Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Przyjadą po niego golfem 2 albo kadetem "gsi" :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ale dzisiaj zapierdol w robocie, dopiero do śniadania usiadłem
-
Spoty wrocławskie
Murarz, tynkarz, akrobata
-
Spoty wrocławskie
ale cipciakowe zwłoki ryj andrzej z japka nabazgrolił Porsze na gorsze zwłoki złoiły :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Me is want too! Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Nie dziwie się, tam jest 240km i 2,1 tony złomu:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Siema:decayed: Porsche Cayenne w dieslu, całkowita pomyłka. Żeby nie móc odejść staremu klekotowi w budzie B5. No comment:grin:
-
Spoty wrocławskie
Zdzwonimy się jutro Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
Ja się umowiłem z dupeczką. Więc niczego nie obiecuję :-D Wysłane z monopola 24/7
-
Spoty wrocławskie
pier**le, więcej nie pije... Do wymiany zawiasu potrzebuję jakichś wymyślnych kluczy?
-
Spoty wrocławskie
Weź je, rozliczymy się jak będziesz miał
-
Spoty wrocławskie
Bidzio, myślimy coś z tymi felgami? Trochę mi zalegają Na wódkje to ja zawsze chętny
-
[ALL B5] Audi S4
aż w samych majtach fotki robił Ja myślałem, że bez
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek powiem Ci, jest ogień w szopie:kox:
-
Spoty wrocławskie
Siema Pany
-
Spoty wrocławskie
Też smigałem po dachach, nawet z własną firmą. Kazdye kto pracował w budowlance, wie jak w tej branży jest z płatnościami... Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Wiem, dlatego siedze tam po robocie kokejne 8h odyebie miesiąc i praca na nowych automatach numerycznych już nagrana ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:45 ---------- Oddałem altka do regeneracji w końcu... Na Bardzką. Łożyska + sztoki + przetoczenie ośki = 120zł Wydaje mi się, że bez tragedii Regulator w porządku na szczęście A jesteś w stanie wytoczyć wałek rozrządu? B-) Dzisiaj na krakowskiej mijałem czarny worek z motocyklistą w środku, jakaś k**wa wyjechała z bocznej na czerwonym
-
Spoty wrocławskie
Od Gniadego juz brales? Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2 Gniady jeszcze się nie pojawił
-
Spoty wrocławskie
Dobry, dobry Pół tony akumulatorów kupione to dobry
-
Spoty wrocławskie
Ja sam pustym autem nie będę jechał. Gdyby ktoś był chętny poznać ryjów Andrzejów to niech daje szybko znać, ~1000km + opłaty autostradowe na jedną kieszeń to trochę za dużo
-
Spoty wrocławskie
Panowie ostatni gwizdek, czy ktokolwiek jedzie do ryjów Andrzejów?
-
Spoty wrocławskie
Ty szukaj jakiejś feli na lato, bo wygląda tragicznie ten furak
-
Spoty wrocławskie
Z Tobą cipciak w sobote to ciężko przelew zrobiłeś? Napaćkane z japca kaja Nie wiem czy jest sens, skoro mam się kulać sam. Koszty zupki i autostrady mnie zjedzą
-
Spoty wrocławskie
Dogadamy się
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
Gratulacje fury:wink: Człowiek nie jest w stanie zmienić tak szybko biegu, jak to się dzieje w DSG. Ja rozglądając się za TT czy też Golfem GTI, biorę pod uwagę jedynie auta z DSG:wink: