Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Popieram moje zdanie własnymi doświadczeniami. Zmiana z Castrola na Motula(z pewnego źródła) w dwóch silnikach VP i PD stanowczo poprawiła kulturę pracy i dźwięk silnika. Ponadto, przy pałowaniu olej w znacznie lepszy sposób oddaje ciepło. A jeśli nie masz do napisania treściwej wypowiedzi, która wniosłaby cokolwiek do tej dyskusji, to zamilcz i nabijaj posty gdzie indziej.
  2. Wpadnij na spota, zobaczymy jak ten Twój wózek zapitala:decayed:
  3. Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską
  4. Kaju dolewał do B7. Seves zakładaj, cena jak za darmo. http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=23587&sid=76bc302db3f86c25604a74f89da2fc10#23587
  5. Co do 2.0 TFSI, jeśli interesuje Was dolewka ok. 1l oleju co 1000km, to proszę bardzo:decayed:
  6. Sam kolor rwie suty:decayed:
  7. Sprzęgło jest po to aby wciskać je jedynie podczas zmian biegów i hamowania. Ponadto masz diesla, nie dziw się, że czujesz lekkie drgania.
  8. Gracek nie zapomniałeś wyplakować plastików wewnątrz nadkoli?
  9. Ja szukałem auta, pół roku. Wziąłem od gościa, który chuchał i dmuchał na auto. Nawet mi je umył zanim przyjechałem z kasą.
  10. Emila następnym razem nie oszczędzaj na diagnostyce, ponieważ wizyta w ASO owszem kosztuje, lecz może Ci zaoszczędzić wiele nerwów i kasy. B6 jeszcze uchodzą za te pancerne, więc to raczej nie wina fabryki tylko poprzedniego właściciela.
  11. Przebieg ori?
  12. Zastanów się czy taka rzeźba dla samej idei rzeźbienia jest warta tyle zachodu.
  13. Nelson odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    Wyczyść sobie sitko w zbiorniczku wyrównawczym benzyną ekstrakcyjną, lubi się zapychać i powodować bulgotanie.
  14. W takim razie radziłbym poszukać informacji głębiej i zobaczyć w jakich dyscyplinach sportowych udziela się Motul, Valvoline i Millers. Ponadto, allegro nie jest dobrym miejscem na zaopatrywanie się w oleje silnikowe.
  15. Nie jesteśmy aż tacy źli, na jakich wyglądamy:banan:
  16. Sie ma albo się nie ma
  17. Gdzieś tu był temat z rozbebeszeniem silnika po Castrolu, polecam zobaczyć co się dzieje w środku silnika od tego syfu... Tylko Motul.
  18. Panowie czarny lakier to wyzwanie dla detaillera. Jak pojedziesz do Henia za stodołę aby zaoszczędzić 400zł, będziesz płakał jeszcze długi czas nad rozlanym mlekiem...
  19. Wstydziłbyś się kalkulatorem fotki robić
  20. :banan: :banan:
  21. Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.
  22. Nie będę Was bajerował, że pies mi zachorował. Najzwyczajniej w świecie, nie chcę mi się jechać na spota:decayed:
  23. trzeba mieć najpierw parę złotych wolne -> http://www.bojar-tuning.eu/pl/ grunt że we Wrocławiu robią Kaju i Nelson ile wy macie NM ? 386 Nm, repliki robi kuzyn mojego kumpla, ostatnio zrobili Veyrona:kox: Ja jeśli się wyrobie ze śląska w czasie to jestem na 100%
  24. Co tu jest od S4 oprócz kiery?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.