Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. rozumiem że po wczorajszym piwie masz mega kaca innej opcji nie widze Nie no co ty W takim razie musisz zmienić forum, tutaj same alkoholiki:decayed:
  2. Widzę, że robi się ryjowo Andrzejowo:decayed:
  3. Ja pije spokojnie To jest nas dwóch Nelson... Szykuj dupe na Andrzejki bo będziesz miał zrobione jesień średniowiecza. Napaćkane z japca kaja lubi to na ostro bez wazeliny więc będzie szczęśliwy:decayed: Karol jedź z nami, chłopaki zaserwują też Tobie to co najbardziej lubisz:decayed: Oczywiście z żelem Durex Play:grin:
  4. Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 Ty się prosisz o wychłostanie spoconym pisiorem po pysku krawaciarzu w B6
  5. tak naprawdę cholera wie co za jednomas tam siedzi. Zerwiemy skrzynie zobaczymy co da radę zrobić żeby te 400 parę niuta wytrzymało bez problemu Ty masz u siebie jednomas?
  6. A co Kaju knur będzie?
  7. Jak coś będzie spierdolone, będę wiedział kogo zj***ć
  8. w oko się nie liczy ja tu pacze co się dzieje .... Karolu wiesz co to jest przejęzyczenie? Jak się język z piczy zsunie na odbyt:grin: Więc kjerwa proszę nie obrażać mojego "miecza", nawet jak nie ma włosów to i tak trafi do dziury:polew:
  9. c**j nie sosna, wiecznie stać nie będzie:decayed: Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać
  10. warjot Zamówiona już. Coś nie na bieżąco jesteś w temacie bo nawet specyfikacje wpisałem Widzę, że masz ostatnio trochę więcej luzu w przeciwieństwie do mnie - ja jestem za***any po uszy, dlatego mam plecy, za co przepraszam - napijemy się, bez stresu podrzuć na PW co i jak gdzie jest cięte, także tego Łapać nute, Nelson, nasze klimaty Topre fchooj:kox: Karol dędę częstszym gościem w Twoich rejonach znowu Mam dla Ciebie dwie nutki
  11. piątka ---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- ja jednomas zostawiam tylko kwestia jaką tarczę i jaki docisk ładowac ---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ---------- dobra to teraz z polskiego na moje do skrzyni 5 wsadzam na mój jednomas tarczę i docisk z AWX plug and play ? i tu jeszcze tak na poprawę nastroju... dla tych którzy lubią patrzeć jak czyjeś marzenia się topią Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:
  12. Maciek wszystko jest zależne od tego w jakiego niutona celujesz. AWX - tarcza 228mm AVF - tarcza 240mm Z tym, że tarcza i zestaw z AVF nie wejdą do skrzyni 5cio biegowej, ponieważ kosz skrzyni jest za mały. Ja swoje oddaję do Radzikowskiego na dniach, wraz z kołem zamachowym, aby to wszystko splanować
  13. Skrzynie masz 6?
  14. Uderz w stół, a ciach ciachy się odezwą
  15. Zaraz mnie jasny c**j strzeli w tej pracy:facepalm:
  16. Wchodze w to! Wystarczy, że już wszedłeś dwa razy, wyszły dwa szkodniki. Daj już spokój z tym wchodzeniem:grin:
  17. ~700 zł
  18. Nelson odpowiedział(a) na dani270 temat w 1.9TDI
    Kupuj nową Lemfordera. 250 za szt:wink:
  19. Czujnik ABSu:wink:
  20. Buggy?
  21. Pochwa Pany:hi: Panie, takie rzeczy to tylko w Erze:grin: Niestety nie mam takich rzeczy na składzie:kwasny:
  22. Pochwa:hi: Ale Wy tu kutwa spamujecie:decayed:
  23. Arek Ty to jesteś taka Mariolka krejzolka:grin:
  24. Jedź do gościa w linku, firma rodzinna i robią porządnie. Dziadek naprawia u nich alternatory i rozruszniki od 25 lat. Nigdy żadnej reklamacji:wink: Kłoczko Jerzy. Zakład elektromechaniczny, Wrocław, Elektromechanika - usługi - pkt.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.