Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Dwaj Miszczowie teorii:grin:
  2. Kaju = Kalesono:grin:
  3. W takim razie będę mało męski:D Na odpowiedniej glebie i feldze będzie:kox:
  4. Ta MR2 konkretnie przebajerowana, to nie na moje gusta:shock3: Jutro jadę oglądać http://otomoto.pl/show?id=C23258638&preview=1
  5. Zdrowych, oby paliwo było tańsze:grin:
  6. Nawet nie wiesz kiedy przestać alkoholiku:decayed:
  7. A co chętny jesteś?
  8. Jest na forum wszystko opisane co i jak. ---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:04 ---------- Warto. Design do mnie nie przemawia. Nie da się tanim kosztem zrobić dobrego lansu pod remizą no chyba, że neonów nawalisz i błyskotek na zderzaki :polew: To auto ma być szybkie czy ładne..... bo za 30k to dwóch rzeczy nie można mieć ---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:06 ---------- Zajebi...ty:shock3: Lans pod remizą zostaw innym:wink: Lubię się wyróżniać z tłumu, lecz bez zbytniego przepychu. Znalazłem jedną TT w śląskim. Co prawda nie czarna, ale może być
  9. Warto. Design do mnie nie przemawia.
  10. Już mówiłem mu gdzie jest jak kiedyś dzownił.... (orientacyjnie) Podzielcie się, może do garażu zawita TT w quattro, więc kontakt może się przydać
  11. Dzindybry
  12. Taki mały kącik gejowski się robi:grin:
  13. Bookuj bilety do Holandii!
  14. Zaraz po tym, jak znajdziesz sobie chłopaka:decayed:
  15. Jeśli tt to tylko świeższa, a do tej właśnie mi brakuje. Mazdy mają c**jowe silniki Wankla, dużo palą i po 50k km silniki do remontu. Lancer to stanowczo za duży hardkor. A Subara średnio mi się widzi.
  16. Tak wiem, lecą na piz*ę z ceną. Do tego co bym chciał brakuje mi trochę $ niestety. Znacie jakiegoś sponsora?
  17. Ta pacze i oglądam. Może coś takiego: http://moto.allegro.pl/ford-focus-st-2-5t-navi-xenon-oryg-przebieg-i2239752048.html
  18. Pany poradźcie... Chcę coś szybkiego, nietuzinkowego w okolicach 30k. Najlepiej 2 drzwiowego. Już mi się od tego allegro w głowie pertoli
  19. Ja to mam szczęście do tych A6, ostatnio jak wyjeżdżałem ze spota, podjechał za mną gość z degeneracji A6 w budzie C4 2,5 tdi po czipsie z automatem. Coś tam próbował powalczyć, ale automat niestety zadławił auto:banan:
  20. Co za k**wy i złodzieje, znowu dostałem od miejskich photo gallery:facepalm:
  21. Kaju kierunki wyglądają mega:kox:
  22. Jakie macie odczucia po pierwszym GP?
  23. Jeszcze śmiesz twierdzić, że szału nie ma pedancie
  24. Ja swego czasu również regenerowałem parownik.Skończyło się na kupnie nowego...
  25. Jeśli chcesz kontakt do dobrego gazownika, napisz do mnie na PW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.