Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Moja parówa najlepiej daje rade w Twoim paszczu, jesteś lepszy od bułgarek:grin:
-
Spoty wrocławskie
Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin:
-
Spoty wrocławskie
Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Kto posiada telefon z Androidem. Wystarczy aplikacja DailyRoads Voyager:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ktoś będzie o 20 pod mostem?
-
Obroty silnika zbyt wolno opadają
Moc w normie? Możesz mieć zapchanego kata:wink:
-
Spoty wrocławskie
Mieszkam 2 ulice dalej, więc jak coś to mogę zerknąć. W Radwanicach bywam niestety rzadko:wink: ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Jakiś złomik do zabrania?
-
Spoty wrocławskie
Ten czerwony trochę gejowo:decayed:
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Nie chciało się d*py ruszyć do sklepu, to piwko samo przyszło:decayed: Panowie do sprzedanie są słupki ogrodzeniowe, z naprawdę grubej stali ok 4-5mm. Przetrwają minimum 30 lat. Około 50 sztuk.
-
Spoty wrocławskie
Ja się w żadne dzieci na razie nie wpierdalam. Nie przeczę, że radochy dostarczają co nie miara. Aczkolwiek na dorobku wolę mieć jeden problem mniej:wink:
-
Jakie rozmiary gwintu przy chłodnicy?
Chłopaki handlują anglikami w dziale części. Uderz do nich:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ryczę No to dzisiaj Magnolia:jerk:
-
Problem
Podjedź do mechaniora. Za 20zł sprawdzi Ci taką bańką czy padła uszczelka pod głowicą.
-
osiągniecie 90stopni AJM jaki czas ??? !!! kto ma ajm ??
Co ma czujnik temperatury do dolnych węży? Sprawdź, też czy nie masz zapowietrzonego układu.
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
Układ odpowietrzony?
-
sprzęgiełko hydrokineryczne Visco
Sprawa jest dość prosta. Zatrzymaj wisco gazetą na zapalonym silniku. Zabezpiecz je gumka recepturką, tak aby było nieruchome. Gdy silnik osiągnie temperaturę roboczą, wisco powinno zerwać gumkę i zacząć się kręcić. Jeśli temperatura po jakimś czasie, znacząco spadnie. Padnięty termostat:wink: Jeśli chodzi o wiskozę, polecam Turecką firmę. Niestety nazwy nie pamiętam. W motoryzacyjnym powinni wiedzieć
-
Odkręcenie kierownicy poliftowej 1998r
Śruba torx wewnętrzny 12 ząbków bodajże. Podjedź do dobrego mechanika, z pewnością za piwko pożyczy Ci klucz na moment:wink:
-
Problem
Na pierwszy strzał wymień korek, sam powinien wypuszczać nadmiar atmosfer:wink:
-
[ALL] Dziwne chlupotanie/przelewanie wody
Około 4.5 litra. Ja zawsze przechylam auto, tak aby komora silnika była niżej niż tył auta. Odpalam auto i wlewam płyn. Po osiągnięciu temperatury roboczej silnika, termostat otwiera się i należy dolewać płynu, aż do miarki maximum. Układ powinien się sam odpowietrzyć, po jednym dniu. Wtedy uzupełniamy ubytki płynu.
-
Czy to normlana temperatura ?? foto
Wahler - oryginał. Skoro ktoś lubi przepłacać w ASO, proszę bardzo. Ja zaoszczędzone $ wolę wydać na piwko:wink:
-
nie dobjia na wskaźniku licznikai temperatury do 90 stopni C
Ma stać na 90 na blacie, ewentualnie mały kartonik przed chłodnicę i sprawdzić co się dzieje. Sam pęd powietrza może chłodzić silnik:wink:
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
Coś słabo sprawdzałeś ten termostat:wink:
-
osiągniecie 90stopni AJM jaki czas ??? !!! kto ma ajm ??
To że termostat jest nowy, wcale nie gwarantuje jego sprawności. Także zapitalaj do sklepu reklamować tego padalca:wink:
-
Przypalone sprzeglo w silniku 1.8t 150km. Prosze o pomoc
Tarcza cierna do wymiany:wink: