Treść opublikowana przez Nelson
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
suodkie ma pazurki Jest co wbijać w plecy taki pazurek działa na zasadzie dzwigni , ona wbija ci delikatnie w plecy i automatycznie jej ręka w łokciu robi "pstryk" :kox: Aż do wypstrykania...
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
suodkie ma pazurki Jest co wbijać w plecy
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Obawiam się, że one też mogą sobie wziąć ten strój do serca.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek, przecież mówiłeś, że oddasz za dobre 0,7 finki
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
AM, czy PM? AM ofc
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Dżentelmeni nie piją przed 12, więc odpadacie
-
Ford Sierra 2.0T 3xxKM by Kriss
Piękna bjacz
-
Spoty wrocławskie
Kwestia tego czy da 20k czy 22k. Przy 22k dam Ci fele z dostawą gratis
-
Spoty wrocławskie
Czaje czaje, a masz kogoś chętnego?
-
Spoty wrocławskie
Miało być mocne auto i będzie
-
Spoty wrocławskie
http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-265-km-quattro-C18918554.html Pany jak myślicie?
-
[B6 AVJ] KONTROLKA CIŚNIENIA OLEJU W 1.8T PLEASE HELP
Wystrzegaj się Hansa Preisa jak ognia, będziesz żałował. Smoka wyczyść benzyną ekstrakcyjną lub nitro.
-
Spoty wrocławskie
Bardzo, zaebyście moja stoi na warsztacie...
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem za, tylko nie polećmy za bardzo po bandzie. W poniedziałek praca
-
[ALL B5] Audi S4
Dej Mu!
-
Spoty wrocławskie
Nie lubię Was
-
Spoty wrocławskie
Prezes może Ty się wybierzesz do Bukowiny? Dalibyśmy ostro w palnik
-
Spoty wrocławskie
Hornet wybierasz się? Ja się zastanawiam, lecz nie bardzo jest z kim jechać, jak na razie nakręcam Gracjana. Karol coś wspominał.......
-
Spoty wrocławskie
Ty jak zwykle 10 min na spocie bo łańcuch ciągnie :polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj będę
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi mam propozycję, sprzedam Ci fisa za 20.500 całe auto dorzucam gratis. Nie będziesz już musiał wrzucać BRD, ani robić korekt
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Panowie fizyki nie oszukacie, zawsze będzie opóźnienie. Ja nie narzekam na moje BRD, robi straszliwy przeciąg. Jak na starego rumpla z takim małym silnikiem odpycha się całkiem ładnie. Jak przestanie padać, może zrobię filmik jak to wstaje u mnie :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie wiem jak u Armiego, ale u mnie wszystko równomiernie. Jedynie jak zapakuje na maksa auto, na jakichś nierównościach rant błotnika potrafi ściąć bok opony. Mowa o tyle.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Nosb nikt nie neguje tego, że na taki projekt potrzeba czasu
-
Spoty wrocławskie
California Scients, sprzedają to na terenie Archimedesu po 18zł szt. Oczywiście guma balonowa też w ofercie, lecz proponowałbym zakupić przez sklep internetowy. http://www.shiningcar.pl/pl/p/California-Scents-Air-Fresheners-Balboa-Bubblegum-/353 Daj znać jak się zdecydujesz, ja mam jeszcze kilka rzeczy do zamówienia, wtedy wskoczy moja zniżka, za przesyłkę zrzucimy się po połowie.