Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
rozumiem że po wczorajszym piwie masz mega kaca innej opcji nie widze Nie no co ty W takim razie musisz zmienić forum, tutaj same alkoholiki:decayed:
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Widzę, że robi się ryjowo Andrzejowo:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Ja pije spokojnie To jest nas dwóch Nelson... Szykuj dupe na Andrzejki bo będziesz miał zrobione jesień średniowiecza. Napaćkane z japca kaja lubi to na ostro bez wazeliny więc będzie szczęśliwy:decayed: Karol jedź z nami, chłopaki zaserwują też Tobie to co najbardziej lubisz:decayed: Oczywiście z żelem Durex Play:grin:
-
Spoty wrocławskie
Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 Ty się prosisz o wychłostanie spoconym pisiorem po pysku krawaciarzu w B6
-
Spoty wrocławskie
tak naprawdę cholera wie co za jednomas tam siedzi. Zerwiemy skrzynie zobaczymy co da radę zrobić żeby te 400 parę niuta wytrzymało bez problemu Ty masz u siebie jednomas?
-
Spoty wrocławskie
A co Kaju knur będzie?
-
Spoty wrocławskie
Jak coś będzie spierdolone, będę wiedział kogo zj***ć
-
Spoty wrocławskie
w oko się nie liczy ja tu pacze co się dzieje .... Karolu wiesz co to jest przejęzyczenie? Jak się język z piczy zsunie na odbyt:grin: Więc kjerwa proszę nie obrażać mojego "miecza", nawet jak nie ma włosów to i tak trafi do dziury:polew:
-
Spoty wrocławskie
c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać
-
Spoty wrocławskie
warjot Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego Łapać nute, Nelson, nasze klimaty Topre fchooj:kox: Karol dędę częstszym gościem w Twoich rejonach znowu Mam dla Ciebie dwie nutki
-
Spoty wrocławskie
piątka ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- ja jednomas zostawiam tylko kwestia jaką tarczę i jaki docisk ładowac ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- dobra to teraz z polskiego na moje do skrzyni 5 wsadzam na mój jednomas tarczę i docisk z AWX plug and play ? i tu jeszcze tak na poprawę nastroju... dla tych którzy lubią patrzeć jak czyjeś marzenia się topią Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz. AWX - tarcza 228mm AVF - tarcza 240mm Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały. Ja swoje oddaję do Radzikowskiego na dniach, wraz z kołem zamachowym, aby to wszystko splanować
-
Spoty wrocławskie
Skrzynie masz 6?
-
Spoty wrocławskie
Uderz w stół, a ciach ciachy się odezwą
-
Spoty wrocławskie
Zaraz mnie jasny c**j strzeli w tej pracy:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Wchodze w to! Wystarczy, że już wszedłeś dwa razy, wyszły dwa szkodniki. Daj już spokój z tym wchodzeniem:grin:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szczęśliwi kosztów nie liczą
-
Nie chce zapalić , miga kontrolka od oleju
~700 zł
-
Test poduszki silnika
Kupuj nową Lemfordera. 250 za szt:wink:
-
Spoty wrocławskie
Czujnik ABSu:wink:
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Pochwa Pany:hi: Panie, takie rzeczy to tylko w Erze:grin: Niestety nie mam takich rzeczy na składzie:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Pochwa:hi: Ale Wy tu kutwa spamujecie:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Arek Ty to jesteś taka Mariolka krejzolka:grin:
-
Spoty wrocławskie
Jedź do gościa w linku, firma rodzinna i robią porządnie. Dziadek naprawia u nich alternatory i rozruszniki od 25 lat. Nigdy żadnej reklamacji:wink: Kłoczko Jerzy. Zakład elektromechaniczny, Wrocław, Elektromechanika - usługi - pkt.pl