Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Odpuść sobie tych pseudo mechaników i jedź do Edka do Wilczyc. Na 99% przegub:wink:
  2. Jaki silnik? Nie zawsze musi to być dwumas, równie dobrze może się okazać, że to poducha pod skrzynią lub silnikiem.
  3. A Wy tu kutwa co tak cicho siedzicie?
  4. Fajnie turbina świszczy:kox: Muszę nagrać filmik u mnie, jak to wygląda przy wchodzeniu na obroty:jerk:
  5. Większość tunerów zaopatruje się w www.reampoland.pl Pozdrawiam Nelson
  6. Nysa jaki termin?
  7. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wolę słuchać ich ambitnych anegdotek i przesłań życiowych:grin:
  8. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    7zł od kilograma:jerk:
  9. Jak to wygląda? Śpi się pod namiotem? Ja bez kąpieli nie zasne:D
  10. Ile schodzi na felge?
  11. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W takim razie u mnie złom jest po 7 zł
  12. Nelson odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja dzisiaj wyrwałem taką ławeczkę od żuli:decayed: http://allegro.pl/lawka-treningowa-b530-york-fitness-i2260453329.html
  13. Nelson, a co felgi Ci zgineły? Niekoniecznie, znajomości to podstawa:wink: Ja Ciebie nie widziałem, pewnie byłem zajęty lansem:grin: Maciek jakiś deep throat napisał do mnie na gg:dancing:
  14. Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?
  15. Jak to mówią, przyjdzie głupi i kupi:decayed:
  16. Czester proszę bardzo http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232626-opony-letnie-r15-r16-r17-i-inne-alufelgi-i-stal%F3wki-zapraszam-spory-wyb%F3r-Wroc%B3aw&p=2807782#post2807782
  17. O ty mendo emigrancka... Myślę sobie nie będę chamem odpuszczę przecież nie wszyscy wiedzą jakie masz głębokie gardło ale w tej sytuacji ... :naughty: TADAM! Maciek co to za stara kurewka aka deep throat?
  18. Mieszkasz na kleczkowskiej?
  19. DamianA4!
  20. ile bym piwska nie pił wagę tą samą trzymam od 7 lat. Mam przemianę materii że nie skończę jeść a już jestem w sali rozmyślań Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani: http://www.youtube.com/watch?v=dmkOz1_BimY :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: Od razu widać przy czym Kaju męczy kapucyna:grin:
  21. Nie masz co robić o 6 rano?
  22. to nie będzie to samo... bo to chodzi o to że dodatkowo wrzucasz taki łańcuch na gryf i masz progresywne powtórzenia... z każdym cm w górę gryf staje się coraz cięższy a siła idzie jak po szpinaku Papaja Musisz mi przedstawić tą teorie, zabieram się konkretnie za siebie. Siła i rzeźba to priorytet.
  23. Ja myślałem, że po prosty powyciągamy sobie graty z jego auta:decayed:
  24. Zadzwoń na swój telefon, i szukaj po omacku, skoro nie możesz go znaleźć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.