Treść opublikowana przez Nelson
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Popieram moje zdanie własnymi doświadczeniami. Zmiana z Castrola na Motula(z pewnego źródła) w dwóch silnikach VP i PD stanowczo poprawiła kulturę pracy i dźwięk silnika. Ponadto, przy pałowaniu olej w znacznie lepszy sposób oddaje ciepło. A jeśli nie masz do napisania treściwej wypowiedzi, która wniosłaby cokolwiek do tej dyskusji, to zamilcz i nabijaj posty gdzie indziej.
-
Spoty wrocławskie
Wpadnij na spota, zobaczymy jak ten Twój wózek zapitala:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Gdyby nie zadziałało, spróbujcie metodą Oplowską
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Do kogo oddajesz?
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Kaju dolewał do B7. Seves zakładaj, cena jak za darmo. http://sportaudi.pl/viewtopic.php?p=23587&sid=76bc302db3f86c25604a74f89da2fc10#23587
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Co do 2.0 TFSI, jeśli interesuje Was dolewka ok. 1l oleju co 1000km, to proszę bardzo:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Sam kolor rwie suty:decayed:
-
Dwumas jakie objawy?
Sprzęgło jest po to aby wciskać je jedynie podczas zmian biegów i hamowania. Ponadto masz diesla, nie dziw się, że czujesz lekkie drgania.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek nie zapomniałeś wyplakować plastików wewnątrz nadkoli?
-
Spoty wrocławskie
Ja szukałem auta, pół roku. Wziąłem od gościa, który chuchał i dmuchał na auto. Nawet mi je umył zanim przyjechałem z kasą.
-
Spoty wrocławskie
Emila następnym razem nie oszczędzaj na diagnostyce, ponieważ wizyta w ASO owszem kosztuje, lecz może Ci zaoszczędzić wiele nerwów i kasy. B6 jeszcze uchodzą za te pancerne, więc to raczej nie wina fabryki tylko poprzedniego właściciela.
-
Spoty wrocławskie
Przebieg ori?
-
Swap z 2,5v6 TDI na 1.9TDI AVF/AVB
Zastanów się czy taka rzeźba dla samej idei rzeźbienia jest warta tyle zachodu.
-
Wymiana płynu
Wyczyść sobie sitko w zbiorniczku wyrównawczym benzyną ekstrakcyjną, lubi się zapychać i powodować bulgotanie.
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
W takim razie radziłbym poszukać informacji głębiej i zobaczyć w jakich dyscyplinach sportowych udziela się Motul, Valvoline i Millers. Ponadto, allegro nie jest dobrym miejscem na zaopatrywanie się w oleje silnikowe.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie jesteśmy aż tacy źli, na jakich wyglądamy:banan:
-
Spoty wrocławskie
Sie ma albo się nie ma
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
Gdzieś tu był temat z rozbebeszeniem silnika po Castrolu, polecam zobaczyć co się dzieje w środku silnika od tego syfu... Tylko Motul.
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
Panowie czarny lakier to wyzwanie dla detaillera. Jak pojedziesz do Henia za stodołę aby zaoszczędzić 400zł, będziesz płakał jeszcze długi czas nad rozlanym mlekiem...
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Wstydziłbyś się kalkulatorem fotki robić
-
Spoty wrocławskie
:banan: :banan:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chłopaku, to nawet nie stało koło S4.
-
Spoty wrocławskie
Nie będę Was bajerował, że pies mi zachorował. Najzwyczajniej w świecie, nie chcę mi się jechać na spota:decayed:
-
Spoty wrocławskie
trzeba mieć najpierw parę złotych wolne -> http://www.bojar-tuning.eu/pl/ grunt że we Wrocławiu robią Kaju i Nelson ile wy macie NM ? 386 Nm, repliki robi kuzyn mojego kumpla, ostatnio zrobili Veyrona:kox: Ja jeśli się wyrobie ze śląska w czasie to jestem na 100%
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Co tu jest od S4 oprócz kiery?