Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benzyna w baku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! dzisiaj przez pomylke zona zatankowala 3 litry benzyny. W baku bylo jakies 8-10 litrow. Zona zalala beznzyne i dolala jeszcze 10 litrow ropy. Czy mam powody do obaw. Czy trzeba spuscic paliwo czy moge tak jezdzic ?

Opublikowano

Możesz jeździć. Chociaż możesz dolać więcej ON.

Opublikowano
  • Autor

No to mnie pocieszyles :) W piatek wyplata i napewno zatankuje jeszcze troche ropki :)

Opublikowano

moja rada dolej ropy duzo i narazie nie jezdzij szkoda pompki :)

Opublikowano
  • Autor

nie jezdzic ? czyli ze co samochod musi stac jakis czas czy co ?

Opublikowano

zalej ON i mozesz jezdzic smialo

Opublikowano
  • Autor

tak w piatek doleje paliwa a do piatku musze jezdzic na tym co jest w baku, mam nadzieje ze nic sie nie stanie. Kiedys mialem R19 tesciu wlal w nia przez przypadek 10 litrow benzyny ( ropy bylo na rezerwie) dolecial do Poznania i spowrotem i Renia dalej smigala normalnie mam nadzieje ze z a4 bedzie tak samo

Opublikowano

dobrze ze to nie pompowtryski

Opublikowano

Jak dla mnie, zawartość benzyny 25% to stanowczo za dużo jak na pompę. Mojemu dziadkowi w Omedze od tego zatarła się pompa:wink:

Opublikowano
  • Autor

20 litrow ropy i 3 litry benzyny to nie 25 % tylko niewiele ponad 10%

Opublikowano

Nic się nie stanie pompie. Jak chcesz to dolej do baku opakowanie kujawskiego i będzie dobrze. Będzie frytkami capić:kox:

Opublikowano

Tak jak wyżej dolej ON i można śmigać.

pzdr

Opublikowano
  • Autor

W piatek doleje ropki i mam nadzieje smigac jeszcze dlugo, dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Opublikowano

Mały off topic, ale nie mogę tego czytać.

Do diesla leje się olej napędowy a nie ropę.

Wiecie co to jest ropa i co z niej się otrzymuje?

Spróbuj zalać ropę do baku i zobacz co się stanie...

Opublikowano

Ja zawsze słyszałem "rope to masz w zębach":grin:

Opublikowano

zalej do pelna ropy i smialo mozesz latac. starzy taryfiarze to robia w ostre mrozy, zawsze 3-4 litry benzyny na zbiornik i zawsze odpalaja w ostre mrozy....

Opublikowano
nie jezdzic ? czyli ze co samochod musi stac jakis czas czy co ?

chodzilo mi zebys nie jezdzil poki nie dolejesz ;p jak dolejesz to bedziesz smigac ;p

Opublikowano

Mojemu ojcu kiedyś zdarzyło się zatankować 25 litrów benzyny :D no dolał do pełna ropy i nic się nie stało. Jeździł normalnie. Nie ma obaw :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

do jakiego auta? `wlał te 25L

Ostatnio miałem jakieś terfne paliwo w bańce wlewając z tej bańki 10L zawiało mi benzyną w baku od razu przerwałem tankowanko, miałem też koło 10 wiec wolałem spuścić te 20 zatankować następne 40L ropy + dolewka mixolu i jechać spokojnie.

Zrobiłem to dlatego Bo ubiegłej zimy przy tych mrozach większych ponad -24 wlałem na cały zbiornik ropy 1 czy 2 litry benzyny. Jak odpaliłem to za kilka chwil zaczą mi strasznie klekotać silnik, wtedy byłem osrany no ale cóż przejeździłem i więcej tego nie praktykuję.

Spuszczałem sprężarką czyli zdjąłem węże z filtra paliwa jednym wpompowywałem powietrze do zbiornika a drugim leciało paliwko do wiaderka ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.