Treść opublikowana przez Nelson
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
18' ET 35. Dystansów brak. Nie wiem dlaczego wyszły takie małe na zdjęciach [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________Przyszedł zestaw pod nazwą "ZIMO WYP*******J" Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mi bardzo się podoba, ja mam wnętrze w kolorze zielonej sraczki i wieje szarzyzną. Myślę, że taki zabieg ożywi wnętrze na długie zimowe wieczory Ile tego kupiłeś?
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
Keep walking
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Gdzie kupiłeś folie i w jakich rozmiarach?
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
Zrób z bliska zdjęcie lampy na czarno. Chyba wyrezam też u siebie takie coś
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Myślę, że może się zacinać przy obciążeniu.
-
[ALL B5] Moja A4
Fajna dzida. Zbieraj na większe koło
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal oglądasz GP?
-
Dach na domu
Pokaż rzut dachu. Ponadto dla ogarniętej ekipy, 3 dni to maksimum.
-
[ALL] Co gorsze-2.5 TDI czy 2.5 TDS :)
Taki słaby silnik w Omedze to porażka, rozbujać to do normalnej prędkości to katorga. Dziadek kupił taką na taksówkę jakieś 5 lat temu, od tego czasu 2xpompa i ciągłe problemy z elektryką co jest bolączką Opli. Osobiście nie polecam, być może po prostu źle trafił z zakupem.
-
Spotkania na drodze
Kto latał srebrną dzidą z czarnymi światłami w serialu Pierwsza miłość? Rejestracja DTR 06082?
-
[ALL B6] Problem z lakierem
Sól ze wszystkim sobie poradzi :gwizdanie:
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
W Pasku dziadka jestem bardziej zadowolony z mycia szyby niż w mojej A4.
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
2500
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
Nie rób afery o "pół litra":D
-
[B5 AFN] Wspomaganie skrzypi (po wymianie paska i napinacza)
Sprawdz zbiorniczek, w środku jest sitko. Lubi się zapychać Przepłucz benzyną.
-
[B5 AVG] Stuki podczas ruszania
Przy hamowaniu też Ci stuka?
-
[B7 BKE] Mocne popiskiwanie pod maską
Pompa lub pasek może się ślizgać. Pozdrawiam Damian
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
Piękna dzida Miałem okazję za taką jechać. Ryk silnika niesamowity
-
Spoty wrocławskie
Meine number 792-486-472
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Klasa Dziwkołap
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
VAG mają jedne z twardszych lakierów ( zresztą jak większość niemieckich aut ) i od koloru to nie zależy Oszukali mnie, banda decydentów!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co chcesz polerować z miękkim lakierem ??? Moje auto Mam czarny lakier, więc domyślam się, że jest miękki.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam, Panowie mam czarny lakier w Audi. Chcę się bardziej zagłębić w kosmetykę auta. Do tej pory używałem kosmetyków Sonaxa i Carvalet. Mam zamiar kupić polerkę Silverline'a i trochę kosmetyków na początek. Chciałbym wydać na kosmetyki około 400 zł. Chcę przygotować auto do zimy i zgubić kilka rys. Potrzebowałbym również manuala dotyczącego polerowania miękkich lakierów. Macie może dla mnie propozycję dotyczącą kosmetyków? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Damian
-
[ALL B5] Audi S4
Myślę, że dobrze jest zabezpieczyć lakier przed zimą Macie może jakiś manual dotyczący polerki mechanicznej?