Treść opublikowana przez Nelson
-
Wyrejestrowanie auta.
Złom jako złom, sam nie może Ci wydać kwitu do wyrejestrowania auta. Są zakłady rozbiórki aut, które zajmują się takim procederem. Pozdrawiam Damian
-
Użytkowanie e-papierosa
Osobiście mild mi nie smakuje, palę własnej firmy. Pewnie starsi e-palacze pamiętają markę Casablanca, jak dla mnie najlepsze liquidy na świecie. Biorę towar od tego samego producenta:wink: Co do olejków, to w zależności ile potrzebujesz nikotyny: 6mg - light 11 mg - medium 16 mg - high 20 mg - każda dawka powyżej tej wartości, jest już bardzo szkodliwa dla organizmu. Jeśli podczas jednego dnia, jesteś w stanie wypalić połowę buteleczki. To masz większe zapotrzebowanie na nikotynę albo stresującą pracę/żonę
-
Spoty wrocławskie
Ja na Twoim miejscu nie pchałbym się w wynalazki typu Volvo itp. Auta dość rzadkie na rynku, części zamiennie drogie lub ich brak. Jak coś, pozostaje tylko serwis. Mało kto ogarnia te auta:wink:
-
Użytkowanie e-papierosa
Grippen jeśli chodzi o napięcie baterii. Osobiście odradzam tryb bez stabilizacji. Tryb bez stabilizacji = więcej dymu + szybsze zużycie grzałki lub też jej przypalenie. Do wiadomości e-palaczy - więcej nie znaczy lepiej, przy dużym napięciu i małej oporności grzałki powstają substancje szkodliwe czyt. akroleina. Cytat z zaprzyjaźnionego bloga: "W liquidzie, który ma za zadanie wytworzyć jak najbardziej efektowną chmurę jest gliceryna. Związek ten poddany wysokiej temperaturze ulega reakcji odwodnienia (mówiąc językiem chemicznym – eliminacji cząsteczki wody), co powoduje powstanie akroleiny (chemicznie: propenal), nienasyconego aldehydu, który był stosowany w czasie I wojny światowej jako gaz bojowy. Co ciekawe – tylko w wysokich stężeniach jest gryzący i niemiły. W stężeniach niewielkich ma całkiem przyjemny zapach. Nie da się go w prosty sposób wykryć. Związek ten jest wysoce reaktywny, bez większego problemu uszkadza komórki. Podstawową reakcją w organizmie, którą inicjuje akroleina, jest metylowanie glutationu. Ten ostatni to nasz wielki sprzymierzeniec – przeciwutleniacz i czynnik detoksykacyjny. Akroleina unieczynnia go. No i właśnie tę akroleinę wdychają ludzie, którzy chcą popisać się wielkimi chmurami. Czy ma to jakiś sens? Moim zdaniem – żadnego. Chyba nie po to uwalnialiśmy się od akroleiny z analogów, aby teraz znowu ją inhalować na własne życzenie." Zajmuję się e-papierosami. Więc w razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą. Pozdrawiam Damian esigara
-
Proszę o Analazię Logów / po wymianie Turba?
Ja dla pewności, podmieniłbym ECU:wink:
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem z kim tam gadałeś, ale gość ewidentnie chce Cię naciągnąć na kasę. Nie minie tydzień, przyzwyczaisz się do mocy i będziesz chciał więcej. Ja mam 230, ale na aucie:wink:
-
Spoty wrocławskie
Jeśli celujesz w ~200 to strzałem w stopę, będzie kupowanie 216:wink:
-
Spoty wrocławskie
a za ile chciałbyś zrobic auto...... człowieku praca i wiedza kosztuje. Darmo nic nie ma. oczywiście że tak ale jak narazie ciężko wywnioskować czy ten warsztat jest godny polecenia czy nie , bo nie słyszałem jednoznacznego tak jest ok, albo nie lepiej tam nie jedz . a nie chciał bym potem usłyszeć że tu i tu jest taniej albo lepiej. Chyba oczywiste prawda ? Jakie chcesz wtryski?
-
Spoty wrocławskie
Sam nie będę za***rdalał, najebałbym się z szalenie przystojnym Karolem emigrantem:decayed:
-
Spoty wrocławskie
tak... ale jak pojedziesz to wiochy narobisz musiałbyś jeszcze do jarko dzwonić bo już pokoje rozlokowane a do naszego chyba ktoś wskoczył Nie musisz wspominać swoich doświadczeń na zlotach:decayed:
-
Spoty wrocławskie
To jest w ten pt?
-
Spoty wrocławskie
Macie opłacone miejscówki na BT?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Bardziej chodziło mi o coś w ten deseń http://i1195.photobucket.com/albums/aa385/dangerbells/seledyn.png
-
Spoty wrocławskie
Tak się zastanawiam nad odnowieniem felgi, zostawić srebrne czy wrzucić oczojebny seledyn?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario, masz w ofercie seledyn?
-
Spoty wrocławskie
Oprócz $ trzeba mieć wiedzę, jak tam posadzisz byle jakiego placka, który siłownię widział na plakatach to hoooja Ci sprzeda i doradzi:wink:
-
Spoty wrocławskie
Odżyweczki? Chciałbym Na razie jeszcze nie te fundusze Ale... może kiedyś btw Nelson kojarzysz sklep Patrex na Kościuszki? Kumam, często tamtędy przejeżdżam:wink:
-
Spoty wrocławskie
Odżyweczki?
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
Zdemontuj wydech, będziesz wiedział
-
Dymi na biało / czuć spalonym olejem / nie ma mocy AJM a4b5 Pomocy! !!
Filtr paliwa, wtryski, pompa być może masz nieszczelność w układzie.
-
Spoty wrocławskie
Warszaffka:grin:
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem jak Wy jeździcie, ale 5 litrów to ja osiągnąłem w trasie do Pragi. Inaczej sprawa nieosiągalna u mnie:wink: Duds masz może kostkę do tempomatu?
-
Spoty wrocławskie
Słuchaj, koleszka tutaj chce startować z 90 na 200, ja doskonale wiem, co można samym programem wytargać z AWX/AVF, ale mowa tutaj o jednostkach starszych na rotacji, a nie PD. Więc chyba będziesz mi musiał honor zwracać panie kolego ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Nelson ma AVG, to co mogło być zakatowane, to już mekto doyebał w tym aucie i powymieniał, więc Nelson dostał furę praktycznie moża rzec dopracowaną do piczego kłaka. Dlatego prezes nie ma żadnych problemów z furą
-
Spoty wrocławskie
Ja żadnego spływu od 130tki nie mam:wink:
-
Spoty wrocławskie
Wpadnij na spota, przejedziesz się taką mocą jaką chcesz uzyskać. Wtedy będziesz myślał O jakim spływie oleju mowa?