Treść opublikowana przez Nelson
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 261k od około 30k wsadzony program i graty na około 190KM. W aucie zmieniane jedynie części eksploatacyjne.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Polecam środek do szyb RainX, nie do opisania wzrok kierowców na autostradzie podczas deszczu
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki lampy też smarujesz Rainem-X?
-
Spotkania na drodze
Środa 27 lipca, Wrocław most Szczytnicki. rej D1 STURB czarna Ska, kierownik na moich oczach wpadł w szyny nie opanował fury i wpadł w barierki, prawy bok skasowany.
-
[INNE] Opakowania po sprzęcie RTV/AGD
Znajdz największy skup złomu i makulatury w Twoim mieście.
-
[ALL] Wrocław-Warszawa
Witam, W piątek 5 sierpnia około godziny chcę wyjechać z Wrocławia, mam zamiar pokonać trasę Wrocław-Warszawa. Wyczytałem, że Gierkówka jest w remoncie i mam dylemat. Znacie może lepszą drogę od tej w/w? Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam Nelson
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W dieslu norma.
-
Tel. z navi jaki wybrać
Ja mam Xperię x10i i program CoPilot Live, sprawuje się świetnie o ile wiesz gdzie szukać odpowiedniej wersji:)
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
Ja bym proponował w zestawie z felami, kupić słownik języka polskiego.
-
[B6 BDV] Multitronic - falują obroty przy załączonym biegu.
Zobacz czy na włączonej klimie dzieją się takie cyrki. Być może mieszanka jest za uboga gdy silnik jest pod większym obciążeniem. To tylko moje głośne myśli... :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AVG 186 kucando, na 20 litrach Vervy robię średnio 250 w mieście, w trasie Praga-Wrocław przy prędkościach 130-140 wyszło 5,5. Auto z kompletem i załadowanym kufrem.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Sprzedasz skrzynie, zwrócą Ci się koszta przerobu. Sam jest ciekaw co potrzeba, zamierzam się z wymianą tego k**estwa w Pasku.
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
http://img266.imageshack.us/img266/3589/dsc4655.jpg ładnie z tą dokładką wygląda http://www.getem.pl/sklep/towar.488.dokladka.zderzaka.leon.cupra.html Zgubisz ją przy pierwszym hipermarkecie.
-
[INNE] Problem ze skrzynią Tiptronic w 1.9TDi [Pasat B5 AVF]
Witam, w celu zasięgnięcia rady wysłałem do naszego kolegi z forum wiadomość o następującej treści: "Witam, Bartku nęka mnie problem dotyczący skrzyni tiptronic w Passacie B5 FL 2001. W lutym oddaliśmy auto do naprawy w serwisie skrzyń automatycznych mieszczącym się we Wrocławiu przy ulicy Rakowej 40A. Po odebraniu auta od mechaników auto wyraźnie stało się muliste i ospieszale reagowało na pedał gazu. Okazało się, że padnięty jest przepływomierz. Został zakupiony przepływomierz marki Pierburg i wymieniony. W pracy silnika i skrzyni nie zaobserwowano żadnych zmian. Ponadto do skrzyni było podpięte zabezpieczenie odłączające + ze skrzyni na wypadek kradzieży, po odebraniu auta nie działało ani zabezpieczenie, ani światła cofania i dźwięk, który towarzyszy przy włączeniu biegu wstecznego. Skrzynia potrafiła wpaść w tryb awaryjny. Po około 500 kilometrach zaczęła cieknąć skrzynia, puścił uszczelniacz. Cały olej wyleciał i został on wymieniony na koszt warsztatu. Skrzyniarze winili za objawy przepływomierz. Wymieniłem całą wiązkę idącą od przepływomierza do ECU, żadnych zmian. Podjechałem do Mirka z Ecu project(byłego dynosoft) aby sprawdzić czy to nie czasem padnięty ECU. ECU został sprawdzony i nie zdiagnozowano żadnych usterek. Skoro Panowie od skrzyń mieli zastrzeżenia do przepływomierza, wyłączyliśmy całkowicie przepływomierz z softu ECU i komputer sam podawał sobie dane dotyczące dostarczanego powietrza do silnika( czyli wartości były książkowe). Po wyłączeniu przepływomierza auto odżyło i reagowało żywiej na pedał gazu. Pojawił się następny problem auto po dłuższym postoju na zgaszonym silniku i ponownym odpaleniu przez kilka pierwszych sekund nie reaguje na pedał gazu. Tak jakby był na luzie, dopiero po około 5 sekundach zaczyna jechać do przodu. Ponadto ostatnio miejsce miały 2 stuki podczas jazdy. Nie bardzo wiem co mam począć z tym autem. W skrzynie zostało już zainwestowane na chwilę dzisiejszą ok. 5k zł, lecz nadal stan jej pozostawia wiele do życzenia. Po wielu wizytach w warsztacie od "skrzyń' Panowie podpierali się awarią przepływomierza, kasety, komputera i wszystkimi innymi rzeczami. Na dzień dzisiejszy jest lipa, gwarancja kończy się 10 sierpnia. Nie bardzo wiem co z tym począć, czy zasięgnąć rady specjalisty z PZ Motu i pójść z tym do sądu. Nie bardzo też wiem jak zrobić to z głową. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę czasu i pochylisz głowę nad moim problemem. Z góry dziękuje Pozdrawiam Damian" Mam nadzieję, że ktoś z Was forumowiczów ma doświadczenie w takich sprawach i podpowie mi jak rozwiązać całą tą maskaradę. Nelson
-
A4 Łudiego.
Nie myślałeś o tym, aby najpierw doprowadzić kolorystykę blachy do porządku?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Kowi dzięki za VT. Skłaniam się ku czarnemu, środek auta grzeje się niemiłosiernie w słońcu. Panowie czy ktoś z klubu ma płetwę zamiast anteny w B5?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Zakupy ledów pod tablice i postojówki, oraz lustro od angola. Wkrótce osłony In-pro. http://allegro.pl/zarowka-led-rurkowa-36mm-9-smd-5050-3-chip-12v-i1644182596.html http://allegro.pl/dioda-led-t4w-ba9s-7-smd-360-st-12v-nowosc-i1630027776.html [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 18:56_________________________________________________Lustrzane czy czarne?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kolego tak się składa że zaciski z RS4 mają porównywalną wagę z 6tłoczkami z Prosiaka, generalnie każde obciążenie działa negatywnie na zawiechę, a najbardziej ciężkie wielkie felgi (które często nie są już takie proste), co do samych klocków to racja jest więcej dostępnych, ale same Brembo(Pagid) dają rady, osobiście mam takie i nieźle się zachowują, teraz zamontowałem na tył 3setki i jest bardzo dobrze (seria 245/10 ) Nosb, kozacki zestaw, ale ceny przy wymianie , masz za***iście że masz tyle czasu i ogarniasz temat po kosztach, kiedy planujesz zakończyć go?? Przed EURO powinien dać rade
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Ile za nawiercane zimmermany 288/25 + klocki na przód do B5?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie czepiają lamp?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Ja u siebie mam coś takiego od Lochy.
-
[ALL B5] Symphony I > Alpine. Czy warto?
Tylne głośniki zupełnie mnie nie obchodzą. Będą grały jedynie przednie. To ma grać dla mnie, nie dla pasażerów.
-
[ALL B5] Symphony I > Alpine. Czy warto?
Witam, Moje Symphony I nie czyta płyt, być może laser jest zabrudzony, nawet nie chcę w to wnikać. Zastanawiałem się czy nie zakupić do niej zmieniarki. Tutaj powstaje następne pytanie, czy gra jest warta świeczki, skoro chcę iść dalej niż zmieniarka. Zależy mi na przyjemnym i czystym brzmieniu, oczywiście w granicach rozsądku, nie jestem audiofilem. Wujas w swojej B6 miał radio http://www.audiophile.pl/p/367_alpine_cdm-7874rb nieoryginalnego suba i zmienione przednie głośniki. Grało to bardzo przyjemnie i czysto. Szukam kompromisu pomiędzy ceną i jakością. Radio nie musi mieć miliona zbędnych dla mnie bajerów, może być nawet na zwykłe CD, które w zupełności mi wystarczają. Najważniejsza jest dla mnie jakość. Czy będzie różnica w jakości przy wyrzuceniu Symphony? Jakie dodatkowe koszty wiążą się ze zmianą radia na nieoryginalne? Jest to moja pierwsza przygoda ze zmianą audio. Z góry dziękuje za pomoc i wyrozumiałość
-
Spoty wrocławskie
Postaram się wpaść w tą niedziele i poznać ekipę dolnośląską
-
[B5 AEB] Filtr paliwa 1.8 T
Bierz MANNA, nic lepszego nie znajdziesz.