Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Przy ilu Nm klęka seryjne sprzęgło?
  2. +/- 320KM , mozna wiecej tylko kwestia wytrzymałości turbin Taka liczba w zupełności zadowoliłaby moją osobę
  3. Filmik Coraz bardziej przekonuje się do Esss.... Nie wiem czy budżet biednego studenta pozwoli na takie auto... Gracek dlaczego lejesz Castrola? Przecież te oleje są przereklamowane... Ktoś ostatnio pokazał jak wygląda silnik jeżdżony na Castrolu Zastanawiam się ile można wycisnąć z AGB, robiąc jedynie fmica i program :gwizdanie:
  4. Ja zauważyłem pewnego rodzaju napędzanie klienteli do jednej firmy... Szczególnie na forach z grupy VAG. Nie wiem co to ma na celu, lecz magików jest wielu i jeśli ktoś nie ma czasu dla klienta, który chce zostawić u niego pokaźną sumkę... To ja tego nie rozumiem. Tyle ode mnie.
  5. Czyżby jakiś pijacki wieczór w niedziele?
  6. Chciałem Ci polecić Mirassa z Ecuproject. Ale widzę, że już sprawa załatwiona
  7. szyber to dla mnie udreka a nie bajer mam słońcowstręt Zamaluj olejną
  8. Ładny furacz Wejdź do mnie, a zobaczysz być może niedaleką przyszłość swojej niuńki
  9. Gdzie odbywa się ta majóweczka? Pewnie się skusze:D
  10. Ja się jeszcze zastanawiam:D Z d*pą się umówiłem o 18:30 pod galerią, a na 5 minut nie będę wpadał... Ku*** zmieniłem felgi na zimówki, a zimy nie widać...
  11. Męska intuicja
  12. Wyrwijcie coś sami, a nie żerujecie na innych
  13. Tył silnika, przy ścianie grodziowej. Armi gdzie kupowałeś świece po 15zł?
  14. Panowie, po ile mniej więcej kilometrach zaczyna u Was grzać? U mnie po około 2-3.
  15. Robisz na platformach wiertniczych?
  16. Maciek za dwa tygodnie, umyłbym dokładnie furę i zrobilibyśmy jakąś małą sesje. W tym tygodniu nie dam rady, zajęcia... Może nawet założę prosięta...
  17. A ja coraz bardziej skłaniam się ku Esce
  18. Ja wziąłem petexy i dla mnie są ok. Pasażerowie zawsze wsuwali mi dywaniki pod siedzenie, cały syf zbierał się na wykładzinie.
  19. mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :> U mnie wszystkie łączenia były pospawane na sztywno.
  20. :>
  21. Ja i szczuraz będziemy.
  22. Wybiera się ktoś na spota?
  23. Mam taką samą sytuację z Wartą. Za zderzak od S4 z robocizną, wymianą i malowaniem, policzyli mi 1300zł. Dodatkowo w wycenę wchodzi miska olejowa wymiana oleju itp. To jakiś absurd. Czy jeśli zderzak od S4 nie był zamontowany oryginalnie w fabryce. Mogę się ubiegać o zwrot za ten właśnie zderzak?
  24. Nelson odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    Najbardziej przeraża mnie blacharka w tych autach, kupić takiego to jedno, doprowadzić do stanu używalności to drugie. Sam rozglądałem się za czymś takim, zamiast za Audi. Bardzo ładna fura. Jak z częściami do tych aut, można jeszcze dostać nówki?
  25. Gracek czym myłeś szyby? Swoje też chcę odtłuścić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.