Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Arek, tak naprawdę to wszystko jest kwestią szczęścia. Jak się trafią to będą
-
Spoty wrocławskie
Masz do czynienia z królem złomu:dancing:
-
Spoty wrocławskie
Ja mogę zabrać, 5zł od kilograma:decayed: Pany regeneruje ktoś gwinty we Wro?
-
Spoty wrocławskie
Ja z przyjemnością obije mu ryj, interesów ze mną nie robił. Ale ja zrobię interes z nim:jerk:
-
Spoty wrocławskie
Gobi:facepalm: Słynny przekrętas i pajac, a Ty nawet nie spytałeś się czy go znamy...
-
Oszustwa ubezpieczalni ukrócone ?
Bardzo mnie cieszy taka postać rzeczy. Mi za zderzak od S4 chcieli dać 300zł
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Niech najlepiej nic **rwa nie wysyłają, powinniśmy się sami domyśleć. Co za chory kraj:facepalm:
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
A nie baleron?
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
Jeżdżę klekotem i mam zamiar zakupić S4. Dźwięk silnika, doznania podczas jazdy (płuca przyklejają się do kręgosłupa) bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard:decayed:
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Zdjęcie to podstawa. U nas we Wrocławiu wołają 500zł za niewskazanie sprawcy. Istna maszyna do robienia pieniędzy.
-
Opel Astra Berone 2.2 opinie
Sprawdź stan oleju. Po roku, olej powinien być w miare dobrej formie. Jeśli chodzi o ubezpieczenia, brak ciągłości ubezpieczenia OC grozi karą 500 euro. Z pewnością Twój znajomy dostał już list od TU w którym poinformowali go o nałożeniu kary. Jeśli kupisz ten pojazd, licz się z tym, że kara wraz z prawem własności przechodzi na Ciebie. Blacha to podstawa w Oplu, więc tutaj przywiązywałbym największą uwagę.
-
Spoty wrocławskie
Hornet dalej szukasz ekipy budowlanej?
-
Duże spalanie w 1.8T quattro
Tipy to bardzo nieudane konstrukcje. Ponadto, kolego pomyliłeś działy:wink:
-
Wiskoza wentylatora chłodnicy
Zawsze możesz zrobić test. Zatrzymaj go gazetą na zimnym silniku, obwiąż gumką i zaczep o cokolwiek w pobliżu. Przy temp około 85 stopni wisko powinno zerwać gumkę.
-
Spoty wrocławskie
We Wrocławiu na 1000 mieszkańców przypada 642 auta. Także, ciężko będzie skojarzyć jedno auto:decayed: Przebieg wydaje się być realny, nikt nie kupuje takiej małej benzyny aby robić nią trasy. Chociaż nie wiem czy 75 KM to nie za mało do takiego auta. Zależy czego ojciec oczekuje od auta.
-
Spoty wrocławskie
Maciek jaki jest przybliżony koszt renowacji felg made by owner?
-
Spoty wrocławskie
Wilgoć Twój wróg!
-
A4 Avant 1.8T
Ładna baza do modów. Zderzak + felga + ściema na plus. Ale brewki możesz sobie odpuścić, ponieważ kują w oczy:wink:
-
Spoty wrocławskie
Mój co to za niewiasty, dawaj linki do facebooków:decayed: Kiedy wpadasz?
-
Spoty wrocławskie
Myślę i myślę, na jaki kolor przemalować felgi. Taki kolor lakieru jak ma Spartan czy też fiolet:whistling:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przetwornice i żarniki zostają. Zastanawiam się nad bixem.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ile można wołać za lampy ksenonowe oryginały?
-
Spoty wrocławskie
Będziesz sam? Bez dziwnych skojarzeń
-
Spoty wrocławskie
Jaki przedział cenowy?
-
Spoty wrocławskie
Nie pamiętam nicku tego koleżki, ale przyjeżdżał na spoty. Młodziak z włosami blond. Kiedyś nawet wziąłem go na przejażdżkę.