Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Moja parówa najlepiej daje rade w Twoim paszczu, jesteś lepszy od bułgarek:grin:
  2. Przez całe miasto jakoś nie chce się jechać Jak ktoś mieszka w "warszawskich płytowcach", to wszędzie ma daleko:grin:
  3. Parking Volvo i jest coco jumbo:kox:
  4. Nelson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Kto posiada telefon z Androidem. Wystarczy aplikacja DailyRoads Voyager:wink:
  5. Ktoś będzie o 20 pod mostem?
  6. Moc w normie? Możesz mieć zapchanego kata:wink:
  7. Mieszkam 2 ulice dalej, więc jak coś to mogę zerknąć. W Radwanicach bywam niestety rzadko:wink: ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Jakiś złomik do zabrania?
  8. Ten czerwony trochę gejowo:decayed:
  9. Leśnica
  10. Nie chciało się d*py ruszyć do sklepu, to piwko samo przyszło:decayed: Panowie do sprzedanie są słupki ogrodzeniowe, z naprawdę grubej stali ok 4-5mm. Przetrwają minimum 30 lat. Około 50 sztuk.
  11. Ja się w żadne dzieci na razie nie wpierdalam. Nie przeczę, że radochy dostarczają co nie miara. Aczkolwiek na dorobku wolę mieć jeden problem mniej:wink:
  12. Chłopaki handlują anglikami w dziale części. Uderz do nich:wink:
  13. Ryczę No to dzisiaj Magnolia:jerk:
  14. Nelson odpowiedział(a) na Paavali_xD temat w Audi A4 B5
    Podjedź do mechaniora. Za 20zł sprawdzi Ci taką bańką czy padła uszczelka pod głowicą.
  15. Co ma czujnik temperatury do dolnych węży? Sprawdź, też czy nie masz zapowietrzonego układu.
  16. Układ odpowietrzony?
  17. Sprawa jest dość prosta. Zatrzymaj wisco gazetą na zapalonym silniku. Zabezpiecz je gumka recepturką, tak aby było nieruchome. Gdy silnik osiągnie temperaturę roboczą, wisco powinno zerwać gumkę i zacząć się kręcić. Jeśli temperatura po jakimś czasie, znacząco spadnie. Padnięty termostat:wink: Jeśli chodzi o wiskozę, polecam Turecką firmę. Niestety nazwy nie pamiętam. W motoryzacyjnym powinni wiedzieć
  18. Śruba torx wewnętrzny 12 ząbków bodajże. Podjedź do dobrego mechanika, z pewnością za piwko pożyczy Ci klucz na moment:wink:
  19. Nelson odpowiedział(a) na Paavali_xD temat w Audi A4 B5
    Na pierwszy strzał wymień korek, sam powinien wypuszczać nadmiar atmosfer:wink:
  20. Około 4.5 litra. Ja zawsze przechylam auto, tak aby komora silnika była niżej niż tył auta. Odpalam auto i wlewam płyn. Po osiągnięciu temperatury roboczej silnika, termostat otwiera się i należy dolewać płynu, aż do miarki maximum. Układ powinien się sam odpowietrzyć, po jednym dniu. Wtedy uzupełniamy ubytki płynu.
  21. Wahler - oryginał. Skoro ktoś lubi przepłacać w ASO, proszę bardzo. Ja zaoszczędzone $ wolę wydać na piwko:wink:
  22. Ma stać na 90 na blacie, ewentualnie mały kartonik przed chłodnicę i sprawdzić co się dzieje. Sam pęd powietrza może chłodzić silnik:wink:
  23. Coś słabo sprawdzałeś ten termostat:wink:
  24. To że termostat jest nowy, wcale nie gwarantuje jego sprawności. Także zapitalaj do sklepu reklamować tego padalca:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.