Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Nieopłacalny biznes. Chyba, że hobbystycznie:wink:
-
zespól na wesele
- Odgłos powietrza podczas przyspieszania
Dolot:wink:- benzyna w baku
Jak dla mnie, zawartość benzyny 25% to stanowczo za dużo jak na pompę. Mojemu dziadkowi w Omedze od tego zatarła się pompa:wink:- Spoty wrocławskie
Przyjdzie porządna felga i będzie miodzio:wink:- Spoty wrocławskie
BIERREEEE!! Ja nie wiem czy plebs bez auta, ma tu jeszcze cokolwiek do powiedzenia:grin:- Spoty wrocławskie
9k za budę + 10k osprzęt:grin: Dodam płyn do hamulców gratis + 2 zaciski w kolorze wściekła peleryna na byka:grin:- Spoty wrocławskie
Jak zaproponuje za moją klacz 19 k. To oddam:decayed: Nalot 278~ z książką- Spoty wrocławskie
Mikrostyki klapy. wk***ia mnie, że jeden nie działa. Ot takie zboczenie:decayed:- Spoty wrocławskie
Duds masz jakiegoś avanta na części?- Spoty wrocławskie
W takim razie pokaż mi seryjne sprzęgło, które uciągnie ~430 niutków. Owszem w poprzecznych być może to zdaje egzamin, aczkolwiek w wzdłużnych silnikach nie jest już tak kolorowo.- Spoty wrocławskie
Przecież u Ciebie mody to pikuś.... pompa, wtryski, IC, chip i nic więcej... ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- tylko eibach patrzyłeś ? a springi z passka nie podejdą do skodzillaka ? Dolot, sprzęgło od radzika + wzmocniony docisk+ jednomas z 1z, wydech 2.5 cala z kwasu. W sumie pikuś- Spoty wrocławskie
Emil da sobie spokój z jakimiś czipsami. Kup mocne auto i tyle. Jakbym miał drugi raz modzić to co jest zmodzone u mnie, ni c**ja. Sprzedać w piz*u kupić mocną benzynę i założyć gaz:wink: czyt. S4:naughty:- Spoty wrocławskie
Ja nie chcę czarnych, więc plastdipol odpada. Renowacja będzie kosztowała 100-120 funtów. Także wybór należy do Ciebie. Odnowione fele to odnowione, nałożysz 2 warstwy wosku i masz spokój. Ja dam do odnowienia, tylko zobaczę jak będzie z hajsiwem:wink:- Spoty wrocławskie
Naprawa w jakim sensie? Toczenie rantów czy uzupełnienie ubytków? Malujesz w jaki kolor? I co to za model?- Spoty wrocławskie
Pany do mojej suczuni lepsza polerka czy oczojebny seledyn na felgach? Ksiądz podaj rozmiar felg i zakres prac jakie trzeba wykonać- [ALL B5] Audi S4
Widzę Gracek, że jednak muszę Cię zabrać na d*py:wink:- Spoty wrocławskie
Jeszcze nie dzwoniłem:decayed:- Spoty wrocławskie
Pamiętaj, że tam jest 8 świec, 8 kabli WW itp itd etc. Jak odwiedzisz mechaniora, już nie będzie tak fajnie:wink: Do tego automatico:grin:- Spoty wrocławskie
Z malowaniem to mu dość średnio idzie:wink:- Spoty wrocławskie
Są kręcone i "kręcone":decayed: I pokręceni właściciele:wink:- Spoty wrocławskie
Tak to jest jak się pajacowi da mocne RWD:wink: Na szczęście u mnie skończyło się na jednej uszczelce na pompie, koszt 50 zł Podokręcałem wszystko węże do dolotu, teraz to szatan w przebraniu rodzinnego kombi:grin:- Spoty wrocławskie
Dla mnie bez różnicy 17/18.- Spoty wrocławskie
Kto się dzisiaj pojawia? Maciek, pamiętałeś o mnie?- Spoty wrocławskie
Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin: czy ja napisałem, że jest daleko ? czy nie chce się jechać ? Mi nawet czasami nie chce się iść po lód do chivasika:wink: - Odgłos powietrza podczas przyspieszania