Treść opublikowana przez Nelson
-
S3 by Nelson
Regulowane wachacze na tył, przy glebie w quattro robi się negatyw.
-
S3 by Nelson
Dzieje się cały czas, bardziej na A3 clubie ;-)
-
S3 by Nelson
Ostatnio przybyło trochę gratów: Kiera w czerwonej nitce: http://s2.photobucket.com/user/Archaix/media/IMAG1255.jpg.html?o=3 Poduszka skrzyni: Nowa DVka:
-
Spoty wrocławskie
U mnie zabrało blachy przykrywające moją czarną
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Emil nie zdziwiłbym się jak Twoje N75 byłyby nieźle ***ebane. Ja też będę się brać za czyszczenie. Arek jak uwaliłeś króciec, możesz go skleić kropelką i od razu przykładaj kawałek gazety tj. fakt lub wyborcza (przesiąkają) i tak kilka razy, uwierz m trzyma mocniej aniżeli spawane Sprawdzone na moim N75 w czarnej
-
Spoty wrocławskie
Siema Emila rozglądałeś się za recarosami: http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?109271-1000-za-komplet!!-sprzedam-kube%B3ki-RECARO-EVO-VIII-pasy-szelkowe-Schroth-zabudow%EA&p=1366058#post1366058
-
Spoty wrocławskie
Maciek Kjerwa za drogo auto wystawiłeś. Jak chcesz kładę 5 tys na stół i biorę. Zrobię na 240 kuce i będę miał frajdę z jazdy klekotem [emoji76]
-
Spoty wrocławskie
Jak się nazywa ten program na którym spamujecie i co tam mam wpisać ? :-D
-
Spoty wrocławskie
Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE W ostatnią Cię nie widziałem Ja Ciebie też :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 Rezałem dolną kratke s4 więc nie jęcz [emoji14]Zgwałciłeś swój eslajn kratką od esy?
-
Spoty wrocławskie
Siema dziewczyny
-
Spoty wrocławskie
k**wa ręce opadają z tymi mechanikami zmieniajacymi rozrządy. Ja żadnemu pajacowi auta na rozrząd nie dam, no chyba, że Jackowi z Evolution [emoji76]
-
Spoty wrocławskie
To słabo czysciłeś, mój po wyczyszczeniu śmiga aż miło. Ja go pier**le w czapkę, jak tak dalej będzie skakał to dostanie klapsa j się skończy.
-
Spoty wrocławskie
O to że Evo jest nieomylny. A każde auto naprawiane przez właściciela to ulep czytaj moja S3. A on za***rdala corsą z ~9x roku
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Ładna sucz, czekamy na efekty modyfikacji
-
Spoty wrocławskie
https://www.facebook.com/groups/347179198760465/ TDI TUNING Grupa VAG (1.9,2.0, 2.5,2.7~tdi) - CZĘŚĆI Piszcie do mnie, to dodam Was do grupy
-
Spoty wrocławskie
Panowie i Panie, Jacek z Evolution wypowiedział mi osobistą wojnę na fejsie
-
Spoty wrocławskie
Ja raczej będę :-D
-
Spoty wrocławskie
Nie umiecie jeździć na tych lampach :-D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
MrTea nie kombinuj jak koń pod górę i bierz metalowego TIPa.
-
Przybywanie oleju silnikowego
Paliwo dostaje się do oleju ;-)
-
Spoty wrocławskie
Jak żyjecie ryje?
-
Spoty wrocławskie
Najwięcej mają do powiedzenia ludzie jeżdżący kozami :-D A tak na poważnie, nie ma problemu. Boisko mam za płotem ;-)
-
Spoty wrocławskie
Suwmiarka w rękę i szlifuj klucz, tak aby wszedł. Ewentualnie idziesz do znajomego mechanika i pożyczasz klucz No chyba, że chcesz taki klucz kupić za ~100 zł.
-
S3 by Nelson
Nie ma za co. Szef jest na jajach :-D