Treść opublikowana przez Nelson
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Ok dzieki:) będe szukał poduszek skrzyni corteco i ich wymienie . Napewno guma bedzie popekana W żadnym wypadku Corteco, rozglądaj się za oryginałem. Na poduszkach lepiej nie oszczędzać. Sam się już raz przejechałem:wink:
-
Źle zapala, telepanie
Zapowietrzony układ, łapie Ci lewe powietrze na przewodach lub pompkach:wink:
-
Pytanie o pompę paliwa
Pompa w baku wytwarza ciśnienie potrzebne do tego, aby ropa doszła do pompowtrysków. Więc sam sobie odpowiedz na to pytanie:wink:
-
Szarpie przy odjeciu pedalu gazu.HELP
Kolego się siej tutaj herezji, rafaelle najprawdopodobniej ma silnik na pompie:wink: Do sprawdzenia przewody paliwowe i wymiana filtra paliwa. Możesz mieć zapowietrzony układ, sprawdź czy nie śmierdzi ropą pod maską
-
Kopci, czasem szarpie... CHECK ENGINE
A więc j.w. Dodatkowo wypruj kata:wink:
-
Spoty wrocławskie
Psie jajca na lakierze będą u mnie po korekcie:kox: Tymczasem idę walczyć z filtrami:wink:
-
Wosk koloryzujący
Kwestia paru myć i znowu trzeba smalcować
-
Niewidzialna wycieraczka - czy to naprawdę działa?
Rain X jest moim zdaniem naprawdę dobrym preparatem, najważniejsze jest, aby szyba była czysta:wink:
-
Zapaszki do auta
Jak dla mnie najlepsza marka zapachów California Scients - polecam Coronado Cherry lub balboa bubblegum. Sam mam u siebie, jak przestaje pachnieć wyciągam te nasączone sześciany i rozkładam pod siedzeniami. Zapach potrafi się utrzymać przez parę miesięcy:wink:
-
Spoty wrocławskie
Przed chwila do biura mi wleciał szerszeń, zabawa przednia ze skurwielcem:grin:
-
Spoty wrocławskie
Codziennie mam dostawę Następny do sprzedania:facepalm: SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - RS4 B5 Niebieskie
-
Spoty wrocławskie
Robi mnie ta fura:decayed: Gleba + czarne szyby + srebrne prosięta:kox:
-
Spoty wrocławskie
Maszynowo czy ręcznie?
-
Spoty wrocławskie
Duds: https://www.facebook.com/keepitcleankrakow?ref=stream&hc_location=stream Oferta - Audi S3 - Wyposażenie: -napęd 4x4 -elektryczne szyby -elektryczne i podgrzewane lusterka -samościemniające się lusterko wsteczne -bixenony s Korci mnie strasznie, tylko monety trochę brakuje:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Jak to mówią... Jebnij w stół a ciach-ciachy się odezwą Brylant, Ty tu nie pajacuj:decayed: Panowie co mam koks wosk za 36 zł/ litr. Robi miazgę na lakierze, a odpycha wodę jeszcze lepiej. Najlepiej wydane pieniądze na kosmetyk samochodowy w życiu Smalcowanie auto trwa 15 minut wraz z wytarciem:wink:
-
Spoty wrocławskie
Trochę mnie nie było i widzę, że niektórych już dobrze poooyebało:decayed: Jakjeś pajntery i fotoszopery z moim autem odkutaszacie:grin:
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Ja biorę jedynie manna lub knechta:wink:
-
Spoty wrocławskie
Siema elo 5 2 0:decayed: Raczej będę się zapatrywał na wtrysk:wink:
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Doszło do mnie, że jestem fajny:grin: Zapomniałbym zapytać. R6 na wtrysku czy gaźniku?- Spoty wrocławskie
No i k**wa stało się...- Drganie kierownicy na postoju
Ja za Lemfordera dałem 500zł zł za 2 szt.- Wężyki Podciśnień AFN
Podciśnienia - re5pect.pl - RACE, RALLY, DRIFT, 1/4 MILE, RALLYCROSS etc. Weź 3 i 5mm:wink:- silnik AFN 96 r a np 00 r - jakieś różnice ?
Lub też AVG. Chłopaku ja mam u siebie 200km i 400Nm, nic mi nie klęka. Miałeś pewnie motorownie z nalotem 700 tys i teraz jest płacz:wink: Najważniejsze to zrobić kreskę z głową, aby graty nie dostawałby po d*pie.- głośne rzężenie pod maską
Sprzęgiełko na alternatorze jak jest w ciężkim stanie, potrafi też wykończyć napinacz paska. Sam tak miałem, polecam napinacz INA:wink: - Spoty wrocławskie