Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Cena adekwatna do jakości.
  2. Niestety we Wrocławiu nadal w wielu miejscach jest kostka lub asfalt wylany na kostkę... U mnie przy glebie i 18 ciągle walczę z kierownicą i wyglądam jak Kubica na torze. Czasami nadrabiam drogę z uwagi na tor przeszkód. Kolor Możesz zobaczyć jak u mnie wygląda -60. Powodzenia w dalszych modach.
  3. Ja również do prosiąt zakładałem dłuższe śruby, długość gwintu 38mm.
  4. Witam, Panowie mam pewną bolączkę, po podróży do Pragi w pięć osób. Tylne opony obcierały o błotniki przy większych nierównościach, następstwem tego są odpryski lakieru na błotniku. Chciałbym to czymś zabezpieczyć, aby rudy się tam nie dostał. Słyszałem kiedyś o czymś takim jak szkło w płynie do zabezpieczenia lakierów. Spotkał się ktoś z takim czymś? Z góry dziękuje za sugestie. Pozdrawiam Nelson
  5. Wyeliminuj wpierw najtańszą opcje, czyli filtr. Dajzn znać czym to było spowodowane. Pozdrawiam Nelson
  6. Nie da rady niżej po Wrocławiu. Mój dojazd do pracy jest tragiczny, więc to jest optimum. Jeżdżąc na 18 czuję się jakbym jeździłbym wozem drabiniastym [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 18:27_________________________________________________ET 35
  7. Panowie czy umiejscowienie interfejsu jest zależne od rodzaju nadwozia? Podejrzewam, że w Avancie jest on gdzie indziej. Czy ktoś mógłby wrzucić rysunek z Etki? Ja niestety nie mogę tego zlokalizować ;( Panowie, znalazłem interfejs Nokii w bagażniku. Wygląda on tak: Gdzie idzie wiązka od interfejsu? Czy jest ona podłączona do radia? Czy antena widoczna na 3 zdjęciu jest podłączona do anteny na dachu? Z góry dziękuje za pomoc Pozdrawiam Damian
  8. Panowie, nie ma się co pakować w plastelinki. Z pewnością ori używki posłużą o wiele dłużej. Ponadto jakość chinoli pozostawia wiele do życzenia, stop ma o wiele gorszy skład.
  9. Mam pod tylną kanapą sterownik w gąbce, lecz widnieje na nim napis Hella. Myślałem, że jest to sterownik od zenonów. Jaki kolor wtyczki ma ten interfejs?
  10. Panowie, posiadam oryginalny telefon Audi jak na zdjęciu Gdzie jest umieszczony interfejs od tego ustrojstwa?
  11. Nelson odpowiedział(a) na alpin temat w Audi A5/S5/RS5 8T
    Widziałem, jeździłem, fura kox Po przesiadce z mojego klekota, czuć różnice w kulturze silnika i drganiach budy. Nie ma porównania.
  12. Czy problem tkwi w dystansach? Jeśli tak, to jakie należałoby założyć, aby nie było problemów? Pozdrawiam Nelson
  13. Witam, Panowie jakie opony do felg o takich parametrach przód to: 8,5Jx18H2 et52 tył:10Jx18H2 et45? Po dołożeniu adapterów et będzie wynosić odpowiednio przód 29 tył 22. Podejdzie to do B5 w gwincie? Z góry dziękuje za odpowiedź Nelson
  14. W odróżnieniu od innych szpar, nie wiem jak zabrać się za tą
  15. Nie jestem do końca przekonany do skóry. Miałem już w dwóch autach i nie byłem zadowolony. W lato skóra nagrzewa się do naprawdę wysokich temperatur. Nawet klima nie pomaga. Jeśli miałbym się już zdecydować, jedyne rozwiązanie to kubły Recaro lub obszycie teraźniejszych. Auto jest opisane bardziej szczegółowo w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=34453.0;highlight=mekto
  16. Wygląda kox
  17. Witam. Przedstawiam Wam znane już na forum byłe auto Mekto. Wiele się nie zmieniło, w najbliższym czasie to się zmieni Zrobione: - Pompa 11 - wtryski 230 - kolektor dolotowy od AWX - wydech z kwasiaka - turbo BRD - FMIC - przedni zderzak S4 - wywalony EGR - daszek S4 - zawias Technix'a - brak kata - Sprzęgło by Radzik + jednomas 1Z Plany: - prosięta // done - tylny zderzak S4 - szyby w kolor - turbo CAH Auto jeszcze na setupie zimowym. Już niedługo... Spy photo
  18. Nowy jest już włożony od początku istnienia tego tematu. Muszę kupić torxa t20 i zamienić z tym z mojej audi. Możliwe, żeby nowa przepływka była walnięta? Pozdrawiam Damian[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:53_________________________________________________Z uwagi na to, iż mam w domu dwa auta z grupy VAG. Podmieniłem przepływomierze, przepływka z Paska mierzy idealnie w Audi. Po zamontowaniu na 100% dobrej przepływki z Audi do Paska, żadnych zmian. Jak na razie skończyły mi się pomysły. Napięcie na wszystkich pinach jest takie jak na załączonym obrazku Uploaded with ImageShack.us Ma ktoś może jakieś pomysły? Mi już opadają ręce. Z góry dziękuje za uwagi. Pozdrawiam Nelson
  19. Nawet przy temperaturze 75C ma blacie widnieje 90C. Pozdrawiam Damian
  20. Panowie, czy wiązka idąca od lmm idzie bezpośrednio do komputera? Poprowadziłem nową wiązkę kabli do komputera i nadal żadnych zmian. Jakie napięcie powinno być na kablach? Na 1 pinie mam ok 5V na 3 pinie 11V. Cały czas wywala błąd jak w pierwszym poście. Już skończyły mi się pomysły.
  21. Witam. Dzisiaj na rozgrzanym silniku poczułem, że ciężko wchodzą biegi 1 i 3. Biegi można wrzucić jedynie, po uprzednim wrzuceniu 3 biegu. Wysprzęglik wymieniony kilka miesięcy temu. Miał może ktoś podobny przypadek? Z góry dziękuje za podpowiedzi. Pozdrawiam Nelson
  22. Śliczna fura :oklaski: Jak osadziłeś tylny zderzak od esy? Dużo było rezania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.