Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
cicho! :grin: ---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ---------- https://www.facebook.com/photo.php?v=1413412465559676&set=vb.533995656675415&type=2&theater zj** genetyczny, dziwi się że koleś z ciapka go nie widział, przy tej prędkości robi 80m/s i pretensje. Zresztą bez mydła wyhamował więc bez pierdolenia. wk***ia mnie ciągłe ujadanie tych na jednośladzie że im ktoś wyjechał, jak zapierdalasz 300 na takiej drodze, albo slalom w mieście między autami to się musisz z tym liczyć, że ktoś cię nie zobaczy. k**wa czekam tylko na te moje obiecane 800PS i będę ich jebał na każdych światłach i każdej drodze w lecie. Lansery j**ane (oczywiście bez urazy dla normalnych kierowców motocykli) Nelson, taka S5 to jest studnia bez dna. Waha to raz, dwa to czyszczenie kolektorów co 30-40 tys. km i każda część droższa x 1,5 od zwykłej A5. Lepiej A5 3.0TDI w manualu i na czipsie Też o tym myślałem, pożyjemy zobaczymy:wink: Dźwięku V8 nie zastąpisz niczym:wink:
-
Spoty wrocławskie
Nelson Panie za 9000 koła to Ty tyle szpachli kupisz że z tego co zostało zrobisz to samo albo i lepiej ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- A tak btw to za taki szmalec to wolał bym RS4 B7 ... Ten sam silnik co RS4, buda lżejsza, ładniejszy design. Ja jeszcze nie jestem w stadium zakładania rodziny itp Wożę jedynie blaszki na siedzeniu pasażera:decayed: Chociaż kombi też ma swoje plusy, siedzenia się rozłoży etc:naughty:
-
Spoty wrocławskie
chłopie, Nelson miał tyle okładów, ile Ty ciepłych obiadów w życiu nie zjadłeś Jebłem i rycze :polew:
-
Spoty wrocławskie
Audi S5 89000.00 PLN. Rybnik - otoMoto.pl No c**j, beret zryty:grin:
-
Spoty wrocławskie
Nawet dwa, na pisiorexa też
-
Spoty wrocławskie
Cymbałów nie brakuje jak widać
-
Spoty wrocławskie
gdzie ? sam dowód wystarczy ? Poczekaj nasz cwiara ma byc za niedlugo diagnostą Wysłane z mojego telewizora ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Ale bym przed chwila zawinął jak Nelson. Ja mam szczescie ale gosc w bmw 7 wieksze ze bylo miejsce na lewym pasie i w ostatnim momęcie zdąrzyłem odbic :/ Wysłane z mojego telewizora Toć to rozpusta:decayed: Bardzo dobrze, zrobisz mi przegląd mojej rozbitki:grin:
-
Spoty wrocławskie
Nie ruszam, napinacz paska wielorowkowego pękł, więc nic nie ruszam jak na razie. ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------
-
Spoty wrocławskie
No to pozamiatał. Robisz ?? czy szukasz nowego wozidła ? Poodkręcam wszystko po przyjściu likwidatora i zobaczę co da się zrobić...
-
Spoty wrocławskie
Podłużnice całe, silnik cofnięty...
-
Spoty wrocławskie
Ja żyję, tylko być może za bardzo emocjonalnie podchodzę do samochodu. Struty chodzę jak k**wa po czereśniach:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Ta to miała gorszego dzwona od mojej, więc przekoszona fchooj:decayed: Lekko tam klepnietą. Tyle ze ladniejsza byla wczesniej czarna Nadane z nory szczura Sam widziałem na własne oczy jak wy***rdolił to wiem, w dupe też dostała później:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ta to miała gorszego dzwona od mojej, więc przekoszona fchooj:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ze mną wszystko ok. Co z autem będę wiedział jutro, na razie stoi u mnie na placu:wink: Baba wymusiła pierwszeństwo. Szkoda mi auta, człowiek dba, woskuje, kupuje szmery bajery, a znajdzie się taka k**wa i zniszczy wszystko:kwasny: Najwidoczniej Bóg jednak chciał, żebym kupił tego rsa:decayed:
-
Spoty wrocławskie
No i c**j cały przód skasowany... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Tylko ciekawe ile wytrzyma... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Jak u mnie to było robione, wysyłałeś komplet sprzęgła do niego +1k złotych. Teraz za regenerację, zaśpiewał mi 400zł Ale to było 4 lata temu, więc wtedy tuning klekotów jeszcze raczkował
-
Spoty wrocławskie
No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania... Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ---------- A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-) Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało. Nic nie szarpie, tylko sprzęgła łapie od samego dołu i ciężko naprawdę zdławić silnik tak aby zgasł. Diesel wiele wybacza, jak chcesz możesz się przejechać moją furmaną i zobaczysz sobie jak to mniej więcej działa. ---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- Mam docisk do 500 nM od radzika. Przelatał już 80k i dopiero zaczął się ślizgać. Nawet mój dziadek taksiarz chwalił te sprzęgło ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- Poszła jak zła, a jaka zadowolona:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Nelson - handel, sprzedaż pokryć dachowych i wszystkiego co z tym związane. ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat. jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt... ''Witam, tutaj musimy zastanowić się czego chcemy, czy to sprzęgło ma być mniej komfortowe sześć spieków podwójna sprężyna centralna (twardzy pedał oraz szarpnięcia przy ruszaniu) i bez możliwości popsucia tego sprzęgła za 1500 zł. Czy normalne na okładzinie organiczej z kewlarem-ale mniej wytrzymałe choć tak samo komfortowe jak zwykłe cena 550 zł. Do zrobienia obydwu wersji potrzebujemy koło zam.,docisk i tarczę sprzęgła.'' To dostałem od gościa z netka i możliwe że do niego wyślę sprzęt i mi zrobi wzmocnione bo też mi się ślizga. Trza było tak od razu:wink: Banan jeśli masz aż taki dylemat, zapraszam do mnie przejedziesz się wzmocnionym sprzęgłem u radzika na jednomasie. Co prawda ja 440nM nie mam , tylko 400. Aczkolwiek zapoznasz się z charakterystyką takiego sprzęgła, ruszanie, opór wciskania itp. Jeśli nie jesteś postury 16 letniego chłopaczka przed mutacją głosu, to spokojnie dasz radę operować taki sprzęgłem w korku:wink:
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa jaki tu ruch odkąd zaczęło się alkoholowo imprezowo:decayed: ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- Kubica czym Ty się zajmujesz tak z ciekawości?
-
Spoty wrocławskie
Siema elo:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Miałem zacząć dietę od jutra... A w sobotę trzeba będzie chlać... Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ja nie wiem czy czasem parking na Magnolii nie jest zamknięty... Spotkajmy się pod MM o 18 i zadecydujemy co dalej:wink: ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:30 ---------- Wpadaj, alkohol team z miłą chęcią Cię powita
-
Spoty wrocławskie
Była impreza pissing on the face:-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Kto dzisiaj jest? Wysłane z monopola 24/7