Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Sprawdź czy załącza się wiatrak na chłodnicy od klimatyzacji:wink:
  2. Ciśnienie w układzie klimatyzacji, ewentualnie czujnik ciśnienia czynnika klimatyzacji:wink:
  3. Być może zacisk lub klocki, najczęściej dzieje się tak z tylnymi zaciskami:wink:
  4. Lepiej nie dolewać zimnego oleju do rozgrzanego. Odczekaj godzinkę i wtedy dolej. Raczej nie ryzykowałbym jeżdżeniem z małą ilością oleju:wink:
  5. Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.
  6. A brat nie chce czasem 200 konnego AFNa ?
  7. Mnie chłopaki nie będzie, dzisiaj mam mecz o 17:kwasny:
  8. Po pierwsze auto musi stać na równym terenie, nie może być przechylone:wink:
  9. z rana zanim pierwszy kur zapieje będziesz mnie słyszał w telefonie Myślałem, że zanim pierwsza bułgarka wyjdzie na autostradę
  10. Jestem kjerwa mać Trzaskać mnie na PW o so chosi:wink: lub 792-486-472 jutro z rana:decayed:
  11. O nie. Cipciak zmartwychwstał żałuj suko że się Egiptowałeś W Egipcie było takie coco jumbo, że piz*a mała:kox:
  12. Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:
  13. Ale najebaliście (się) postów jak mnie nie było:decayed:
  14. See you in Egypt:naughty:
  15. Wy k**wa jak te pokolenie co rośnie, oni tylko komputer. Wy tylko wóda:polew:
  16. Ja będe do 5 sierpnia walczył pod zaborami Rosyjskimi. Dawaj Sasha naliewaj!
  17. 5 to ja wracam piździelcu:facepalm:
  18. Ja tam się nie spinam, tzw męka pyzda proszem Pana:grin: Lubię się pośmiać, a że jest z kogo np. Kaju król Ostrowskich małolatek:polew: Karol kiedy idziemy na jakieś bułgarki? W paszczu pińcset. W ruru trista:jerk:
  19. Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... Jak zobaczy kandydaturę Chopina, od razu odpiszę. On takich pionków jak Ty ma gdzieś Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... krótki jesteś Koorwa doyebalyśta mi, że nie wiem co powiedzieć Nic nie mów, fakty mówią same za siebie:decayed:
  20. Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... Jak zobaczy kandydaturę Chopina, od razu odpiszę. On takich pionków jak Ty ma gdzieś
  21. ja mam i moge pomóc , poszło PW Chopin na moderatora technicznego!!!!!!!!!! DjRoll zapytaj się koleżki o A4 Avant wszystkie szyby oprócz przedniej:wink:
  22. Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi Ja również byłbym chętny:decayed: ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Nie ma już sensu tam dzwonić
  23. Ale akcja:decayed: Ja zawsze sprawdzam bieguny na akumulatorze, z kablami bywa różnie:wink:
  24. a Ty chcesz prawdziwą korektę? jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam. Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było Masz aż tak zajechany lakier po 4 latach użytkowania auta?
  25. Ja sam bawię się z moim lakierem:wink: Nic tak nie poprawia humoru jak wysmalcowana fura:kox: Sezon sezonem, brakuje mi trochę $ do pełnej ceny. Do tego doszło mi parę innych wydatków, remont itp. Nie chcę kupić motoru i płakać, że nie mam na kombinezon i buty:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.