Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Pany, potrzebuję ogara od car audio:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Włóż porządne koło, a nie pier**lisz się w półśrodki:wink:
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Te silniki występowały w manualach?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
825 niutków, siwy dym:kox:
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Kaju mam znajomego gazownika, który za***rdala S6 na gazie. Sam zresztą tym jechałem, dźwięk silnika V8 to jest to. Na gazie przy pełnym bucie i na multitronicu potrafi wciągnąć 25 l gazu, więc nie jest źle. Te silniki potrafią gubić moc i wp***dolić trochę oleju poprzez zapiekające się pierścienie. Więc wybór należy do Ciebie, aczkolwiek jak już przyzwyczaisz się do mocy to lipa. Żadnych perspektyw na podniesienie mocy. Chyba, że kompressor kit za ~15k from USA:wink: Jeśli celujesz mocowo w ~300. Uważam, że 3.0 tdi zrobi robotę Sam swego czasu rozglądałem się za S6:decayed: Zresztą co ja będę tutaj pier**lił, wpadniesz na Grażynkę, to porozmawiamy i namówimy Pawła na przejażdżkę- Spoty wrocławskie
Emil mam dla Ciebie ciekawy temat:decayed: 1.8T 300hp project [stage II: 306 koni]- Spoty wrocławskie
Daj spokój, oni się zachowują jakby wszystkie rozumy pozjadali. Pedryle j**ane.- Spoty wrocławskie
Duds tylko RS6, innych felg nie widzę u Ciebie w aucie, ewentualnie prosiaki- Spoty wrocławskie
Arek jak duży ten magnes potrzebujesz?- Spoty wrocławskie
Myślę, że gość mógł z tego nie wyjść...- Spoty wrocławskie
Sobie pozapierdalaliśmy z Krzychem, taki mały street w leniwą niedzielę- Spoty wrocławskie
Takiego powrotu ze spotu, już dawno nie pamiętam:decayed:- Spoty wrocławskie
Żółtkowi jakiś dziadzio wjechał w dupeczkę Nie ma tragedii, ale chłopaka wk***ia przetarcie i wgnieciona maska.- Spoty wrocławskie
Najlepszy sposób na zajebanie filtra i pompek syfem z baku. 62 litry to dane bez odpowietrzania baku.- Spoty wrocławskie
Będę, spokojna Twoja rozczochrana:wink:- Spoty wrocławskie
Po co ci tempomat ?? Gdzie go będziesz używał ? Do tego długa jazda z jednostajną prędkością jest niezdrowa dla auta. Hornet, tempomat jest po to aby noga odpoczęła, wygoda. Bardzo wygodna funkcja sam przecież sobie dokładałem w b6. W skodzie też sobie dołoże. Myślałem, że kupiłeś "full wypas":grin: Aczkolwiek co do bułgarek, zawsze wożę swoją piątkę mineralki na stanie:grin: Maciek, Ty lepiej zajmij się Ewą, a nie nagle masz dylemat przed ślubem i szukasz swojej przygody "Żeby życie miało smaczek, raz chłopaczek, raz chłopaczek":decayed:- Spoty wrocławskie
ale my nie mówimy o tanich ukrainkach stojących przy lesie.... Wolę bułgarki:decayed: Kiera jeszcze do mnie nie doszła...- Spoty wrocławskie
Ja też nie mam jednego ani drugiego, aczkolwiek d*py jakoś lecą na śmieciarza:grin:- Spoty wrocławskie
o i pan Jacek się pojawił wybieram sie i wybieram do tej leśnicy i wybrać nie mogę Pan Jacek waży u mnie fury:decayed:- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Ale brzydka suka:facepalm:- Spoty wrocławskie
Ty żyjesz? Żyje żyje i mam się bardzo dobrze. Ostatnio nawet byłem na spocie lekko wstawiony i pieprzyłem głupoty:grin:- Spoty wrocławskie
Jak się kręci dobre lody, to wszystko można kupić za $- Spoty wrocławskie
Znowu wpierdolisz się w parcha niewiadomego pochodzenia w cenie promocyjno-powodziowej. Później będzie płacz i lament, a co za tym idzie, sprzedaż na szybko za bezcen. Promocje są w lidlu, albo na allegro. Nas biednych polaków, nie stać na tanie rzeczy:wink:- Indetyfikacja i ocena Instalacji gazowej
Również polecam Pawła, znam go jeszcze z innego forum i lipy nie wstawi. Pozdrawiam Damian - Spoty wrocławskie