Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. 18' ET 35. Dystansów brak. Nie wiem dlaczego wyszły takie małe na zdjęciach [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 22:32_________________________________________________Przyszedł zestaw pod nazwą "ZIMO WYP*******J" Uploaded with ImageShack.us
  2. Mi bardzo się podoba, ja mam wnętrze w kolorze zielonej sraczki i wieje szarzyzną. Myślę, że taki zabieg ożywi wnętrze na długie zimowe wieczory Ile tego kupiłeś?
  3. Gdzie kupiłeś folie i w jakich rozmiarach?
  4. Zrób z bliska zdjęcie lampy na czarno. Chyba wyrezam też u siebie takie coś
  5. Myślę, że może się zacinać przy obciążeniu.
  6. Fajna dzida. Zbieraj na większe koło
  7. Nelson odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moskal oglądasz GP?
  8. Pokaż rzut dachu. Ponadto dla ogarniętej ekipy, 3 dni to maksimum.
  9. Taki słaby silnik w Omedze to porażka, rozbujać to do normalnej prędkości to katorga. Dziadek kupił taką na taksówkę jakieś 5 lat temu, od tego czasu 2xpompa i ciągłe problemy z elektryką co jest bolączką Opli. Osobiście nie polecam, być może po prostu źle trafił z zakupem.
  10. Kto latał srebrną dzidą z czarnymi światłami w serialu Pierwsza miłość? Rejestracja DTR 06082?
  11. Sól ze wszystkim sobie poradzi :gwizdanie:
  12. Nelson odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    W Pasku dziadka jestem bardziej zadowolony z mycia szyby niż w mojej A4.
  13. Nie rób afery o "pół litra":D
  14. Sprawdz zbiorniczek, w środku jest sitko. Lubi się zapychać Przepłucz benzyną.
  15. Przy hamowaniu też Ci stuka?
  16. Pompa lub pasek może się ślizgać. Pozdrawiam Damian
  17. Piękna dzida Miałem okazję za taką jechać. Ryk silnika niesamowity
  18. Meine number 792-486-472
  19. VAG mają jedne z twardszych lakierów ( zresztą jak większość niemieckich aut ) i od koloru to nie zależy Oszukali mnie, banda decydentów!
  20. Co chcesz polerować z miękkim lakierem ??? Moje auto Mam czarny lakier, więc domyślam się, że jest miękki.
  21. Witam, Panowie mam czarny lakier w Audi. Chcę się bardziej zagłębić w kosmetykę auta. Do tej pory używałem kosmetyków Sonaxa i Carvalet. Mam zamiar kupić polerkę Silverline'a i trochę kosmetyków na początek. Chciałbym wydać na kosmetyki około 400 zł. Chcę przygotować auto do zimy i zgubić kilka rys. Potrzebowałbym również manuala dotyczącego polerowania miękkich lakierów. Macie może dla mnie propozycję dotyczącą kosmetyków? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Damian
  22. Myślę, że dobrze jest zabezpieczyć lakier przed zimą Macie może jakiś manual dotyczący polerki mechanicznej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.