Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Odpuść sobie tych pseudo mechaników i jedź do Edka do Wilczyc. Na 99% przegub:wink:
-
Spoty wrocławskie
Jaki silnik? Nie zawsze musi to być dwumas, równie dobrze może się okazać, że to poducha pod skrzynią lub silnikiem.
-
Spoty wrocławskie
A Wy tu kutwa co tak cicho siedzicie?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Fajnie turbina świszczy:kox: Muszę nagrać filmik u mnie, jak to wygląda przy wchodzeniu na obroty:jerk:
-
Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
Większość tunerów zaopatruje się w www.reampoland.pl Pozdrawiam Nelson
-
Spoty wrocławskie
Nysa jaki termin?
-
Siłownia
Ja wolę słuchać ich ambitnych anegdotek i przesłań życiowych:grin:
-
Siłownia
7zł od kilograma:jerk:
-
Spoty wrocławskie
Jak to wygląda? Śpi się pod namiotem? Ja bez kąpieli nie zasne:D
-
Spoty wrocławskie
Ile schodzi na felge?
-
Siłownia
W takim razie u mnie złom jest po 7 zł
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Fura:kox:
-
Siłownia
A ja dzisiaj wyrwałem taką ławeczkę od żuli:decayed: http://allegro.pl/lawka-treningowa-b530-york-fitness-i2260453329.html
-
Spoty wrocławskie
Nelson, a co felgi Ci zgineły? Niekoniecznie, znajomości to podstawa:wink: Ja Ciebie nie widziałem, pewnie byłem zajęty lansem:grin: Maciek jakiś deep throat napisał do mnie na gg:dancing:
-
Spoty wrocławskie
Gobi czym się zajmujesz jeśli można wiedzieć?
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
Jak to mówią, przyjdzie głupi i kupi:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Czester proszę bardzo http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232626-opony-letnie-r15-r16-r17-i-inne-alufelgi-i-stal%F3wki-zapraszam-spory-wyb%F3r-Wroc%B3aw&p=2807782#post2807782
-
Spoty wrocławskie
O ty mendo emigrancka... Myślę sobie nie będę chamem odpuszczę przecież nie wszyscy wiedzą jakie masz głębokie gardło ale w tej sytuacji ... :naughty: TADAM! Maciek co to za stara kurewka aka deep throat?
-
Spoty wrocławskie
Mieszkasz na kleczkowskiej?
-
Spoty wrocławskie
DamianA4!
-
Spoty wrocławskie
ile bym piwska nie pił wagę tą samą trzymam od 7 lat. Mam przemianę materii że nie skończę jeść a już jestem w sali rozmyślań Wiem, że pewnie wrzucisz tu moją facjate, którą mi strzeliłeś przed chwilą na skypie... Ale panowie, Maciek zakochał się w tej pani: http://www.youtube.com/watch?v=dmkOz1_BimY :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: Od razu widać przy czym Kaju męczy kapucyna:grin:
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Nie masz co robić o 6 rano?
-
Spoty wrocławskie
to nie będzie to samo... bo to chodzi o to że dodatkowo wrzucasz taki łańcuch na gryf i masz progresywne powtórzenia... z każdym cm w górę gryf staje się coraz cięższy a siła idzie jak po szpinaku Papaja Musisz mi przedstawić tą teorie, zabieram się konkretnie za siebie. Siła i rzeźba to priorytet.
-
Spoty wrocławskie
Ja myślałem, że po prosty powyciągamy sobie graty z jego auta:decayed:
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
Zadzwoń na swój telefon, i szukaj po omacku, skoro nie możesz go znaleźć.