Treść opublikowana przez Nelson
-
[ALL] Wycena wartości auta do AC
Miałem kiedyś stłuczkę z gościem ubezpieczonym w Allianzie. Za zderzak tylni w 17-letnim aucie dostałem 1400 zł. Wniosek nasuwa się sam. Pozdrawiam Nelson
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Była czarna a'la RS4 w sedanie na sprzedaż, fotek nie posiadam. Ogłoszenia nie mogę znalezć.
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Osobiście nie polecam wybijania sworznia. U mnie również zapiekł się ten od strony kierowcy. Ja wywierciłem małą dziurkę z boku i napsikałem tam WD40. Ramię sworznia włożyłem w imadło i kręciłem ramą całego mechanizmu, a sworzeń był nieruchomy. Po jakimś czasie odpuścił i wyszedł bez wybijania. Dobrze jeśli druga osoba podczas kręcenia stuka delikatnie gumowym młotkiem w sworzeń. U mnie poszło bezstresowo:) Pozdrawiam Nelson
-
Spoty wrocławskie
Panowie ktoś się dzisiaj wybiera na spot?
-
[B7 BKE] wycięcie katalizatora
Masz DPFa?
-
Spoty wrocławskie
Nie ma chętnych na filtr kabinowy? :>
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Zawieź te wtryski od AFNa do gości od wtrysków, niech je sprawdzą.
-
[B6 AWX] Problem z szarpaniem - Jakie logi do zrobienia?
Korekcje pompek.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę Logów
Dostałeś klarowne odpowiedzi, zrób z tym porządek. Jak nie będzie lepiej, będziemy szukać dalej.
-
[B6 AWX] Oem +
Polonez dobre auto:D Teraz doceniasz moc pod pedałem w Audi. Auto wygląda
-
Spoty wrocławskie
Panowie mam nową kabinówkę Manna z węglem do sprzedania. Zaszła mała pomyłka przy wysyłce i dostałem dwie kabinówki, szkoda to odsyłać. Kabinówka oryginalna kupiona od dzika z forum. Podrzucę na spot lub gdzieś na miasto przy okazji. Pasuje do Passata B5 przedlifta, Audi A4, Audi 80 Cena 48zł Kontakt 792-486-472 Damian
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krycha jak wrażenia dźwiękowe po założeniu stożka? Zastanawiam się nad stożkiem do AVG, ktoś od nas z forum założył już stożek do 1,9?
-
[ALL] Mieszanka Benzyna+Olej do silnika...
Olej do dwusuwów zostaw dla kosiarek itp. Masz silnik stworzony do super hiper mieszanki stworzonej specjalnie dla Ciebie i powiem Ci, że jest nawet dostępna na stacji w coraz wyższej cenie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Panowie od kogo kupujecie MSy? Nie mogę znalezć nikogo o nicku tamm.
-
[INNE PASSAT] Problem z wtyczką
VAG twoim przyjacielem:)
-
[B6 AWX] Ktoś wie co to za pompki?
Jeśli nie jesteś napalony na oryginały, polecam Bosio.
-
[ALL] Raporty kradzieżowe policji
Statystyki zawsze podzielone są na marki. Ponadto najczęściej kradzione auta, to najbardziej popularne auta(części).
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ale za tą fotkę to masz mistrza :notworthy: zdjęcie
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Ok, dzięki. A jak jest faktycznie z tymi rozmiarami żarówek? SMD wydają się 2 mm krótsze od zwykłych żółtych, a takich 38 mm za dużo na allegro nie widać. Jaki standard obowiązuje w tablicy B7? 36,38 czy może 42. Dzięki za każda pomoc i kierunek, w którym mam uderzyć. Ja w swoich miałem 38mm, zresztą jeśli kupisz 2mm większe nic się nie stanie. Blaszki są dosyć elastyczne. Później wrzucę foty z diodiami SMD z przodu w postojówkach i w oświetleniu tablicy.
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
Chłopaki na Krakowskiej fachowo przyciemniają szyby. Mój wujas robił tam kilka aut i nie narzeka.
-
[ALL B5] Swap na v8
Razem z osprzętem?
-
System operacyjny Android
Czym rootowaliście fona? Xperia X10i
-
[All B5] Mrugające Ksenony
Przetwornice kaput.
-
Mandaty i komornik
Dostałem mandaty na łączną sumę 700zł. 500 za prędkość i 200 za "zakłócanie ciszy nocnej". Impreza u kumpla w Warszawie trochę się rozkręciła Po roku czasu wezwanie do zapłaty i później wezwanie od komornika. Podczas wizyty zadano mi kilka standardowych pytań. Wtedy nie pracowałem, lecz wcześniej byłem zatrudniony na umowę o prace. Więc wyszło mi, że mam do rozliczenia z US ~300zł nadpłaty. Tydzień przed przyjściem $ z US, dostałem pismo umarzające dług:D
-
[B6 AWX] Nie skrapla się woda pod auto na włączonej klimie
Zatkany skraplacz