. Koło Zielińskiego Wysłane z monopola 24/7
  5. Mowisz o pubie Lamus pod torami? Przedział, czy jakoś tak. Coś związane z pociągami. Nie pamiętam, bo zawsze wychodzę stamtąd sztywny :-D Wysłane z monopola 24/7
  6. Panie dychu to normal price. Ja mam propozycję, aby skoczyć na czeski browar. Jest równie dobry, lecz tańszy o 3 zł kufel. Czyli co 2 i 1/3 piwa, następne wychodzi gratis. Wysłane z monopola 24/7
  7. Ile osób będzie w pt na spotkaniu? Wysłane z monopola 24/7
  8. Byda miał klucz na dniach ;-) Wysłane z monopola 24/7
  9. Nelson odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    Ugniatam go z panną już drugi rok i nic się nie dzieje :-D Wysłane z monopola 24/7
  10. Pytamy się czy ładna :-D Wysłane z monopola 24/7
  11. Nelson odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    Wysłane z monopola 24/7
  12. Kibic z dala, się nie wpierdala:wink: Ja jestem chętny:decayed:
  13. Lolek ja mam lustra na handel, prawe i lewe duże :-D Wysłane z monopola 24/7
  14. To jebnij się tam na moich prosiakach i glebie takiej jaką miałem w czarnej... Ja wolałem nadrobić 100km Wysłane z monopola 24/7
  15. Ja wiem jedynie, że lepiej wracać przez Dresden niż przez Berlin, bo droga powrotna na A4 jest z betonowych płyt... Wysłane z monopola 24/7
  16. Na Vagu wchodzi w Engine -> Measuring Block i na którymś kanale są miss fire'y na cylindrach:wink:
  17. tak długo to mu mama nie pozwoli Już bardziej Twoja żona będzie zawiedziona, że będę u niej krócej :-D Wysłane z monopola 24/7
  18. Chętnie bym przyjechał eską, ale wątpię abym się wyrobił. Wysłane z monopola 24/7
  19. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Redżinald jakiego masz elektrycznego grilla? Wysłane z monopola 24/7
  20. Czy Ja wiem czy najmocniejszą :-D Wysłane z monopola 24/7
  21. O proszę :-D Wysłane z monopola 24/7
  22. A co to się dzieje? Wysłane z monopola 24/7
  23. Chopin masz oryginał czy nagrywany? Wysłane z monopola 24/7
  24. Mam jak coś Niemcy, ale z 2002 roku jakbyś chciał ;-) Wysłane z monopola 24/7
  25. Na % też ??? Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D Wysłane z monopola 24/7 Oj tam oj tam dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ---------- Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na % Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada Święta są po to aby się napić :-D Wysłane z monopola 24/7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.