Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Ja mam barwę 4300K:wink:
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Z uwagi na to, że robię dość krótkie odcinki. Zawsze na zimę wkładam karton przed chłodnice. Samochody się zmieniają, lecz fizyka zawsze będzie się rządziła swoimi prawami.
-
Czy to normlana temperatura ?? foto
Wahler
-
Spoty wrocławskie
Jeśli czujecie się na siłach do przeróbki to mam soczewki bixenon do sprzedania oddam niedrogo mogę pomóc w przeróbce ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- . How much?
-
Spoty wrocławskie
Ale dzisiaj był dzwon na Pilczyckiej:shock3:
-
Spoty wrocławskie
O której dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
To wtedy jedziesz do naszego króla złomu i odzyskujesz na dobry browar No coś w tym jest Gdyby to było lato...
-
Spoty wrocławskie
Ja dłubałem i śmigają do dzisiaj przednia jak i tylna:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ja mam dzwoń jutro albo na 2 numer bo 504 zostawiłem w pracy wydaje mi się że mimo wszystko że w tym ruchu to nie była tylko whisky Gratulacje ziom Gdybym jeszcze miał do Ciebie drugi numer:decayed: Gratki Wojtas:wink:
-
Spoty wrocławskie
Panowie ma ktoś pożyczyć statyw?
-
Spoty wrocławskie
Duds tempomat masz?
-
Spoty wrocławskie
Pakiet zima na furze, auto ujowo wygląda:cry: Maciek pytałeś się kiedyś czy do felg od merca potrzebne są ringi centrujące. Tak są potrzebne, średnica piasty w MB jest większa niż w VAG.
-
Odgłos tarcia w silniku
Zostaw to w spokoju, tak po prostu ma być. Fizyki nie oszukasz:wink:
-
Pomocy, problem, z paskiem
Sprawdź czy rolka napinacza nie jest skrzywiona w stronę chłodnicy oraz czy pasek nie jest czasem poszatkowany na kilka.
-
Wibrują obroty, przygasają światła, 1.9 tdi 90km
Powinieneś wyczuć cykanie poprzez dotykanie przekaźników. Na Twoim miejscu, ściągnałbym pasek alternatora i sprawdził łożysko na alternatorze i napinacz paska wielorowkowego.
-
Spoty wrocławskie
Dla Ciebie mam informacją... hamownia na której byłeś zawyża był ziomek i potem hamował się jeszcze na 3 innych. O której hamowni mowa?
-
Spoty wrocławskie
Hornet masz kontakt do Twojego koleżki zajmującego się terminalami? Wkurwili mnie dzisiaj w sklepie do którego chodzę od dziecka, dziady j**ane od 15 zł obsługują. Człowiek chciał się napić Ice Tea, a tu c**j. Więc zrobię im jutro sajgon, Kolporter ich obsługuje.
-
Ubytek płynu chłodzącego ze zbiorniczka
To jest 95 rok, być może zmęczenie materiału. Plastik również się utlenia i pęka. Radziłbym demontaż zbiorniczka i sprawdzenie wszystkich wlotów i wylotów oraz węży gumowych.
-
Spoty wrocławskie
O jakim aucie mowa?
-
Spoty wrocławskie
Sprawdź czy nie ubyło Ci płynu chłodniczego, być może rozszczelniła Ci się nagrzewnica.
-
Spoty wrocławskie
mnie też nie ma:thumbdown:
-
System operacyjny Android
Pablo ogarnąłeś już temat z tym dual simem i aero2?
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki podrzućcie mi foty mojej czarnej suczki na [email protected] Szymeniu tak czy inaczej miałeś tam urwanie d*py z natłokiem paczących:decayed: więc o starych góralach porozmawiamy na następnym spocie:jerk:
-
Spoty wrocławskie
Zdjęcia wysyłać chłopaki:decayed: Szymeniu fura koks, następnym koniecznie przewieziesz mnie na fotelu pasażera:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Spokojnie bez spiny:naughty: