Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Brak kasy, zmusza nas do kombinacji.
  2. Różnica w tyn, że ropa cuchnie. Za to zapach benzyny... Można powiedzieć, że jestem ćpunem benzyny
  3. Do mnie na złom kiedyś przywieźli z HP 8 nowiutkich drukarek, razem z tuszami instrukcjami itp. W dodatki jest skaner i ksero. Skleciłem z nich 3 i rozdałem po znajomych, w innym wypadku do dzisiaj nie miałbym drukarki
  4. Teraz będzie jeździć prawie jak moja
  5. Ja na lewym
  6. Rozumiem jakbyś napisał... "Chłopaki właśnie wróciłem z siatki. Woda w jacuzzi już się grzeje zaraz zaczyna się meczyk. Wpadajcie na mecz, w międzyczasie wpadną dziewczyny. Zimnego piwka nie zabraknie"
  7. Ważne, że My wiemy
  8. Owszem jesteś nie przeczę, zaraz po mnie
  9. Jak to zwykle bywa, każdy na trzeźwo krytykuje... A jak się wszyscy najebią, nagle każdy zna słowa
  10. Wiatr gondolą trochę buja... Ona trzyma go za rękę....
  11. Poradnik młodego człowieka.... 3 dni to za dużo...
  12. Macie racje, pojebało mnie. Umyłem auto w taki mróz
  13. Ja mam już ostro ujebane od sylwestra
  14. Ja się zastanawiam czy umyć auto
  15. Dla mnie kein problem, zamówię coś dietetycznego
  16. Przypominam o ACTA Wstało się trochę poduczyć mózgownice i na koło...
  17. w sensie smug Nic takiego nie zaobserwowałem na mrozie
  18. obstawiam że podobnie do RAIN CLEAR, czyli w deszczu kanada a na mrozie choojnia... W jakim sensie choojnia?
  19. Jeździj dalej, będzie pompa, turbo, wtryski etc, itp. Moda na diesla skończyła się wraz ze wzrostem cen. Pozdrawiam Nelson
  20. Mogłeś zabrać ze sobą pług doczepiany z przodu
  21. Wrzucaj szybciuchno :>
  22. Nelson odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    na tym filmiku e30 ma rej W0 To znaczy, że jest pierwszą osobą, która ma taką rejestrację czyli E30, każda następna będzie miała W1,W2,W3... Bajk ma W1 ponieważ, ktoś przed nim zrobił sobie rejestracje ABSEC. To tak w kwestii wyjaśnienia
  23. Cóż za okrągłe cyfry
  24. Suka wróciła do domu, zapi***ala jak wściekła
  25. Wpadnijcie na spota w niedziele, pomyślimy z tym Vagiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.