Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exander

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exander

  1. Jest już na forum temat w którym rozmawiamy o regneracji panelu klimatronica http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153761-regeneracja-przyciskow-panel-climatronic-a4-b6/ Wszystko znajdziesz w tym temacie, są tam zdjęcia jak wygląda panel po regeneracji i chyba nawet jest kolega, który się tym zajmuje.
  2. Zdaję sobie sprawę, że to chińszczyzna za grosze, ale skoro niskim kosztem można by poprawić wygląd wnętrza auta to czemu nie? Kompletny przełącznik w zamienniku ok. 25 zł, oryginał w ASO ok. 70 zł, więc różnica jest.
  3. Chciałbym wymienić przyciski od sterowania szybami, ponieważ moje są już lekko sfatygowane. Próbował ktoś może podmienić oryginalne przyciski takimi jak te z aukcji? http://allegro.pl/przycisk-przelacznik-szyb-audi-a3-a4-b6-b7-a6-q7-i6022895997.html
  4. Ok dzięki, bo ładnie wszystko odświeżyłeś i chciałbym spróbować uzyskać podobny efekt u siebie. Super się prezentuje wnętrze Twojego autka
  5. Kolego, chce zrobić podobne porządki w swoim aucie. APC w roztworze 1:6 używałeś do wszystkich plastików? (góra kokpitu, rączki w drzwiach, panel klimatyzacji)?
  6. Po której stronie ten wyciek? Jeśli po stronie kierowcy to bardzo możliwe, że masz wyciek płynu do spryskiwaczy. U mnie w A4 B6 jak wleje do pełna też leci w tym miejscu płyn od spryskiwaczy.
  7. Witamy a co do części to dodaj ogłoszenie w stosownym dziale
  8. Odkopie temat. Podejmował się ktoś może próby renowacji tunelu środkowego? Niestety tunel w moim aucie jest w średnim stanie i chciałbym coś z nim zrobić. Chętnie kupiłbym używkę w bdb stanie jednak upolować coś kolorze granatowym jest ciężko.
  9. Witam kolegę z miasta
  10. Kolego mrkreska bardzo możliwe, że akumulator siedzi od 2003 roku, dzisiaj w swoim B6 AWX wymieniałem również akumulator i w co mi również było ciężko uwierzyć siedział tam oryginalny Moll 8E0915105C z datą produkcji 2 tydzień 2001r. Sam byłem w szoku że wytrzymał prawie 15 lat. Co do zakupu nowego akumulatora polecam udać się do ASO. Ja dzisiaj przypadkiem podjechałem z ciekawości zapytać do pobliskiego ASO VW i w związku z promocją kupiłem akumulator Exide 85Ah 750A JZW915105B za 370 zł z wymianą w cenie. Czasem ASO nie gryzie
  11. Z tego co wiem czy listwa jest z zamkiem czy bez zależy od rocznika, akurat u mnie jest z zamkiem natomiast sprawa czy listwa z avanta podejdzie do sedana jest chyba nadal sprawą otwartą.
  12. Czy listwa uchwytowa z avanta będzie pasowała do sedana?
  13. Witam, Połamała mi się listwa uchwytowa w tylnej klapie w mojej A4 sedan. Mam takie pytanie, czy listwa uchwytowa z Avanta będzie pasowała do sedana? poniżej załączam poglądowe zdjęcie o którą listwę mi chodzi.
  14. Czy listwa uchwytowa jest taka sama w Audi A4 B6 sedan i avant?
  15. exander opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Dzisiaj pękł mi wąż intercoolera (taka "eska") nr części 8E0145834M Jest to Audi A4 B6 1.9 tdi AWX i tutaj moje pytanie, czy ktoś miał do czynienia z tego typu awarią i mógłbym napisać jak się zabrać i na co zwrócić uwagę przy demontażu tego węża. Chcę zdemontować wąż, a w weekend jechać na giełdę i poszukać jakiejś używki.Na allegro aktualnie nie ma takiego węża, a panowie w ASO krzyczą sobie ok. 700 zł Może ktoś zna jakiś inny sposób na domową "naprawę" tego węża? Pozdrawiam
  16. exander odpowiedział(a) na exander temat w 1.9TDI
    Czyli jest to sensor od słabszego silnika. Kurde wymieniłbym ten sensor w takim razie na oryginalny, ale człowiek u którego robiłem samochód miał tylko taki na stanie, a o tej porze już nic nie załatwię. Mam jeszcze jedno pytanie, bo szykuje mi się trasa i prawdopodobnie nie zdążę załatwić oryginalnego sensora Czy mogę jeździć na tym sensorze od silnika AVB? Nie wpływa to jakoś negatywnie na silnik, turbinę albo inne podzespoły? wrclaguna dzięki wielkie za zainteresowanie tematem
  17. exander opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, Jaka jest różnicą między map sensorem który jest opisany w następujący sposób: nr na górnej części 0 281 002 401 niżej na srebrnym polu napisanej jest: 41/00 2A i obok w kółko wzięta liczba 816 na samym dole sensora jest napisany nr: 038 906 051 C. To jest oryginalny sensor który był zamontowany w Audi A4 b6 1.9 tdi AWX i uległ uszkodzeniu. Został zamieniony na sensor z napisami: nr na górnej części: 0 281 002 399 niżej na srebrnym polu napisanej jest: 29/04 2A D3 i obok w kółko wzięta liczba 816 na samym dole sensora jest napisany nr: 0 38 906 051 B Sensor został wymieniony ponieważ samochód nie miał mocy,po wymianie wszystko śmiga jak trzeba tylko jest pytanie czy mogę jeździć na tym drugim sensorze? Czy nic nie będzie się działo?
  18. Witam wszystkich członków a4-klub. Mam na imię Mateusz, mieszkam na Kujawach, a na co dzień śmigam sobie Audi A4 B6 w dieslu ( 1.9 Tdi 131PS)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.