Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Brak kasy, zmusza nas do kombinacji.
-
[ALL B5] Audi S4
Różnica w tyn, że ropa cuchnie. Za to zapach benzyny... Można powiedzieć, że jestem ćpunem benzyny
-
Spoty wrocławskie
Do mnie na złom kiedyś przywieźli z HP 8 nowiutkich drukarek, razem z tuszami instrukcjami itp. W dodatki jest skaner i ksero. Skleciłem z nich 3 i rozdałem po znajomych, w innym wypadku do dzisiaj nie miałbym drukarki
-
[ALL B5] Audi S4
Teraz będzie jeździć prawie jak moja
-
[ALL B5] Audi S4
Ja na lewym
-
Spoty wrocławskie
Rozumiem jakbyś napisał... "Chłopaki właśnie wróciłem z siatki. Woda w jacuzzi już się grzeje zaraz zaczyna się meczyk. Wpadajcie na mecz, w międzyczasie wpadną dziewczyny. Zimnego piwka nie zabraknie"
-
Spoty wrocławskie
Ważne, że My wiemy
-
Spoty wrocławskie
Owszem jesteś nie przeczę, zaraz po mnie
-
Spoty wrocławskie
Jak to zwykle bywa, każdy na trzeźwo krytykuje... A jak się wszyscy najebią, nagle każdy zna słowa
-
Spoty wrocławskie
Wiatr gondolą trochę buja... Ona trzyma go za rękę....
-
Spoty wrocławskie
Poradnik młodego człowieka.... 3 dni to za dużo...
-
Spoty wrocławskie
Macie racje, pojebało mnie. Umyłem auto w taki mróz
-
Spoty wrocławskie
Ja mam już ostro ujebane od sylwestra
-
Spoty wrocławskie
Ja się zastanawiam czy umyć auto
-
Spoty wrocławskie
Dla mnie kein problem, zamówię coś dietetycznego
-
Spoty wrocławskie
Przypominam o ACTA Wstało się trochę poduczyć mózgownice i na koło...
-
[ALL B5] Audi S4
w sensie smug Nic takiego nie zaobserwowałem na mrozie
-
[ALL B5] Audi S4
obstawiam że podobnie do RAIN CLEAR, czyli w deszczu kanada a na mrozie choojnia... W jakim sensie choojnia?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jeździj dalej, będzie pompa, turbo, wtryski etc, itp. Moda na diesla skończyła się wraz ze wzrostem cen. Pozdrawiam Nelson
-
Spoty wrocławskie
Mogłeś zabrać ze sobą pług doczepiany z przodu
-
Spoty wrocławskie
Wrzucaj szybciuchno :>
-
Lancer EVO X
na tym filmiku e30 ma rej W0 To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia
-
[ALL B5] Audi S4
Cóż za okrągłe cyfry
-
Spoty wrocławskie
Suka wróciła do domu, zapi***ala jak wściekła
-
Spoty wrocławskie
Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem