Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Dwaj Miszczowie teorii:grin:
-
Spoty wrocławskie
Kaju = Kalesono:grin:
-
Spoty wrocławskie
W takim razie będę mało męski:D Na odpowiedniej glebie i feldze będzie:kox:
-
Spoty wrocławskie
Ta MR2 konkretnie przebajerowana, to nie na moje gusta:shock3: Jutro jadę oglądać http://otomoto.pl/show?id=C23258638&preview=1
-
Spoty wrocławskie
Zdrowych, oby paliwo było tańsze:grin:
-
Spoty wrocławskie
Nawet nie wiesz kiedy przestać alkoholiku:decayed:
-
Spoty wrocławskie
A co chętny jesteś?
-
Spoty wrocławskie
Jest na forum wszystko opisane co i jak. ---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ---------- Warto. Design do mnie nie przemawia. Nie da się tanim kosztem zrobić dobrego lansu pod remizą no chyba, że neonów nawalisz i błyskotek na zderzaki :polew: To auto ma być szybkie czy ładne..... bo za 30k to dwóch rzeczy nie można mieć ---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ---------- Zajebi...ty:shock3: Lans pod remizą zostaw innym:wink: Lubię się wyróżniać z tłumu, lecz bez zbytniego przepychu. Znalazłem jedną TT w śląskim. Co prawda nie czarna, ale może być
-
Spoty wrocławskie
Warto. Design do mnie nie przemawia.
-
Spoty wrocławskie
Już mówiłem mu gdzie jest jak kiedyś dzownił.... (orientacyjnie) Podzielcie się, może do garażu zawita TT w quattro, więc kontakt może się przydać
-
Spoty wrocławskie
Dzindybry
-
Spoty wrocławskie
Taki mały kącik gejowski się robi:grin:
-
Spoty wrocławskie
Bookuj bilety do Holandii!
-
Spoty wrocławskie
Zaraz po tym, jak znajdziesz sobie chłopaka:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Jeśli tt to tylko świeższa, a do tej właśnie mi brakuje. Mazdy mają c**jowe silniki Wankla, dużo palą i po 50k km silniki do remontu. Lancer to stanowczo za duży hardkor. A Subara średnio mi się widzi.
-
Spoty wrocławskie
Tak wiem, lecą na piz*ę z ceną. Do tego co bym chciał brakuje mi trochę $ niestety. Znacie jakiegoś sponsora?
-
Spoty wrocławskie
Ta pacze i oglądam. Może coś takiego: http://moto.allegro.pl/ford-focus-st-2-5t-navi-xenon-oryg-przebieg-i2239752048.html
-
Spoty wrocławskie
Pany poradźcie... Chcę coś szybkiego, nietuzinkowego w okolicach 30k. Najlepiej 2 drzwiowego. Już mi się od tego allegro w głowie pertoli
-
Spoty wrocławskie
Ja to mam szczęście do tych A6, ostatnio jak wyjeżdżałem ze spota, podjechał za mną gość z degeneracji A6 w budzie C4 2,5 tdi po czipsie z automatem. Coś tam próbował powalczyć, ale automat niestety zadławił auto:banan:
-
Spoty wrocławskie
Co za k**wy i złodzieje, znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Kaju kierunki wyglądają mega:kox:
-
Kibice żużla
Jakie macie odczucia po pierwszym GP?
-
[ALL B5] Audi S4
Jeszcze śmiesz twierdzić, że szału nie ma pedancie
-
Problem z przełączaniem na gaz po wymianie membrany
Ja swego czasu również regenerowałem parownik.Skończyło się na kupnie nowego...
-
Nowa sekwencja z montażem, 3 lata gwarancji za 1400zl Wrocław co myślicie ?
Jeśli chcesz kontakt do dobrego gazownika, napisz do mnie na PW.