Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Maciek jak przycisnąłem pedał na Legnickiej, 0 trakcji:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem:wink:
-
Spoty wrocławskie
Chopin, skoro Karol będzie miał za darmo. To Tobie będą musieli zapłacić, żebyś miał taniej:grin:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi masz może cały numer tego wałka?
-
Spoty wrocławskie
Kjerwa mać, ale pizgawka z rana:facepalm: Siema Pany i Panie(Kaju)
-
Spoty wrocławskie
Wiśnia nie zachowuj się jak pipa, tylko daj znać wcześniej:wink:
-
Spoty wrocławskie
masz koorwa jak w banku! Marzenia są dla każdego:grin:
-
Spoty wrocławskie
Kaju, dużo kutasów do d*py "szeszcz lat młotrzych":grin:
-
Spoty wrocławskie
Siema:decayed: Panowie na handel są skórzane fotele do 406 coupe, full elektryka:wink:
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze nie wiem, zależy jak się sytuacja potoczy:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ich habe
-
Spoty wrocławskie
drugi to na bank peugeot 306 ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- a tu coś dla was Szczurek i Nelson dawajcie w b5 takie mody :D:D lets dance Stawiasz, zakładam choćby dzisiaj:wink:
-
Spoty wrocławskie
v-gaz - Strona główna zadzwoń do Pawła i powiedz, że jesteś ode mnie. Gość jest modem na lpg forum.
-
Spoty wrocławskie
HTC One już przyszedł. Ale kombajn:kox: Gniady, na razie mam pusty magazyn z aku.
-
Spoty wrocławskie
Mój też trochę zadymi, ale Maćka to już gruba przesada:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym? Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:
-
Spoty wrocławskie
k**wa co Ty jesteś smoke terrorist:decayed: Do teraz śmierdzi mi dymem w aucie:grin:
-
Spoty wrocławskie
Bo jestem gruby?
-
Spoty wrocławskie
Ja w tej chwili biorę Lipo 6 black, naprawdę daję z piz*e:decayed: O której dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Proponuję trzy tabletki metki dla poprawy sylwetki:decayed:
-
Paliwo w układzie chłodzenia
Jebłem:polew:
-
Spoty wrocławskie
Kto Cię tak oszukał?
-
Spoty wrocławskie
bo trzeba wiedzieć skąd brać nalewkę Jest pod Wrocławiem jedna firma która wysyła swoje produkty doi niemiec. Ich opony mają TUV a kord nie może być starszy jak 3 lata wg DOT. Ojciec bierze tylko od nich już ładnych pare lat ale on co sezon nowe a stare do żyda. Mirosławice? HTC One już do mnie leci, czekam jak małolat na prezent pod choinkę
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Odpuść sobie, jeździ się dość c**jowo:wink: Wejdźcie na tablicę Kaja, jebniecie ze śmiechu co tam bajer leci:polew: - Spoty wrocławskie