Treść opublikowana przez Nelson
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
Daj znać jak to się skończyło
-
[B5 AFN] Czy to odma?
Panowie czy ten plastikowy grzybek do którego prowadzona jest odma jest zespolony z pokrywą? Zachciało mi się grzebać i oderwał się od podstawy
-
[ALL B7] Kupno przedniej szyby
Nie polecam używanej szyby, problemy z transportem(kurierzy niezbyt dbają o ładunek). Co do czujnika przydaje się leniom(czytaj: JA)
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
Ja mam 1-masa i sprzęgło od Radzikowskiego, nie narzekam na żadne drgania czy też buczenia. Sprzęgło bardzo szybko łapie, tylko pedał jest trochę twardy, idzie się przyzwyczaić
-
[B5 ADP] Przy hamowaniu odczuwalne drgania kierownicy
Jak wyglądały klocki przy wymianie? Być może nierówno biorą. Sprawdzałeś zbieżność? Być może poluzowała się jedna ze śrub mocujących elementy zawieszenia...
-
[B7 BKN] Dźwięk diesla po wyrzuceniu katalizatora i DPF + wydech 3 cale
Dym = brakuje powietrza. Normalka przy strzałach z miejsca:)
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
Wystarczy zatkać wejście węża wyjściowego i wejściowego, nalać benzyny i potrząsnąć kilka razy. Czynność powtórzyć kilka razy, skutek gwarantowany. Smoła z sitka schodzi na dobre. Pozdrawiam Damian
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
S4 Każde dziecko wie, że to kiera od S4... S4 przedlift http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-s4-a4-kierownica-poduszka-airbag-i1758632472.html S4 polift http://moto.allegro.pl/audi-s4-b5-1998-2000-kierownica-tez-dla-a4-i1736775006.html moskal mam rację?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
To jest kiera od przedlifta? Zastanawiam się nad zmianą u mnie na trójramienną, tylko szkoda mi sterowania radiem w kierownicy Z tym, że ja mam polifta.
-
VW Golf 3 GT- HELMUT-TYGRYSowej :D
BI- Bielefeld TA- Teresa Andrzej 806- data naszego slubu 08.06 Zupełnie jak mój wujek, "kupuję auto dla żony"
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Próbują nadrobić stracony czas w serwisie Odbiegając od tematu, Makki czym wycierasz auto do sucha?
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
Masz ewidentnie pokrzywioną ramę, przednia szyba i plastiki konsoli popękały od naprężeń powstałych przy zmianie geometrii ramy. Musisz wspomnieć o wszystkim co zostało uszkodzone podczas zdarzenia. Tym autem już nikt się nie nacieszy, sprzedaj go na części. Na forum ludzie chętnie odkupią od Ciebie masę rzeczy. Pozdrawiam Nelson
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Ragga jaki koszt takiej imprezy z kierą?
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
kox fhoj. Nie znacie się
-
Ceny paliwa marzec 2026
Panowie ja się nie stresuje, zawsze leję za stówe
-
[B5 AKN] Słabe hamulce i twardy pedał
Nówka kosztuje w granicach 300-400 zł, więc tragedi nie ma.
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
Panowie sami komplikujecie sobie życie. Wymiana płynu to najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób na wyeliminowanie usterki i poprawę właściwości pompy. W ten sposób najszybciej wyeliminujecie jedną z przyczyn. Przypominam, aby wcześniej przepłukać układ. Nawet nie wyobrażacie sobie ile syfu może wypłynąć z takiego układu. Dodatkowo wyczyszczenie benzyną sitka w zbiorniczku wyrównawczym nie zaszkodzi. Taki zabieg w moim aucie, wpłynął znacznie na wydajność układu. Pozdrawiam Damian
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Skończyłem Piotra Blooda, Rafaela Sabatiniego i Straceńców z Nawarony Alistaira MacLeana. Polecam książki MacLeana, trzymają cały czas w napięciu:)
-
[B5 AFN] Urwana śruba napinacza paska klinowego!!!
Odpowiada za to z jakim oporem będzie kręcić się wisko.
-
[ALL B5] 2.5 QuaTTro
Bardzo ładna bjacz
-
[B6 AVF] Wolna reakcja na pedał przyśpieszenia
Mi to wygląda na zapchanego kata. Logi prawdę Ci powiedzą.
-
[B6 AWX] Problem z szarpaniem silnika- ciekawostka
Próbowałeś chociaż sprawdzić korekcję na pompkach i czystość filtra paliwa?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Każde auta mają choroby wieku dziecięcego, Passaty B5 FL również miały lipę z tylnymi lampami.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dziku ile zestawik do mojej AVG?
-
[B5 AFN] Głowica?? Uszczelka pod głowica?
Na której szrotowni kupiłeś motor?