Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BARTOLOMEUS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BARTOLOMEUS

  1. dzieki panowie mniej wiecej mnie oswieciliscie :decayed:co do seryjnych to maja rowne zwoje.w przeciwnym razie nie bylo by pytania :polew:pozdrawiam
  2. witam :hi:mam następujący problem - kupiłem sprężyny obniżające weitec i przednie maja trzy zwoje drobno zwojone i teraz pytanie te drobne zwoje maja być u góry czy na dole, a może nie ma to znaczenia ?
  3. a masz oryginalne zawiecho? daj jakąs fote
  4. to jaka polecacie?jeszcze szerszą? :wallbash:moze ją troche posadze szerszy kapec i bedzie ok
  5. felga ma 200 mm szerokosci :>
  6. mam dylemat :mysli:kupilem felgi 16" z rantem.mam orginalny zawias w avancie jaka radzicie opone? 215/55 czy lepiej 205/55.gosc w kapciarni powiedzial ze na oponach 215/55 bedzie "koza".
  7. witam mam taki problem ;( kiedy zalaczam kierunkowskaz mignie kontrolka podgrzewania swiec.natomiast kiedy zapalam auto kontrolka wogole sie nie wlacza.auto pali bez problemow nawet przy duzym mrozie wiec swiece raczej dzialaja :wallbash:co robic?
  8. oddalem dzisiaj auto do lakiernika :thumbup:maluje caly zderzak.na jutro bedzie gotowe :dance:dzieki za porady pozdrowka
  9. rysy sa glebokie struktura jest naruszona plastik jest prawie przetarty na wylot
  10. mam problem :confused4:ktos porysowal mi zderzak na parkingu sa dwie glebokie rysy.musze malowac caly czy wystarczy poprawka np.sprayem?jest to srebrny metalik.
  11. sterowanie wzmacniacza masz podpiete pod wyjscie na elektryczna antene w radiu.
  12. nie kupuj tego badziewia :thumbdown:mialem takie samo i zaraz sie go pozbylem.malo ustawien,slaby ekran teledyski po kazdym wlaczeniu odpalaja od poczatku :wallbash:i nie wszystkie formaty dzialaja
  13. przerabialem ten problem z tej kostki wychodza z tego co pamietam 4 przewody.jeden to sterowanie wzmacniacza jeden to wspulna masa i dwa plusy do glosnikow zamontowalem sprzet pioneera i wszystko fajnie gra
  14. ten glosnik w bagazniku to taki troche pic na wode ledwo go slychac ale faktycznie tam jest :thumbup:a z przodu gdzies pod deska jest do niego wzmacniacz
  15. niezle to wyglada :th:
  16. jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 97r.1.9tdi 110 ps. jezdrze tym autkiem pół roku i jak narazie jestem zadowolony :a4fan:mialem problem z nagrzewnicą ale dzieki forum juz go rozwiązalem :thumbup:pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.