Treść opublikowana przez Nelson
-
[ALL] Tanie odtwarzacze
Cena adekwatna do jakości.
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
Niestety we Wrocławiu nadal w wielu miejscach jest kostka lub asfalt wylany na kostkę... U mnie przy glebie i 18 ciągle walczę z kierownicą i wyglądam jak Kubica na torze. Czasami nadrabiam drogę z uwagi na tor przeszkód. Kolor Możesz zobaczyć jak u mnie wygląda -60. Powodzenia w dalszych modach.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ja również do prosiąt zakładałem dłuższe śruby, długość gwintu 38mm.
-
[ALL B5] Czym zabezpieczyć odprysk?
Witam, Panowie mam pewną bolączkę, po podróży do Pragi w pięć osób. Tylne opony obcierały o błotniki przy większych nierównościach, następstwem tego są odpryski lakieru na błotniku. Chciałbym to czymś zabezpieczyć, aby rudy się tam nie dostał. Słyszałem kiedyś o czymś takim jak szkło w płynie do zabezpieczenia lakierów. Spotkał się ktoś z takim czymś? Z góry dziękuje za sugestie. Pozdrawiam Nelson
-
[B5 AFN] Spadek mocy w jeździe pod górę
Wyeliminuj wpierw najtańszą opcje, czyli filtr. Dajzn znać czym to było spowodowane. Pozdrawiam Nelson
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Nie da rady niżej po Wrocławiu. Mój dojazd do pracy jest tragiczny, więc to jest optimum. Jeżdżąc na 18 czuję się jakbym jeździłbym wozem drabiniastym [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:27_________________________________________________ET 35
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Mały update :>
-
[B5 AFN] Telefon w podłokietniku, szukam informacji
Panowie czy umiejscowienie interfejsu jest zależne od rodzaju nadwozia? Podejrzewam, że w Avancie jest on gdzie indziej. Czy ktoś mógłby wrzucić rysunek z Etki? Ja niestety nie mogę tego zlokalizować ;( Panowie, znalazłem interfejs Nokii w bagażniku. Wygląda on tak: Gdzie idzie wiązka od interfejsu? Czy jest ona podłączona do radia? Czy antena widoczna na 3 zdjęciu jest podłączona do anteny na dachu? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Damian
-
[ALL] Podróbki oryginalnych felg Audi- opinie
Panowie, nie ma się co pakować w plastelinki. Z pewnością ori używki posłużą o wiele dłużej. Ponadto jakość chinoli pozostawia wiele do życzenia, stop ma o wiele gorszy skład.
-
[B5 AFN] Telefon w podłokietniku, szukam informacji
Mam pod tylną kanapą sterownik w gąbce, lecz widnieje na nim napis Hella. Myślałem, że jest to sterownik od zenonów. Jaki kolor wtyczki ma ten interfejs?
-
[B5 AFN] Telefon w podłokietniku, szukam informacji
Panowie, posiadam oryginalny telefon Audi jak na zdjęciu Gdzie jest umieszczony interfejs od tego ustrojstwa?
-
A5 8T 1.8 TFSI
Widziałem, jeździłem, fura kox Po przesiadce z mojego klekota, czuć różnice w kulturze silnika i drganiach budy. Nie ma porównania.
-
[ALL B5] Prosiaki, dobór opon
Czy problem tkwi w dystansach? Jeśli tak, to jakie należałoby założyć, aby nie było problemów? Pozdrawiam Nelson
-
[ALL B5] Prosiaki, dobór opon
Witam, Panowie jakie opony do felg o takich parametrach przód to: 8,5Jx18H2 et52 tył:10Jx18H2 et45? Po dołożeniu adapterów et będzie wynosić odpowiednio przód 29 tył 22. Podejdzie to do B5 w gwincie? Z góry dziękuje za odpowiedź Nelson
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
W odróżnieniu od innych szpar, nie wiem jak zabrać się za tą
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Nie jestem do końca przekonany do skóry. Miałem już w dwóch autach i nie byłem zadowolony. W lato skóra nagrzewa się do naprawdę wysokich temperatur. Nawet klima nie pomaga. Jeśli miałbym się już zdecydować, jedyne rozwiązanie to kubły Recaro lub obszycie teraźniejszych. Auto jest opisane bardziej szczegółowo w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34453.0;highlight=mekto
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
Wygląda kox
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
O jakiej szparze mowa?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Witam. Przedstawiam Wam znane już na forum byłe auto Mekto. Wiele się nie zmieniło, w najbliższym czasie to się zmieni Zrobione: - Pompa 11 - wtryski 230 - kolektor dolotowy od AWX - wydech z kwasiaka - turbo BRD - FMIC - przedni zderzak S4 - wywalony EGR - daszek S4 - zawias Technix'a - brak kata - Sprzęgło by Radzik + jednomas 1Z Plany: - prosięta // done - tylny zderzak S4 - szyby w kolor - turbo CAH Auto jeszcze na setupie zimowym. Już niedługo... Spy photo
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Który kabel jest sygnałowy?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Nowy jest już włożony od początku istnienia tego tematu. Muszę kupić torxa t20 i zamienić z tym z mojej audi. Możliwe, żeby nowa przepływka była walnięta? Pozdrawiam Damian[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:53_________________________________________________Z uwagi na to, iż mam w domu dwa auta z grupy VAG. Podmieniłem przepływomierze, przepływka z Paska mierzy idealnie w Audi. Po zamontowaniu na 100% dobrej przepływki z Audi do Paska, żadnych zmian. Jak na razie skończyły mi się pomysły. Napięcie na wszystkich pinach jest takie jak na załączonym obrazku Uploaded with ImageShack.us Ma ktoś może jakieś pomysły? Mi już opadają ręce. Z góry dziękuje za uwagi. Pozdrawiam Nelson
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Nawet przy temperaturze 75C ma blacie widnieje 90C. Pozdrawiam Damian
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Panowie, czy wiązka idąca od lmm idzie bezpośrednio do komputera? Poprowadziłem nową wiązkę kabli do komputera i nadal żadnych zmian. Jakie napięcie powinno być na kablach? Na 1 pinie mam ok 5V na 3 pinie 11V. Cały czas wywala błąd jak w pierwszym poście. Już skończyły mi się pomysły.
-
[B5 AVG] Ciężko wchodzą biegi na rozgrzanym. Sprzęgło Radzikowskiego.
Witam. Dzisiaj na rozgrzanym silniku poczułem, że ciężko wchodzą biegi 1 i 3. Biegi można wrzucić jedynie, po uprzednim wrzuceniu 3 biegu. Wysprzęglik wymieniony kilka miesięcy temu. Miał może ktoś podobny przypadek? Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam Nelson
-
[B5 AFM] [ALL B5] Srebrna strzala: xenon, 18, gwint, sciemka...
Śliczna fura :oklaski: Jak osadziłeś tylny zderzak od esy? Dużo było rezania?